20% off Satisfyer Pro 2 | Bellesa بوتیک | کد تبلیغی موجودی

به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز Satisfyer Pro 2 از Bellesa.

تبلیغات

این بررسی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه گذشته اما تا به حال برگزار می شود به این دلیل که Satisfyer Pro 2یک وابسته به چوچوله تحریک کننده است که طراحی شده است به تقلید از تجربه داشتن دهان شما انجام شده نگه داشته و فروش است.

پس از استفاده از آن, من درک می کنم که چرا.


جزئیات

این Satisfyer Pro 2 یک کلیک در دهان, شبیه ساز; آن را تنها در نظر گرفته شده برای استفاده خارجی, بنابراین اگر شما یک فرد است که می داند که شما می خواهید نفوذ و یا تحریک نقطه G این نمی تواند اسباب بازی را برای شما. اما اگر شما عاشق داشتن دهان شما انجام شده و/یا شما ترجیح می دهند به ارگاسم از تحریک کلیتوریس به تنهایی شما را دوست دارم-عشق-عشق Satisfyer Pro 2.

تبلیغات

در اینجا برخی از مشخصات: رسیدگی است و از فلز ساخته شده و سر از سیلیکون ساخته شده است. این 11 “موج فشار” حالت که در حال کنترل آسان برای استفاده از دکمه های که قرار است در مرکز رسیدگی—اگر شما بوده ام به دنبال این بررسی شما می دانید که من پرچم مسائل مربوط به قابلیت استفاده در یک دسته از روان شناسی من سعی کردم که من به ذکر است از آنجا که افرادی که دیده نمی های قبلی ما پوشش احتمالا مانند “این است که یک مشکل بزرگ با اسباب بازی های جنسی? نه قادر بودن به آنها را روشن و خاموش؟” من می دانم که دیوانه به نظر می رسد اما به معنای واقعی کلمه بله, قادر بودن به آنها را روشن و خاموش شده است موضوع را با بسیاری از روان شناسی! اما نه این یکی آن را فوق العاده آسان برای روشن و خاموش کردن و به چرخه را از طریق 11 حالت است. این اتهامات از طریق USB و آن طناب متصل از طریق آسان به استفاده از آهن ربا.

اگر شما مشکوک است که من گفت که چون دیگر USB شارژ, اسباب بازی بوده است نه چندان آسان برای استفاده دینگ دینگ دینگ! شما درست است. پاکسازی نیز بسیار آسان است: سیلیکون درپوش قابل جابجایی است و می تواند شسته شده و به طور منظم با آب و صابون و یا با هر ابزار تمیز کننده است که امن برای استفاده در سیلیکون.

Satisfyer Pro 2 قیمت برای $59 در Bellesaاما موجودی خوانندگان می توانید 20% خاموش با استفاده از کد موجودی.


که Satisfyer Pro 2 ،

تبلیغات

Satisfyer Pro 2 ارائه یک تجربه خاص; در واقع, آن را طراحی شده برای تحریک و هیچ چیز دیگری هر چند شما قطعا می توانید کشف مناطق دیگر با آن است. اما یک insertable و تنها باید استفاده شود خارج.

در حالی که آن را به خصوص همه کاره و نمی اعتصاب من به عنوان یک نامزد برای زوج های بازی این است که بسیار خوب در آنچه در آن می کند. اساسا اگر در دهان است راه شما می خواهم به خاموش Satisfyer Pro 2 را به شما بسیار بسیار خوشحال است.


چه آزمون Vaginas فکر

تبلیغات

یک بار دیگر من مونتاژ آزمون Vaginas (T. V. s) برای کمک به شما در این نقد و بررسی—به جز من به طور تصادفی تنها به یکی از آنها Satisfyer Pro 2. خوشبختانه یکی از من دوری من بخشید و من امیدوارم که شما بیش از حد خواهد شد. خوشبختانه خوش شانس T. V. چه کسی دریافت Satisfyer نمونه بود و من خیلی متاسفم برای این, اما من آن را ساخته ام در این دور به نظر بدون انجام آن را به شما و من تنها بسیار قوی—کاملا راضی با آن است. در اینجا چیزی است که او و من از آن فکر.

آزمون Vaginas’ نام تغییر کرده است دلایل حفظ حریم خصوصی.

ترزا: من Satisfyer بازخورد! من قطعا می خواهم این نوع از sucky ،

جولی: Lol “sucky اسباب بازی” وحشتناک است و توضیحات کامل. برای ثبت رسمی شرح مکانیزم آن است که “هوا-تکنولوژی پالس” و آنها توصیف اثر آن بدین ترتیب: “تحریک چوچوله با استفاده از فشار شدید امواج بدون تماس مستقیم است.”

تبلیغات

ترزا: آره! این به نظر می رسد مانند آن را خوب است برای مبتدیان به خاطر آن کمتر legwork—اسباب بازی فقط آن چیزی که شما را بدون نیاز به انجام این کار بسیار. نیز وجود دارد بسیاری از سطوح ارتعاش که همچنین به نظر می رسد خوب برای مبتدیان.

جولی: خوب می تواند به بحث ما در مورد ارتعاشات به دلیل ایست. وقتی که من برای اولین بار شروع به تست آن [J. K. توجه داشته باشید: هنگامی که یک اسباب بازی می آید در من آن را بشویید برچسب آن قطعات آن را شارژ و سپس تست کردن قابلیت های آن با استفاده از دست برای گرفتن تحت اللفظی احساس برای آن] من گفتم که: “Hmm این بسیار ملایم میخوام که واقعا خم آن را به آن را به انجام کاری برای من است.” اما زمانی که من شروع به استفاده از آن نه در دست من بود, “اوه, عجب, هیچ, جواب منفی بدون استارت آپ لازم است!”

ترزا: این یکی بزرگتر از برخی از آنهایی که دیگر بیش از حد که باعث می شود با استفاده از کنترل های بسیار ساده تر. اما این نوع سنگین/بزرگ/بزرگ.

تبلیغات

آن را مانند, خیلی سنگین!

و بزرگ!

جولی: من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن روز که شما شکایت در مورد اندازه! من نمی پیدا کردن وزن-قرار دادن اما آره, آن را قطعا در weightier طرف به خاطر من فرض این دسته فلزی.

تبلیغات

ترزا: من با فرض عمر باتری نیز طولانی تر از بسیاری از اسباب بازی به دلیل آن را سنگین تر است.

جولی: من می توانم پیدا کردن اطلاعات در مورد زمان شارژ (این موتور نه باتری عمل) اما دیگر داوران باید اشاره کرد که آن را بسیار طولانی زمان اجرا پس آره من شرط می بندم شما درست است.

ترزا: وزن مسئله نیز باعث می شود من فکر می کنم این واقعا یک شریک-اسباب بازی.

تبلیغات

جولی: به توافق رسیدند! من قطعا این را به عنوان یک استفاده-تنها jobbie. که خوب است چرا که من احساس بد اگر همکاران من دیدم که چگونه ناتوان من از orgasms این پسر به من داد, من می خواهم نگران آن خواهد صدمه دیده است نفس خود را. مثل من نمی تواند احساس پاهای من!


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله