‘بزرگ Gretch,’ با نام مستعار میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer کردم برخی از Splainin’ به انجام!

آن سخت است برای من به فکر کردن در مورد بزرگ Gretch با نام مستعار دیترویت رپ بانکی نقدی اعطا دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بدون تفکر از Meech که متولد Demetrius Flenory. او بدنام مواد مخدر شخص مهم در میان یکدسته و رهبر از خانواده های مافیایی که متولد و بزرگ شده در دیترویت و بعد نقل مکان کرد و شرکت را به آتلانتا.

بزرگ Gretch و Meech دو کاملا متفاوت به مردم است. Meech is a dope boy است که در زمان خدمت در زندان فدرال و Gretch است نشسته فرماندار در نظر گرفته است که یک نامزد به بایدن را در حال اجرا همسر. اما یک چیزی که من در مورد پیش بینی پسران—و من می دانم که این به این دلیل من در دام آنها—است که پیش بینی پسران تمایل به آن شلیک مستقیم. سیاستمداران از سوی دیگر—و من می دانم که این به این دلیل من پرداخت به مصاحبه با آنها را برای یک زندگی—تمایل به ساقه مزخرف.

تبلیغات

یا حداقل در Gretch مورد با من مصاحبه—که شما می توانید در تمامیت خود را در بالا و پس از آن دیدگاه به رسانه های محلی, فلیپ فلاپ و یا توضیحات به نقطه که در آن من نمی دانم که در آن او می ایستد در هر چیزی. من مصاحبه Whitmer سه شنبه و از او خواست اگر او به حمایت از defunding پلیس حرکت و جابجایی برخی از کسانی که بودجه آموزش و پرورش, به عنوان مثال.

او به من گفت که “شما در بودجه و آنها به شدت با تمرکز بر سیاست گذاری و اصلاحات و سیستم عدالت کیفری که در آن آنها باید متمرکز بر آموزش و پرورش ما جمعیت, حمل و نقل, دسترسی, دسترسی به, بهداشت و درمان, دسترسی به مهارت و مطمئن شوید که مردم باید در یک مسیر به طوری که آنها می توانید یک مهارت و تسطیح زمین بازی,” او گفت:.

تبلیغات

“من فکر می کنم شما تمام کسانی که چیزهای دیگر شما لازم نیست همه پول که رفتن به ادارات پلیس” Whitmer گفت. “خب آره منظورم این است که روح از آن من حمایت است که روح از آن است.” (شما می توانید شنیدن کامل سوال و جواب در مورد این موضوع در 00:41 علامت در ویدئو بالا.)

نمایشگاه به اندازه کافی.

اما او بعدا گفت دیترویت رایگان-مطبوعات که کلمات او ممکن است شده اند “کمی گیج کننده است” و این که “من باور نمی کنم پلیس باید defunded” اما “آنچه من می شنوم از همه از دوستان من هستند که بخشی از این لحظه که پیشرو در خط مقدم این است که ما یک نیاز واقعی برای بیشتر سرمایه گذاری در جوامع”و “ما نیاز به بازسازی و سطح زمین بازی از طریق مدارس بهتر و بهتر حمل و نقل و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اینها همه مهم سرمایه گذاری است که من کاملا پشتیبانی می کند.”

هنگامی که رایگان-مطبوعات حفر کردن در مورد اینکه آیا او فکر ساخت آن جامعه سرمایه گذاری باید با قطع کمک های مالی از پلیس های او توجه داشته باشید پاسخ:

پرسید که آیا او اعتقاد داشت که پول می تواند برای کسانی که اولویت با کاهش هزینه های ایالتی میشیگان پلیس برای مثال Whitmer گفت: “ما در حال underinvested تقریبا در هر عرصه در دولت.”

این سوال یکی دیگر از راه Whitmer نگفت او پشتیبانی برش پلیس صرف برای رسیدن به اهداف دیگر.

تبلیغات

من حتی به او گفت که ارتباطات کارکنان است که ما را به بحث defunding پلیس و دیگر policing مسائل پس از او تا به حال زمان به فکر می کنم از کلمات او می تواند ایستاده یا نه. سوال من ساده بود هیچ مشروبی که بدرقه نوشابه. او پیگیری به مطبوعات آزاد بود پایین قفسه و یک مکعب یخ.

وجود دارد بسیاری از تعاریف از آنچه defunding پلیس است و در آن هسته آن را نمی کند به طور کلی به معنی خلاص شدن از ادارات پلیس در دسترس نباشد (هر چند اطناب که می خواهید). این به معنی توقف پمپاژ پول به در حال حاضر نیز بودجه بخش تحت کاذب پوشش ایمنی عمومی و شروع به سرمایه گذاری بیشتر از کسانی که دلار به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی برنامه هایی که در واقع آدرس ایمنی.

تبلیغات

در مطبوعات پیگیری داستان از او منتشر شده بیانیه ای که به نام پلیس اصلاحات اما اشاره نمی کند defunding پلیس و یا محدود کردن واجد شرایط ایمنی چیزی که او به من گفت در مصاحبه ای که او باز به در نظر گرفتن.

واجد شرایط ایمنی سپر پلیس و دیگر کارمندان دولت از مسئولیت شخصی در موارد سوء رفتار.

تبلیغات

سوال من در واجد شرایط ایمنی: “آیا شما به حمایت از محدودیت دکترین واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس?”

پاسخ او: “من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به نگاه. من نمی دانم که من کردم کامل جواب داد ولی من تشخیص وجود دارد این پتو ایمنی می دهد مردم یک حس وجود دارد که پیامدهای اقدامات خود و تغذیه است که به بخشی از مشکل ما است. بنابراین من قطعا فکر می کنم که چیزی ارزش, شما می دانید, سیفون کردن آنچه که می خواهم نگاه. من فکر می کنم این چیزی است که حس می کند در آن فضا است.” (شما می توانید این سوال را بشنود و پاسخ به این مسئله در 5:18 علامت در این ویدئو).

تبلیغات

من فکر نمی کنم او به عمد دروغ گفته و یا سعی در گمراه کردن من. من معتقدم او ناسازگار بود در تن او و تنور با من در مقابل Free-را فشار دهید. فرماندار بسیار بخشنده با زمان خود را در راه مردم در موقعیت او به ندرت با هر انتشار صرف نظر از اندازه, بنابراین من او قدردانی کلمات کلی و خوش آمدید در یک مصاحبه دیگر در آینده است.

اما من موضوع را با ثبات که در آن او خطاب به یک سوال بسیار مهم. من احساس می کردم که او تا به حال یک های مختلف روح با رایگان-مطبوعات در defunding پلیس و واجد شرایط ایمنی.

تبلیغات

اگر او معتقد است که در “روح” از defunding پلیس, من واقعا آرزو می کنم او می خواهم تاکید مجدد بر این کلمات در هنگام صحبت کردن به سفید اصلی نشریات به دلیل آنچه او می گوید سیاه انتشارات مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر