گواتی: حتی به عنوان کارشناسان از سنگاپور همچنان به مبارزه برای کنترل آتش سوزی در Baghjan میدان نفتی ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) پرسنل در صبح روز چهارشنبه بازیابی اجساد دو آتش نشانی نفت هند محدود بودند که از دست رفته پس از یک چاه نفت در Baghjan میدان نفتی در شرق آسام را تینسوکیا منطقه منفجر شد و در روز سه شنبه بعد از ظهر.

دو مرحوم کارکنان نفت شناسایی شده اند به عنوان Durlov Gogoi و Tikheswar Gohain. اشاره به این که این دو وظیفه بودند در این سایت که به خوبی منفجر شد, منابع رسمی گفت که یک سوم مامور اتش نشانی مجروح شد و در بیمارستان بستری کردند.

اطلاع رسانی است که به دلیل دوزخ آن را غیر ممکن بود برای هر کسی که برای رفتن در مجاورت سوزاندن خوبی در سهشنبه, منابع رسمی گفت که NDRF پرسنل می تواند خود را راه اندازی عملیات امداد و نجات در روز چهارشنبه. به عنوان نفت و میعانات گازی در سطح در حال حاضر سوخته مناطق اطراف آن نیز قابل مشاهده است در حال حاضر گفت: منابع.

روغن مقامات درگیر در آتش نشانی با سنگاپور-شرکت بر اساس M/s هشدار فاجعه کنترل گفت: “این تیم هشدار است که از دیدگاه آن است که در حال حاضر یک محیط امن برای کار. آنها مطمئن هستند که این وضعیت می تواند کنترل شود و به خوبی می تواند دربسته در محیط با خیال راحت.

وضعیت مطالبات ترتیب مقادیر زیادی از آب نصب و راه اندازی بالا تخلیه پمپ و حذف باقی مانده است. تمام عملیات طبق هشدار را حدود 4 هفته است.” با این حال آتش نشانان سعی خواهد کرد برای کاهش بازه زمانی برای کنترل آتش است.

آتش است که هنوز هم مواج و فرا گرفته در نزدیکی مناطق مسکونی وادار بیش از 1600 خانواده به فرار از خانه خود را. این Baghjan حوزه نفت فوران چاه نفت است که تهدید کننده محیط زیست از این منطقه بیش از حد.

فوران چاه نفت رخ داده است در تولید چاه شماره 5 که واقع شده است در مجاورت Dibru Saikhowa پارک ملی کانون تنوع زیستی و Maguri-Motapung Beel است که در خانه برای پرندگان مهاجر است.

در ضمن آسام وزیر Sarbananda Sonwaol به نام اتحادیه وزیر دفاع Rajnath Singh اصرار دومی برای استقرار نیروی هوایی هند برای کنترل آتش سوزی در Baghjan نفتی است.

آقای Sonowal همچنین خطاب به اتحادیه وزیر نفت Dharmendra Pradhan به او اطلاع در مورد انفجار در Baghjan نفتی و حاصل آتش شمعی منطقه است.

وی Mr Pradhan به اقدامات فوری برای خاموش کردن آتش در اولین حالی که کارگردانی تینسوکیا منطقه دولت و پلیس را به اتخاذ اقدامات لازم برای حفاظت از منافع مردم محلی از منطقه آسیب دیده است.

آقای Sonowal به خبرنگاران گفت که گام های لازم گرفته شده توسط دولت برای اطمینان از ایمنی از مردم محلی در Baghjan منطقه و دستورالعمل های فرستاده شده به عمران و پلیس دولت در مورد همان.

او گفت که دبیر کل و DGP شده اند به کارگردانی مراحل فعال برای کنترل این وضعیت در حالی که مسلح و شبه نظامی نیروهای آتش تیپ NDRF و SDRF درگیر برای اطمینان از ایمنی از مردم در داخل و اطراف منطقه آسیب دیده.

آقای Sonowal نیز نامیده می شود بر مردم در منطقه آسیب دیده را به وحشت که هر دو دولت مرکزی و دولت است و باید اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی خود را. رئیس جمهوری نیز در کارگردانی صنعت و تجارت وزیر چاندرا موهان Patowary بلافاصله به بازدید Baghjan و سهام را از این وضعیت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de