مغلوب ساختن پیشی جستن هل تئوری توطئه در مورد بوفالو از معترضان

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتعل تازه جنجال بر او سخت-خط “نظم و قانون” فشار سهشنبه با واسطه و در عین حال یکی دیگر از بی اساس تئوری توطئه این بار در تلاش برای بالا بردن سوء ظن در مورد یک 75 ساله می گوید که در بیمارستان بستری شد و پس از راندند توسط پلیس و در حال سقوط است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بدون شواهدی وجود دارد که رویارویی در بوفالو, نیویورک, ممکن است یک “راه اندازی” را به عنوان او یک بار دیگر طرفه با افسران پلیس بیش از معترضان و نشان دوباره تمایل خود را به گسترش و تقویت اتهامات ساختگی پخته شده توسط far-حق رسانه ها است.

این حرکت به عنوان برگ برنده که برچسب خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” گرفته شده یک خط سخت علیه معترضان شده اند که نشان سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

دستیاران اصرار دارند تهمت به اعتصاب بیشتر وحدت لحن نگران است که تفرقه پاسخ به اعتراضات است متحرک سازی قطعات دموکراتیک پایه و با بهره گیری از رقیب خود حزب دموکرات جو بایدن ماه قبل از ریاست جمهوری.

دو بوفالو افسران پلیس متهم شده اند با حمله درجه دوم پس از تصویربرداری از معترضان مارتین Gugino افتادن به زمین پس از تحت فشار قرار دادند توسط پلیس. او دیده می شود خونریزی از سر خود را به عنوان افسر پیاده روی دور. افسران که می تواند احکام زندان تا هفت سال اگر محکوم باید التماس کرد گناه نیست.

این تصویری است که یکی از چند که پدید آمده در هفته های اخیر نشان پلیس با استفاده از به ظاهر بیش از حد زور علیه معترضان به عنوان تهمت درخواست کرده است که فرمانداران و شهرداران سراسر کشور نگاهی کنترل از خیابان های خود را با استفاده از تمام ابزار لازم است. او بارها و بارها خواست رهبران محلی تماس بگیرید تا گارد ملی و تهدید به اعزام فعال وظیفه نظامی به شهرهای آمریکا اگر او بداند محلی تلاش کافی نیست.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن در نوشت خود را صدای جیر جیر. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

هیچ شواهد نشان می دهد که هر چیزی از مرتب کردن بر اساس صورت گرفت. تهمت بود ارجاع یک گزارش در یک امریکا اخبار شبکه یک راست news channel که او اغلب ستود.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر انتقاد قرار گرفته بود توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات.

“این یک اتهام جدی است که تنها باید با حقایق و شواهد است. و من هرگز ندیده و در عین حال گفت:” از سوی دیگر ، جان Thune از داکوتای جنوبی در شماره 2 حزب جمهوری خواه در مجلس سنا. پاسخ به این پرسش خبرنگاران اگر رئیس جمهور نباید ساخت آن Thune گفت: “من فکر می کنم که داده.”

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا که در هفته گذشته گفت: او را “مبارزه با” آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در واکنش به این توییت در کنگره آمریکا پس از یک خبرنگار دست او را چاپ کنید.

“اوه خدا. اوه” او گفت:. “دوباره چرا شما فن شعله های آتش? که همه من قصد دارم برای گفتن.”

نیویورک دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نام تهمت به عذر خواهی برای یک “کاملا غیر قابل قبول” صدای جیر جیر.

“چه بی پروا چه غیر مسئولانه, چگونه, چیست, چگونه خام. منظورم این است که اگر وجود داشت همیشه یک سزاوار سرزنش و لال نظر و از رئیس جمهور ایالات متحده” کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

“در این لحظه از غم و اندوه و خشم چه او انجام دهید ؟ ریختن بنزین بر روی آتش” او اضافه شده است. “نشان می دهد برخی از نجابت. نشان می دهد برخی از بشریت است. نشان می دهد برخی از انصاف. شما رئیس جمهور ایالات متحده است.”

همانطور که برای ماده از جیر رئیس جمهور ادعا است “بنابراین از لحاظ فنی غیر قابل درک نیستم حتی مطمئن شوید که در آن برای شروع گفت:” مت فروغ, یک استاد علوم کامپیوتر و قانون در دانشگاه جورج تاون.

ممکن است به مختل رادیو پلیس —غیر قانونی عمل اغلب به نام “متراکم”— اما هکرها فقط می توانید انجام دهید که با حمله به ایستگاه ها با دستگاه های دستی است که هدف یک فرد افسر پلیس, رادیو, فروغ گفت.

“هر سیستم رادیویی است که موضوع دخالت اما آن کار نمی کند با اشاره به برخی از مرتب کردن بر اساس از ری تفنگ و تداخل,” فروغ گفت.

به عنوان او در تلاش است به بدگویی معترضان به عنوان “رادیکال چپ بد مردم” مشارکت در تروریسم داخلی تهمت است و غالبا استناد برچسب “antifa” یک اصطلاح جمعی برای حمله شبه نظامیان محدود بیشتر باور از ساختار سازمانی است. تهمت و سرزنش کرده antifa برای خشونت است که فوران در برخی از تظاهرات. اما فدرال مقامات اجرای قانون را ارائه شواهد کمی که antifa-تراز وسط قرار دارد معترض هستند پشت این تلاش ها دیده می شود در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در تمام 50 ایالت فلوید پس از مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اجرا شده است تبلیغات تماس در Facebook کاربران به تحسین رئیس جمهور گفت: او را اعلام antifa یک سازمان تروریستی است.

Gugino که خارج از بخش مراقبت ويژه اما همچنان در بیمارستان بستری شده است توضیح داده شده توسط دوستان به عنوان یک بازنشسته و جانباز فعال صلح رانده شده توسط ایمان خود و میل به عدالت اجتماعی است. او درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته مرکز مدیر اجرایی گفته است.

Gugino وکیل کلی Zarcone گفت: آسوشیتد پرس که مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات “کاملا بی اساس و مضحک است.”

Gugino او گفت: “همواره صلح آمیز معترضان از آنجا که او در مورد مراقبت از جامعه امروز است.”

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت پس ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست در مورد اتهامات او را” او گفت:.

Erie County District وکیل جان فلین کاهش یافته است به نظر سه شنبه از رئیس جمهور را صدای جیر جیر و گفت: او را هیچ نظر بیشتر در Gugino مورد دلیل آن همچنان تحت بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>