People wait in line to vote in Georgia’s primary election at Park Tavern on Tuesday, June 9, 2020, in Atlanta.

افراد منتظر در صف برای رای دادن در گرجستان اولیه انتخابات در پارک میخانه در سه شنبه, ژوئن 9, 2020, در آتلانتا.
عکس: دکتر اندرسون (گتی ایماژ)

زمانی که جوان بودم من تا به حال یک دوست به نام شانس. او به نام شانس زیرا او یک دسته از فاسد گه و هرگز گرفتار شدم. هنگامی که او به سرقت برده یک 30 گالن مخزن ماهی ها از فروشگاه حیوان خانگی در, Prince Georges, پلازا با راه رفتن به فروشگاه و راه رفتن با آن. او سعی در پنهان کردن آن. او بازی نمی کند آن را مانند او به دنبال چیز دیگری — او فقط راه می رفت سمت راست و پیچیده هر دو اسلحه خود را در اطراف بزرگ, کون جعبه و راه راست از جلوی فروشگاه.

تبلیغات

ما در حال انتظار برای او و آن را باور ندارد هنگامی که او راه می رفت برگزاری این زن, مخزن ماهی. وقتی از او پرسیدم بعدا در مورد سرقت مخزن ماهی (که او فروخته شده به یک شخص در محله ما به عنوان مبارزه با ماهی بود بین فروشندگان مواد مخدر در آن) او به من گفت که زمانی که شما سرقت بزرگ چیزی آن را بهتر است برای راه رفتن در مانند شما به قرار گرفتن آن را از فروشگاه. “به علاوه” او افزود: “که در آن بچه من می خواهم برای مخفی کردن یک ماهی تانک؟”

شنبه است گرجستان اولیه روز انتخابات و این بدان معنی است که گرجستان است تا آن حقه قدیمی دوباره—به معنی رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ هنوز در اتهام از همه چیز و برای برخی از این دلیل او فقط می تواند به نظر می رسد به شکل از چگونه به آن را آسان برای مردم در دولت خود را به رای دادن.

تبلیغات

رای گیری آغاز شد و در اوایل صبح و آن را نمیگیرد طولانی برای شنیدن گزارش ها از صف های طولانی و تاخیر شکسته رای گیری ماشین آلات و بی تجربه انتخابات کارگران است. نه به ذکر است که همه این است که در طول یک جهانی و همه گیر است که فقط اتفاق می افتد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار آفریقایی آمریکایی ها در یک نرخ بالاتر.

ریاست جمهوری “اولویت اصلی, general اولیه حزبی انتخابات و به ویژه انتخابات” در آستانه رای گیری. “دموکرات ها به دنبال به شکست دو سناتور جمهوریخواه در سال 2020 در یک وضعیت که در آن یک سناتور دموکرات است و نه انتخاب شده است در 20 سال” سی ان ان گزارش.

از سی ان ان:

دستگاه گزارش شد در مکان های مختلف توسط رای دهندگان از جمله در اولین کلیسای باپتیست در مرکز شهر چشمه پودر در شهرستان کاب. رای دهندگان مونیکا Hickman با سی ان ان گفت او در خط شروع در حدود 6:45 صبح بود و در نهایت قادر به رای دادن حدود دو ساعت بعد با توجه به 10 دستگاه در حال پایین.

“این بود که پس از 7:30 که رفتیم داخل رای گیری منطقه تنها گفته می شود که در ماشین بودند پایین. ما تا به حال به استفاده موقت برگه های رای. من پر از آن خارج و در سمت چپ آن وجود دارد” Hickman گفت. “وقتی که آن زمان برای رای دادن همه چیز به درستی کار می کنند چرا که ما در حال زندگی در بحرانی بار و این یکی از راه هایی که صدای ما شنیده می شود.”

دن Upshaw بود در خط برای رای دادن در یوسف McGhee تنیس مرکز در آتلانتا شروع در ساعت 8 صبح به دلیل نظرسنجی کارگران به او گفت که آنها تا به حال تنها یک رای گیری عملکرد دستگاه.

“به ما گفته شد Fulton County بود در سایت کار بر روی آنها” او با سی ان ان گفت. “آخرین به روز رسانی رسمی بود که سه ماشین کار اما رای دهندگان وجود دارد گفت: تنها دو.”

هنگامی که او به سی ان ان به اعتقاد او, او تا به حال حدود 45 دقیقه دیگر صبر کنید تا زمانی که او می تواند رای دادن.

“برخی از رأی دهندگان در حال خروج زود هنگام,” او گفت:.

قطعا این نمی تواند توسط طراحی می تواند از آن ؟ آیا رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که سابقه سرکوب سیاه رای دادن ؟ خوب مطمئن شوید که او می کند. ریشه ارشد نویسنده مایکل هریوت نوشته شده است به طور گسترده در مورد بازی دوستانه با رای.

تبلیغات

در اینجا:

تبلیغات

و در اینجا:

تبلیغات

آیا هر یک از این معنی است که کمپ تا به حال در امروز رای گیری گلایه? البته آن را نمی کند اما من برای پیدا کردن آن کمی نگران کننده است که گرجستان می تواند یکی از بزرگترین فرودگاه در کشور مدعی برخی از بزرگترین blaxploitation تلویزیون جهان تا به حال شناخته شده و ایجاد برخی از بزرگترین سنجش که اسپندکس تا به حال دیده می شود و در عین حال نمی توانید در این رای گیری چیز با هم.

“ما گزارش نظرسنجی کارگران درک تنظیم و یا چگونه به کار رای گیری تجهیزات. در حالی که این مایه تاسف است, آنها مسائل مربوط به تجهیزات اما یک تابع از شهرستانهای درگیر در برنامه ریزی ضعیف و محدود آموزش و شکست از رهبری است. خوبی بیش از 2000 حوزه ها عملکرد به طور معمول در سراسر کشور گرجستان,” گابریل استرلینگ دولت رای گیری اجرای منیجر با سی ان ان گفت.

تبلیغات

همه چیز فقط برای تلفن های موبایل مانند یک clusterfuck—و یا به عنوان Robb پیتز رئیس Fulton County هیئت کمیسیون با سی ان ان گفت این فقط می تواند یک طوفان کامل از حوادث فاجعه بار.

“ما تا به حال یک مشکل که در آن هفت نفر که به طور معمول کار در انتخابات شش نفر از آنها تصمیم گرفت که آنها نمی خواهند به کار از آنجا که از virus بنابراین ما تا به حال به تقلا در آخرین دقیقه برای پیدا کردن کارگران جدید,” او گفت:.

تبلیغات

او همچنین پیشنهاد کرد که “در بسیاری از فن آوری در حال حاضر درگیر و بسیاری از نظر سنجی ما کارگران به طور معمول شده است افراد بازنشسته و فن آوری می تواند یک چالش گاهی اوقات.”

این درست است. مادر من خدا نگهدار قلب او هنوز هم نمی تواند ورود به ایمیل خود را بدون کمک.

تبلیغات

آن را احتمالا کمک کنید مهم است که آن را فوق العاده داغ. برخی از مناطق گزارش در دماهای بالا به 90 درجه و ایستاده در کون, خط انتظار برای رای دادن می تواند یک کمی زیادی است. پیتز نیز اضافه شده است که خطوط نگاه دیگر به دلیل اجتماعی فاصله و زمان رای گیری است کمی طولانی تر به دلیل تعداد افراد مجاز در هر اتاق در یک زمان نه به ذکر است ضد عفونی منطقه پس از هر بار استفاده.

پس چرا رای دهندگان فقط بخواهید به صورت غیابی? به خوبی آنها را انجام داد.

“شده اند وجود دارد تعداد قابل توجهی از شکایت از رای دهندگان در شهرستان Fulton که درخواست رای گیری از طریق ایمیل اما هنوز هم تا به حال آن را دریافت یکشنبه قبل از انتخابات” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

“یک منبع در وزارت امور دفتر, اذعان کرد که برخی از استان ها در دولت در حال زور زدن زیر حجم غیابی که دریافت شده تا کنون. کمتر از 40000 مردم به طور معمول رای غایب رای گیری در گرجستان, اما در حال حاضر دولت دریافت کرده است و بیش از 1.2 میلیون رای غیابی اولیه با مشارکت رکورد Raffensperger گفته است. از کسانی که رای بازیگران 951,970 شد پست الکترونیکی-در برگه های رای با توجه به اعداد ارائه شده توسط دفتر او.”

من مطمئن هستم که همه از این فقط یک تصادف است. منظورم این نمی تواند یک دور مقدماتی خود را برای نهایی مشکوک انتخابات ریاست جمهوری. که نمی تواند آن می تواند از آن ؟ منظورم این است که در آن بچه است برایان کمپ قرار است برای مخفی کردن یک ماهی تانک ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله