Ava DuVernay انتخاب شده است Motion Picture آکادمی حکام برای زمان 1st

Category: کیمیا | No comments


Ava DuVernay attends the 89th Annual Academy Awards on February 26, 2017, in Hollywood, California.

Ava DuVernay حضور 89 سالانه جوایز اسکار در 26 فوریه سال 2017 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

Ava DuVernay بسیار شلوغ اما او به نحوی موفق به اتاق را برای یکی دیگر از موقعیت مهم است.

تبلیغات

با توجه به مهلت نامزد جایزه اسکار (برای 13) انتخاب شده و به عضویت آکادمی of Motion Picture Arts and Sciences’ (AMPAS) حکام. این خواهد بود که مدیر دوره اول. تبریک به آوا!

“زندگی یک بازی خنده دار و جذاب چیز. شما هرگز می دانم آنچه در اطراف گوشه” DuVernay توییتی پس از اخبار رسمی اعلام شد در روز چهارشنبه.

تبلیغات

مهلت بیشتر گزارش اطلاعات بیشتر بر روی اعداد و همچنین هیئت مدیره وظایف:

AMPAS گزارش که نتایج این انتخابات به معنی تعدادی از اعضای هیئت مدیره از افزایش 25 تا 26 و مردم از رنگ از 11 تا 12, از جمله سه فرمانداران در بزرگ.

آکادمی 17 شاخه ها هر کدام به نمایندگی از سه فرمانداران که ممکن است خدمت کردن به دو دوره سه ساله. شورای حکام مجموعه آکادمی چشم انداز استراتژیک حفظ سازمان سلامت مالی و اطمینان از تحقق ماموریت خود را.

همراه با این واقعیت انتخابات هیئت مدیره دوره فشرده این زمان در اطراف وجود دارد چند پست-COVID جنبه را در نظر بگیرید: برای یک هیئت مدیره است که انتظار می رود برای دیدار روز شنبه از طریق مجازی و ویدئو کنفرانس به منظور بحث در مورد یک برنامه به طور بالقوه تاخیر در تاریخ 2021 اسکار نشان می دهد (در زمان تنظیم تاریخ فوریه 28, اما در ماه مارس و یا حتی مارس ممکن است یک امکان). علاوه بر این وجود این واقعیت است که آکادمی هیئت مدیره اجازه داده است بیشتر (موقت) اتاق تکان دادن در آن بدنام قوانین سختگیرانه از جمله اجازه می دهد streamers و VOD به رقابت برای اسکار بدون نیاز به نمایش گذاشتن پروژه در تئاتر به مدت حداقل هفت روز است. این است زیرا تئاتر بسته شده اند و در طول این بیماری همه گیر.

لیست کامل 2019-2020 حکام در دسترس است oscars.org و سیاهی شامل بازیگر گلدبرگ Whoopi, صحنه و لباس, طراح, اموزش E. کارتر, ویرایشگر صوت Teri E. Dorman, تولید, طراح وین P. توماس فیلمساز مستند راجر راس ویلیامز و تولید کننده Devon Franklin (فرماندار-در-بزرگ).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>