اضافه کردن این 14 دلار پا ماسک به لیست خود را از آیتم های صندل دبستان

Category: کیمیا | No comments


Lavinso پا, پوست, ماسک, بسته | $14 | آمازون طلا جعبه 

من فقط فکر کردن در مورد یک زن است که بaby Feet ماسک در روز یادبود هر سال خود را به عنوان قبل از تابستان سنت است. من فقط به یاد داشته باشید آنچه ناخالص روند آن. در نهایت آنها نگاه و احساس بزرگ و آن را مانند یک تنظیم مجدد اما oh boy, این یک چیز است. این مجموعه از Lavinso 45 ٪ off امروز و بالا فروشنده از آمازون.

تبلیغات

پس از آن آثار با همان ایده به عنوان یک لایه بردار پوست صورت خود را با با خیال راحت از بین بردن مرده پوست است. این پا پوست ماسک صاف پا که در حال خشک یا ترک خورده. به عنوان یک دونده من قطعا می تواند با استفاده از این در من درد پاشنه. آن را ساخته شده از مواد طبیعی و vibes با همه نوع پوست است. کل فرایند طول می کشد حدود یک ساعت به صورت ژل به مرطوب پای خود را و آنها را به بازگشت به نوزاد نرم و وضعیت. این جعبه همراه با دو مجموعه بنابراین شما می توانید آن را با شریک زندگی خود را و یا save برای لمس کنید تا بعد از آن در تابستان است. این شرکت ارائه می کند هزینه کامل اگر شما راضی نیست اما به دنبال بررسی آن نیست به نظر می رسد مانند آن اتفاق می افتد اغلب.

حمل و نقل رایگان برای اعضای نخست.

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>