Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 11: Ciara Oh

تصویر: Ciara “آه”

من و شما هر دو می دانیم دقیقا چرا این تصویری است که در لیست: ماشین ، و در اینجا چگونه لعنتی یاد که ماشین صحنه است—آن را حتی نمی افتد تا زمانی که تاریخ و زمان آخرین دقیقه-و-یک-نیمه تصویری و من کاملا فراموش کردم که بقیه تصویری شبیه که شرم آور است زیرا Ciara رقص شگفت انگیز است. این خیلی شگفت انگیز است که افکار من re-تماشای این فیلم بودند که هر دو Bow Wow و آینده هستند احمقها در بالاترین مرتبه است. و من تعجب می کنم اگر, مانند, تاریخ تولد خود را Ciara بازسازی صحنه هایی از او موسیقی فیلم برای راسل خصوصی. همه من می توانم به خودم است “آمین” و “اش اش.”

تبلیغات

Ciara “آه” (2005)

وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که توجه داشته باشید در اینجا با این “آه” تصویری. برای یکی از این گه 15 سال. مقدس shitcakes بتمن احساس می کنم ، همچنین همانطور که اشاره کردم تاموضوعمن در واقع فراموش کرده اید که چقدر خوب Ciara به عنوان یک رقصنده. مانند شما هرگز در زندگی خود را فراموش کرده ام چگونه جذاب او بود و هنوز هم هست و ماشین صحنه مزین در خاطرات همه را دیدم که از آن ساخته شده او فوق العاده, سکسی, اما به عنوان یک رقصنده او شگفت انگیز بود.

تبلیغات

اما ماشین ،

بنابراین در اینجا چگونه من به یاد داشته باشید: Ciara رقص بر روی یک ماشین و آن ماشین کار می کنند. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در زندگی واقعی: Ciara رقص بر روی یک ماشین و آن ماشین است که کار می کنند اما با راه بیش از حد بسیاری از صحنه های Ludacris در پیش زمینه و سییرا در پس زمینه انجام کارهایی است که کاملا باید در پیش زمینه. تقریبا هیچ دلیلی Ludacris کردم خیلی زمان روی صفحه نمایش حتی با خود آیه. که در آن است director’s cut? Ciara شد حسادت از همه با این فیلم و من برای یکی (و واقعا دو طریق بی نهایت) قدردانی خود گذشتگی او به هنرهای نمایشی. این خودرو باید در یک موزه در جایی.

بحث واقعی به دلیل چقدر پر شور که ماشین صحنه است—و نه فقط آن جاذبه جنسی هر چند واضح است اما از آنجا که آن را فقط به عنوان یک صحنه که فراموش نشدنی است (کلمه به Nat کیng کول)—من اعتقاد دارم که من می تواند یک جامد مورد به جهنم همسر من قرار داده و هنوز هم روی دیوار در خانه ما به خاطر هنر آموزش و پرورش در همه جا.

در هر صورت مثل من آغاز من و شما هر دو می دانیم که چرا این تصویری است که در اینجا. سلام به Ciara, برای فراموش نشدنی و برای گرفتن قمه-در-یک-تصویری به سطوح جدید است.

تبلیغات

یاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله