حیدرآباد: این Covid-19 بحران در Telangana گرفته غیر منتظره و جدی به نوبه خود با به عنوان بسیاری از 300 پزشکان و 150 خانه جراحان در بیمارستان گاندی به dodol مرکز و اولیه Covid-19 مرکز مراقبت در Telangana, قابل توجه کار زیر روز سه شنبه در حمله به برخی از همکاران خود توسط بستگان مرحوم بیمار.

پزشکان که نشسته در یک dharna در تمام طول روز در روز چهارشنبه در جاده اصلی خارج گاندی, بیمارستان حاضر به تماس خود اعتصاب خواستار سختگیرانه عمل در برابر مهاجمان و فوری تغییر در سیاست های دولت از تجمع همه Covid-19 بیماران در بیمارستان است. بیماران در بیمارستان گاندی در حال حاضر در معرض خطر نیز وجود دارد که تنها 350 پزشکان ارشد و سران گروه که به ارائه مراقبت به آنها را.

تلاش برای میانجیگری توسط وزیر بهداشت Etala Startengine اواخر چهارشنبه شب و تماس خود را به پزشکان برای بازگشت به کار, موفق, بالا بردن چشم انداز بیمار خدمات آسیب دیده در بیمارستان با 450 پزشکان اعلام کرد که آنها به هیچ وجه قصد دادن در اعتصاب. آقای Startengine به نام به حال پزشکان برای دیدار با او در دفتر خود زودتر, اما پزشکان حاضر به انجام این کار او را مجبور به بازدید از بیمارستان و مذاکره با آنها است.

در یک ساعته جلسه با پزشکان در سالن از گاندی, بیمارستان, وزیر بهداشت را به گوش همه مشکلات و خواسته و وعده داده شده را به مسائل مورد بحث به وزیر K Chandrashekar رائو.

واحد پاسخ از پزشکان این بود: “شما ما را به KCR ما توضیح وضعیت بیمارستان گاندی به او.”

قابل توجه پزشکان بسیار ناراضی بودند که با وجود توضیح در جزئیات مشکلات خود را از بودن overworked سبب شیوع و همچنین نداشتن کافی کارکنان برای به اشتراک گذاشتن کار بار وزیر بهداشت بود قادر به گرفتن یک تماس.

Dr Lohith ردی جمهور Telangana Junior Doctors Association در بیمارستان گاندی توضیح داد: “ما کار کرده اند و از ماه مارس به بعد با تعهد کامل و پشتیبانی تمام مراحل از دولت است. ما ادامه نمی کنه و نیاز است که به decentralise درمان Covid-19 بيمار.”

“دولت است که با توجه تصویر سمت راست از آنچه که در واقع اتفاق می افتد در بیمارستان گاندی. ما باید نماینده ما وجود داشته باشد که به دولت مشکلات ما” گفت: با اشاره به تقاضا به دنبال مذاکرات مستقیم با وزیر.

عصبانی پزشکان شب صرف اعتراض و آنها نیز راهپیمایی در صبح خارج از بیمارستان گاندی در جاده اصلی و نشسته در dharna به اجازه دهید مردم از دولت می دانم که مشکلات خود را. “ما مجبور به انجام این کار به عنوان دولت است نه انتقال مشکلات ما به دولت گفت:” یک تاریخ ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de