یک بلومینگتون دختران سافتبال بانوان انجمن است که به درخواست برای کمک به کسی که پس از سرقت هزار دلار خروج غیر انتفاعی قادر به پرداخت صورتحساب خود.

به بلومینگتون Fastpitch انجمن که حامیان سریع-زمین سافتبال تیم برای دختران سنین 6 و گفت: کسی تخلیه آن حساب از 90000 دلار به $110,000 گفت: رئیس جمهور کریس کلیفورد.

بلومینگتون پلیس تایید شنبه که آنها تا به حال بازداشت یک مظنون در علت احتمالی جنایت و سرقت و اما منتشر شد که فرد به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

“این نیاز به مقدار زیادی از ساعت قرار دادن یک مورد هم گفت:” معاون رئیس مایک هارتلی. “این فعال بررسی است.”

دو اعضای هیئت مدیره آموخته از این سرقت زمانی که آنها رفت و به بانک اضافه کردن شخص دیگری اجازه دسترسی به حساب. مقامات بانک گفت آنها وجود دارد تنها $21 در حساب کلیفورد گفت.

سرقت اضافه شده یکی دیگر از ضربه سختی برای انجمن که در این سال تا به حال 206 دختران امضا برای بازی در 11 سفر تیم و شش در خانه تیم است. تنها چند روز قبل از سرقت کشف شد, بازیکنان رو خبر بد که فصل تابستان لغو شد در میان COVID-19 محدودیت.

کلیفورد گفت: او نمی داند که در مدت زمانی که پول ناپدید شد. او گفت: این انجمن تماس با گذشته خزانه به قطعه با هم اطلاعات مالی و تعیین چقدر پول است که معمولا در حساب در این زمان از سال است.

در یکی دیگر از مجموعه های انجمن چهار جمع آوری اعانه از فصل نیز شده اند پاک. صبحانه نان شیرین و پهن برای یکشنبه و سه سافتبال مسابقات از جمله یک دولت ملی و مسابقات شده اند پاک به علت محدودیت در رویدادهای عمومی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. به جمع آوری اعانه برای 50 ٪ از حساب انجمن درآمد کلیفورد گفت.

“این فقط غول پیکر,” او گفت: از ضرر و زیان است.

اما انجمن که مربوط به سال 1983 بر روی بروید. بازیکنان آغاز شد و شیوه های این هفته و انجمن قصد دارد به ارائه مهارت های آموزشی در این تابستان. همچنین امیدوار است به ارائه فصل پاییز است.

“ما به عقب خواهد بود” کلیفورد گفت.

مسئولین انجمن گفت: آنها در حال برنامه ریزی مالی دیگر رویدادهای اضافه شده اما آنها هنوز هم نمی خواهد آمد به جایگزین درآمد از دست رفته.

انجمن فارغ التحصیلان شروع کرده اند GoFundMe کمپین با $150,000 هدف است. توسط شنبه شب در مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود $9,300.

“به منظور ادامه عملیات ما نیاز به کمک” ارسال می خواند. “ما با فروتنی برای درخواست پشتیبانی شما اجازه می دهد تا ما را به ادامه تلاش ما برای ارائه یک معنی توسعه فرصت برای دختران جوان از بلومینگتون.”

این سازمان گفت: آن را گرفته و اقدام سریع برای تضمین آن حساب بانکی و تغییر فرآیندهای آن برای جلوگیری از سرقت دیگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله