جورج فلوید و درک چوین ‘ضربه سر’ در کلوپ شبانه که در آن آنها کار می کرد, Co-Worker می گوید


Illustration for article titled George Floyd and Derek Chauvin Bumped Heads at Nightclub Where They Worked, Co-Worker Says

عکس: یوهانس EISELE (خبرگزاری گتی ایماژ )

مدت کوتاهی پس از جورج فلوید درگذشت آن بود که نشان داد فلوید قبلا کار می کرد در کنار درک چوین پلیس متهم با مرگ او در یک کلوپ شبانه محلی. در حالی که آن را در ابتدا مشخص نیست اگر دو حال عبور از مسیر یکی از همکاران خود می گوید که آنها تا به حال نه ستیز گذشته است.

تبلیغات

“آنها ضربه سر” دیو Pinney گفت: CBS News. Pinney مشغول به کار در کنار چوین و فلوید در مینیاپولیس, کلوپ شبانه, El Nuevo بازار مال فروشان. “این تا حد زیادی به کار با درک بودن بسیار تهاجمی در داخل باشگاه با برخی از کاربران بود که مسئله” Pinney گفت: توضیح این منبع درگیری بین این دو نفر.

از رادیو فردا:

این فلوید خانواده می گوید: آنها بر این باورند آنچه که اتفاق افتاده در 25 مه در بخش شخصی است. خود را وکیل نامیده می شود برای چوین به اتهام قتل درجه اول “از آنجا که ما معتقدیم او می دانست که جورج فلوید بود.”

“وجود دارد هر گونه شک و تردید در ذهن خود را که درک چوین می دانستند جورج فلوید?” ایسنا خواسته Pinney.

“نه. او می دانست که او” همکار گفت.

“چگونه به خوبی او او را می دانید؟” رادیو فردا پرسید.

“من می گویند خیلی خوب” Pinney پاسخ داد.

در طی سال گذشته فلوید اغلب به عنوان یک گارد امنیتی در داخل کلوپ شبانه. برای 17 سال مایا سانتاماریا صاحب El Nuevo بازار مال فروشان پرداخت چوین به نشستن در خارج از باشگاه در تیم ملی خود را در شب او وظیفه کردن. چوین و فلوید هر دو مشغول به کار یکشنبه شب زمانی که این باشگاه در میزبانی محبوب مسابقه رقص. “من فکر می کنم او ترس بود و ترس.” سانتاماریا گفت: وقتی پرسید که توسط رادیو فردا اگر چوین تا به حال یک مشکل با مردم است.

تبلیغات

چوین متهم شده است با درجه دوم غیر عمدی قتل و در درجه دوم قتل نفس است و در حال حاضر برگزار می شود در $1.25 میلیون وثیقه. توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng سه دیگر سابق افسران درگیر در Floyd مرگ باید دستگیر شده و به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم به عنوان به خوبی به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de