یکی از چهار اخراج مینیاپولیس افسران پلیس متهم در مرگ جورج فلوید ارسال شده پول نقد وثیقه های سنگین از زندان آزاد شد بعد از ظهر چهارشنبه.

توماس لین, 37, که تا به حال برگزار شده است در ازای $750,000 وثیقه آزاد شد و مدت کوتاهی قبل از 4:10 بعد از ظهر از زندان Hennepin شهرستان یک کلانتر دفتر سخنگوی گفت.

یک سایت جمع آوری کمک های مردمی از طرف او بوده است در نظر گرفته شود. سایت تهدیدی پول از طریق پی پال, کمک های مالی, در حالی که decrying وثیقه مقدار به عنوان ناعادلانه بالا و همچنین اعلام کرد که لین “همه چیز را او می تواند” برای نجات فلوید زندگی.

لین وکیل Earl Gray تایید کرد که وب سایت مشروع بود اما نمی دانم چقدر پول آن را مطرح کرده بود در مشتری خود را به نمایندگی یا کسی که در پشت این تلاش است. این سایت هم می گویند که “خط و خانواده اش قدردانی و حمایت خود را از نماز در طول این زمان.”

لین یکی از سه متهم با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس در ارتباط با پیاده رو داری فلوید در مارس 25 قبل از او درگذشت. لین وکیل Earl Gray گفت: او مورد قبول قرار وثیقه با شرایط.

او در حال حاضر با همسر خود اگر چه خاکستری را فاش نمی کند که در آن از نگرانی برای ایمنی خود را. در ضمن خط بعدی جلسه قرار است در ماه ژوئن 29 و خاکستری گفت: او در حال برنامه ریزی برای فایل یک حرکت به رد اتهامات عنوان شده علیه.

“در حال حاضر ما می توانید به تماشای چه اتفاقی می افتد بعد از خارج,” او گفت:. “ما به ارمغان بیاورد حرکت به اخراج و امیدوارم آن داده خواهد شد.

این سه متهم دیگر باقی مانده زندانی به عنوان 4:35 بعد از ظهر: Derek چوین که با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس و Tou Thao و J الکساندر Kueng که همان اتهامات ،

با توجه به اتهامات لین که در ابتدا در زمان فلوید را بازداشت کردن زن 46 ساله را در حالی که Kueng برگزار شد و چوین زانو در Floyd گردن به او التماس کرد به نفس قبل از او درگذشت.

چوین را وثیقه است $1.25 میلیون در حالی که مقدار $750,000 برای هر یک از دو نفر دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de