که آیا آن را اجرا بر روی تردمیل در یک محله ورزشگاه و یا یک ناهار سریع داخل مورد علاقه رستوران Minnesotans در زمان گام دیگری در آهسته سفر بازگشت به حالت عادی پنج شنبه به عنوان برخی از coronavirus مربوط به محدودیت برداشته شد اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای باز کردن.

Fitness fanatic سام Zabel از St. Paul برطرف شد او می تواند انجام برخی از آموزش وزن خود را به طور منظم در هر زمان تناسب اندام, بدنسازی در اوکدیل روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“این بیشتر به من برگشت به روال برگشت به حالت عادی است.” “این است که قطعا سلامت روان چیزی به عنوان بسیار به عنوان یک چیز فیزیکی.”

قبل از اقامت در خانه سفارشات — در محل قرار داده برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 — Zabel مشغول به کار در یک سالن پنج تا هفت بار در هفته. چند ماه گذشته بوده است شرکت در مجازی, جلسات تمرین, اما هیچ چیز ضرب و شتم چیزی که واقعی است.

در هر زمان مدیریت بود و فاصله تجهیزات از جمله مسدود کردن هر دیگر تردمیل به موقف اجتماعی فاصله استاندارد و Zabel گفت که او احساس امن تر وجود دارد از در یک فروشگاه مواد غذایی است.

روز چهارشنبه استخرهای شنا و سینما و مراکز ورزشی بولینگ کوچه ها و مکانهای دیگر می تواند رزومه, کسب و کار با محدودیت. رستوران می تواند کفش خود را داخل اتاق ناهارخوری پس از این که قادر به خدمت به مواد غذایی در پاسیو خود را از ژوئن 1.

کلیساها مو سالن و داخل سالن کافه ها و رستوران ها اجازه داده شد به خدمت تا 50 درصد از ظرفیت های خود را در حالی که ورزشگاه بولینگ کوچه و سینما می تواند در خدمت 25 درصد از ظرفیت های خود را به عنوان آنها بازگشایی شد برای اولین بار در ماه.

جمعه روز بزرگ بود ناتان rachel notley. نه تنها او قادر به باز کردن پنج هر زمان و مکان تناسب اندام, او همچنین قادر به باز کردن داخل خود تبر پرتاب نوار در استیلوتر.

“این یک معامله بزرگ برای ما” rachel notley گفت.

در زمان زندگی تناسب اندام تسهیلات در Southdale مرکز در ادینا جریان از اعضای ثابت بود.

“چرا شما به زندگی می آیند زمانی است که به دلیل تجربه جمعی شما باید با این افراد گفت:” زمان زندگی بنیانگذار بهرام Akradi که به نمایش گذاشت ادینا تسهیلات در روز چهارشنبه به مقامات دولتی از جمله وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو بیشه.

در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار خوشحال بودند به طور کامل باز کردن درهای خود را به نقطه عطف آمد با هزینه های.

برایان اینگرام صاحب امید نوار صبحانه در سنت پل گفت: او سرمایه گذاری ده ها هزار دلار در پلکسی گلاس پارتیشن و دیگر طرح های ایمنی که او نظارت در حالی که کار به ماهی تابه.

“این تقریبا مانند باز کردن یک رستوران جدید. وجود کارکنان جدید مراحل جدید از خدمات ما تغییر منوی” اینگرام گفت.

برای یک مینیاپولیس, نقطه, چهار شنبه بود و بیشتر از یک افتتاح بزرگ از بازگشایی. آسیاب دره بازار سریع-بازی گاه به گاه ضد داخل تئودور Wirth Trailhead قرار بود برای باز کردن در ماه مارس فقط به عنوان coronavirus قرار داده مینه سوتا در مستند.

صاحب مایک راکون تا به حال به فشار باز به هفته گذشته هنگامی که پاسیو, سرویس برای اولین بار مجاز است. در چهارشنبه بادهای قوی باعث پاسیو شام به حرکت به ابتدای مسیر بسیار زیاد سالن برای اولین بار.

“ما پیشگامان در ابتدای مسیر” شوخی گرگ Downer بود که یکی از اولین مهمانان به اشغال یک جدول برای ناهار.

او و کارول Kratzer عینک ماسک خود را هنگام سفارش در مقابله سپس حذف پوشش صورت زمانی که حل و فصل آنها به کرسی های خود را. “مقدار زیادی از فضای در اینجا به شما می دهد یک سطح راحتی گفت:” Downer طلایی دره.

هر کسب و کار است که می تواند باز در واقع استقبال مشتریان چهارشنبه. سینما که در پاسخ به استار تریبیون سوالات گفت: آنها نمی خواهد باز تا بعد.

مدیران پلازا تئاتر در مپلوود تایید از طریق رسانه های اجتماعی است که تئاتر نیست باز برای چند هفته.

“وجود دارد بسیاری از تغییرات است که باید ساخته شده و در آن طول می کشد زمان برای گرفتن تمام کارکنان به سرعت” آن گفت: از طریق Facebook.

چشم انداز جدید تئاتر است که از یک تئاتر در ماوندز ویو پاسخ در رسانه های اجتماعی که در آن پیش بینی شده باز در جولای بر اساس زمانی که استودیو شروع به انتشار فیلم های جدید.

دیگر چشم انداز جدید در اوکدیل به تازگی برای فروش قرار داده هر چند دالاس مبتنی بر توسعه دهنده آنتونی خواص و نیز در نظر گرفتن اجاره 20-فضای صفحه نمایش برای یک فیلم دیگر اپراتور گفت: سخنگوی جاستین تاد. چشم انداز جدیدی را اجاره تمام شده بود در پایان ماه آوریل است.

“در حال حاضر ما در برزخ” تاد گفت. “این بستگی دارد که چگونه تئاتر کسب و کار پرش به عقب از COVID.”

برای بسیاری از مشتریان که جرأت را به تازگی افتتاح شد کسب و کار چهارشنبه تجربه ارزشمند بود.

کلی Lukanen از دشت بهشت بود و خوشحالم که در این زمان زندگی ادینا مرکز روز شنبه به طوری که او می تواند شروع به کار با مربی او و قلبی مربی دوباره در برنامه کاهش وزن.

“این خوب می شود.”

 

نویسنده کارکنان جرمی اولسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله