هنگ کنگ: چند زوم جلسات مربوط به کاربران چینی شد “مختل” در این ویدئو با نرم افزار پیام اذعان پنج شنبه پس از فعالین در ایالات متحده و هنگ کنگ نشان داد بحث بر روی پلت فرم از پکن مرگبار سرکوب تیان آن من بسته شده بود پایین.

افشای اتحاد موجب نگرانی که آمریکا برنامه که افزایش یافت در محبوبیت در طول coronavirus همه گیر است که رکوع به خواسته های استبدادی چین در هزینه کاربران در مکان های که در آن آزادی بیان محافظت شده است.

بر خلاف رقبای مانند Google و Facebook زوم نیست ممنوع در چین کمونیست که با استفاده از آن “فایروال بزرگ” به مالش دادن آن در اینترنت و سانسور اطلاعات منفی است.

اما فعالان در ایالات متحده و هنگ کنگ شکایت آنها شده اند و لگد از خود زوم حساب پس از میزبانی آنلاین سالگرد حوادث مارک پکن خرد کردن از دموکراسی قیام در 4 ژوئن 1989.

ژو Fengsuo یک تیان آن من بازمانده در حال حاضر در زندگی در آمریکا گفت: حساب خود را به حالت تعلیق در آمد و پس از سازمان های بشردوستانه چین تلاش برای اتصال بیش از 250 نفر از جمله کاربران در سرزمین اصلی به مناسبت كردم.

حساب خود ابقاء شد پس از گزارش رسانه ها.

در روز پنج شنبه, Lee Cheuk-یان این سازمان از هنگ کنگ سالانه افروزی برای قربانیان سرکوب و گفته های قفل شده را از حساب خود را پس از 22 ماه مه پس از گروه خود سعی میزبان یک بحث آنلاین در چین نفوذ در سراسر جهان است.

“حساب های معلق قبل از بحث آغاز شده است. من خواسته ام زوم چند بار این است که آیا سانسور سیاسی اما آن را هرگز در پاسخ به من گفت:” لی رئیس هنگ کنگ داد و گفته.

گروه مستقر در هنگ کنگ نیمه مستقل شهرستان است که آزادی بیان آزادی های نهان در سرزمین اصلی, اما, است که طرح میتوانست با یک سال طرفدار دموکراسی تظاهرات که خشم چین است.

‘بازوی بلند از دولت چین’

پس از ژو را تعلیق شد, مکان عمومی, زوم گفت: آن را به حال به اطاعت از هر نوع قوانین در حوزه های قضایی این عمل در.

در یک روز بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه روز پنج شنبه زوم گفت که میزبانی “پیچیده مرزی مکالمات که برای انطباق با قوانین کشورهای مختلف بسیار دشوار است”.

“ما تاسف است که طی جلسات با فعالان در داخل و خارج از چین شد و منفی نهفته و مکالمات مهم بودند مختل” به آن اضافه شده است.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت که “متعهد به اصلاح فرآیندهای آن بیشتر برای محافظت از کاربران خود را از کسانی که مایل به سرکوب ارتباطات خود” است اما به جزئیات بیشتر.

قلم امریکا یک گروه که در دفاع از آزادی بیان گفت: زوم کاربران خارج از سرزمین اصلی چین نباید خود را سانسور با پکن است.

“ما نمی خواهد آن را تحمل کند اگر یک شرکت تلفن قطع خدمات برای کسی بیان دیدگاه های خود در یک کنفرانس تلفنی; ما نباید تحمل آن در فضای دیجیتال یا” مدیر عامل سوزان Nossel گفت.

در اوایل این هفته زوم گزارش درآمد خود را به حال افزایش یافت و در سه ماهه پایان مارس 30 به عنوان هر دو کسب و کار و مصرف کنندگان cooped در داخل با توجه به COVID-19 مستندات در آغوش پلت فرم برای دیدار با تقریبا.

معضل برای ما tech

زوم آخرین در یک خط طولانی از غرب رسانه های اجتماعی و فن آوری شرکت ها که خود را در تلاش برای مقابله با خواسته های دولت های اقتدارگرا سودآور در بازارهای خارج از کشور.

تکنولوژی غول مانند Google و Facebook را تا حد زیادی داده شده تا در تلاش برای ترک چین با توجه به سانسور پکن اجرا در شرکت هایی که کار در داخل مرزهای خود است.

اپل در سال 2017 اذعان کرد که آن را متمایل به قانون چینی با از بین بردن برنامه های کاربردی برای شبکه های خصوصی مجازی (Vpn) است که به کاربران اجازه فرار از محلی کنترل.

یک دهه پیش از یاهو مواجه شدید انتقاد و اذعان تخلف پس از کمک به مقامات چینی شناسایی طرفدار دمکراسی که نوشته شده بر روی تابلوهای پیام آنلاین.

سالانه سالگرد تیان آن من است به خصوص در زمان حساس برای پکن رهبران با “فایروال بزرگ” رفتن به اوردرایو.

مقامات به طول فوق العاده هر سال به ممنوعیت بزرگداشت این سرکوب است که در آن ارتش به کشته شدن صدها نفر از معترضان غیر مسلح توسط برخی برآوردها بیش از 1000 — که تا به حال بسته بندی پایتخت به دنبال اصلاحات است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله