مقامات حیدرآباد دولت های منطقه و بیشتر حیدرآباد municipal corporation (GHMC) قرار داده شده اند در اطلاعیه روز چهارشنبه با سه عضو تیم از دولت مرکزی deputed به Telangana برای کمک به دولت به دست آوردن برخی از کشش بیش از تلاش برای کنترل گسترش Coronavirus و افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

سانجی Jaju مشترک در وزارت دفاع است که عنوان بالا-سطح مرکزی تیم در دیدار با دولت های منطقه و GHMC مقامات گفت: نرخ فعلی گسترش Coronavirus در Telangana, اگر چپ بدون کنترل می تواند شدید و بحران جدی در این شهرستان و GHMC محدودیت در 50 روز آینده و یا تا.

با مستند عملا غیر موجود وضعیت تبدیل خواهد شد بسیار جدی در ژوئیه 31 اگر موارد افزایش نگه دارید در حال حاضر نرخ سانجی Jaju گفت: در این جلسه با توجه به GHMC انتشار اخبار.

Jaju همراه با اعضای تیم خود را Vikas Gowde و دکتر Ravinder ملاقات با GHMC کمیسر D. S. Lokesh کومار, Hyderabad منطقه جمع آوری Dr Shwetha Mohanty, GHMC اضافی کمیسر B. Santosh, Covid-19 کنترل اتاق افسر وظیفه ویژه, D. Anuradha و دیگر مقامات و مورد بحث و Covid-19 اقدامات کنترل.

آزادی گفت که مشارکت اجتماعی در کنترل این بیماری در میان موضوعات مورد بحث در این نشست بین مقامات و تیم مرکزی.

تیم مرکزی نیز به دنبال GHMC دایره و بخش عاقلانه جزئیات Covid-19 موارد و صحبت در مورد چگونگی بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه در دهلی نو بمبئی و چنای انجام شد Covid-19 آزمون با آنها کشف نزدیک به 70 از موارد در آن شهرستانها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله