در اولین تلاش در اصلاح, شهر, مینیاپولیس, به خروج از مذاکرات با اتحادیه پلیس

شهر مینیاپولیس است خروج از زايمان مذاکرات با قدرتمند اتحادیه پلیس آخرین مرحله توسط مقامات برای بازگرداندن ایمان در محاصره گروه به عنوان خواسته برای اجرای قانون پاسخگویی و اصلاحات رفت و برگشت کشور در پی جورج فلوید مرگ است.

رئیس پلیس Medaria Arradondo نشان داد که حرکت قبل از مذاکرات برنامه ریزی شده برای از سرگیری پس از یک وقفه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. این میان اولین گام او متعهد به بازگرداندن اعتماد جامعه همراه با تجدید ابتکار برای شناسایی به طور بالقوه مشکل افسران در زمان به دخالت.

“من باید به عنوان رئیس گام به دور از جدول با مینیاپولیس پلیس فدراسیون و واقعا یک شیرجه عمیق در شرایط چگونه ما می توانیم چیزی را که در طول تاریخ شده است چیزی است که در راه پیشرفت که من شنیدن از بسیاری از ما در شهر” Arradondo گفت. “آن زمان که ما به تکامل است.”

در یک کنفرانس خبری صبح روز چهارشنبه Arradondo نیز پرقدرت ترین نظرات در عین حال در مورد نقش نژاد و نظام عدالت کیفری گفت: رهبران دیگر نمی توانیم به خجالتی و دور از سختی.

“مسابقه جدایی ناپذیری در بخشی از آمریکایی پلیس, سیستم,” او گفت: یادآوری به خبرنگاران گفت که او و چند تن دیگر سیاه و ماموران پس از شکایت این اداره برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان درمان ناعادلانه. “ما هرگز تحول در این حرفه اگر ما آدرس آن را در. جوامع از رنگ باید پرداخت سنگین ترین هزینه ها و این که با زندگی خود را. و فرزندان ما باید محافظت از همیشه نیاز به درمان به وحشتناک و شرم آور فصل در تاریخ این کشور.”

سرهنگ باب کرول را به طور صریح رئیس جمهور از اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 800 مینیاپولیس و پارک پلیس برای آرام نگه داشته است علنا پس از فلوید را مه 25, مرگ, که موجب ناآرامی های گسترده و تماس های جدید برای عدالت نژادی و پلیس اصلاحات. چوین شده است از آنجایی که متهم به قتل شبه عمد و قتل و سه نفر دیگر از افسران در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم.

اما کرول با انتقاد از این شهر را از دست داده و این شورش که فرا گرفته نقاط شهر برای چند روز در نامه ای به عضویت خود در هفته گذشته, گفتن افسران آنها در حال ساخته شده “سپر بلا” برای ادامه خشونت. او در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

در حالی که Arradondo اعلام کرد قصد خود را به مرحله دور از میز مذاکره دقیق مکانیک از آنچه که مستلزم نبودند بلافاصله روشن در روز چهارشنبه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz هفته گذشته گفت که او می بیند فدراسیون به عنوان “که در آن یک مشکل عمده در این مسئله نهفته است.” فرماندار اعلام کرد که او از یک تخته سنگ بزرگ از عدالت کیفری ایده های اصلاحات که مجلس قانونگذاری مردم رنگ و بومی حزبی را توسعه داده است. آنها عبارتند از: تغییرات همه چیز از اجرای قانون نظارت برای آموزش به بررسی افسر-درگیر مرگ و میر. Walz گفت: پرداختن به پلیس در استفاده از زور خواهد بود خود را اولویت زمانی که قانونگذاران برای ملاقات یک جلسه ویژه با شروع جمعه.

“من فکر می کنم ما باید برای مقابله با آنچه مردم هراسان ترین” Walz گفت. او همچنین گفت: دولت نیاز به نگاه در پایان داوری الزام آور است که اجازه می دهد تا یک افسر که منظم است به درخواست تجدید نظر است که تصمیم به داور. برخی از قانون گذاران گفت: از آن محافظت “سیب خراب” و جلوگیری از آنها را از کار اخراج شدند.

تمام شده قرارداد

برای ماه رتبه-و-فایل افسران برای شهر و پارک ادارات پلیس کار کرده اند تحت یک قرارداد است که تمام شده Jan 1. مذاکرات بودند به تعویق افتاد زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه با ایده از سرگیری مذاکرات مدتی در اواخر بهار یا اوایل تابستان است.

محلی اصلاحات گروه هایی مانند جوامع متحد علیه خشونت پلیس به مدت طولانی نگهداری می شود که موانع اصلاحات در حال پخته شده را به این اتحادیه قرارداد و استدلال کرد که اعضای جامعه باید یک صندلی در میز مذاکره. Arradondo نظرات نشانه های این شهرستان را در نظر بگیرید که مسیر اما او ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه به این ترتیب کار می کنند.

Arradondo گفت که او نگران است در مورد حقوق و مزایای اما “قابل توجهی” جنبه های قرارداد مانند استفاده از زور نقش ناظران بازی و مراحل نظم و انضباط از جمله شکایات و داوری.

یکی از ستیز بند در قرارداد فعلی ارائه است که اجازه می دهد تا افسران که متهم در کار سوء برای رفتن به مرخصی استحقاقی اداری. مقدار زمان یک افسر در ترک متفاوت است اما برخی از صرف چند هفته و حتی ماه ها در خانه هنوز هم جمع آوری حقوق خود را که منتقدان می گویند پیام می فرستد که افسران متهم به عبور از خط نمی صورت عواقب جدی است. در یکی از قابل توجه مورد یک افسر که در ابتدا به حالت تعلیق برای رفتار نامناسب صرف نزدیک به 10 ماه در مرخصی و پرداخت شد $54,450.53 قبل از اخراج شهرستان سوابق نشان می دهد.

Arradondo در روز چهارشنبه کاهش یافته است می گویند که آیا کرول حذف از اتحادیه نمایندگی را بر تلاش های خود را نسبت به اصلاحات اما او تصریح کرد: سرخوردگی خود را با دشواری در شلیک مشکل افسران.

او همچنین وعده داده جدید داخلی “زمان واقعی” داده های مبتنی بر سیستم پاسخگویی “به طوری که رهبران گروه می تواند به شناسایی علائم هشدار دهنده زود هنگام تخلف و ارائه استراتژی های ثابت شده برای دخالت کند.” او گفت: تلاش های مشابه کار نکرده و در گذشته به دلیل مطالعات نشان داده است که نظارت اقدام در مورد مشکل افسران “بسیار نادر است و به طور قابل توجهی وجود ندارد” در بخش.” سلف خود Janeé Harteau سعی در پیاده سازی یک شبیه مداخله سیستم در سال 2015 در خواست مقامات فدرال اما تلاش به نظر می رسد هرگز ،

تغییرات گسترده

Arradondo اعلام شد که به دنبال حمایت و مشابه تعهد شهردار توسط یعقوب فری الهام گرفته از یک دور تازه از انگشت اشاره بر کسی مقصر است برای بخش مشکلات.

عضو شورای استیو فلچر به سرعت مورد انتقاد رهبران دو کشور’ طرح خواستار آن است که یک تجاوز کردن از این شهر اقتدار و تلاش فری به “گرفتن برخی از مطبوعات مثبت.”

“اعلام کرد که آنها در حال خروج از مذاکرات چیزی است که هر کس می خواهد به شنیدن — اما آن را در واقع نه در درون ما حق قانونی برای انجام” گفت: فلچر دیرین گروه منتقد. “به عنوان یک کارفرمای ما یک وظیفه برای مذاکره. این افراد ما را به ناعادلانه کار شیوه طرح دعوی در دادگاه.”

در یک بیانیه فری پاسخ داد:”وجود دلایل معتبر برای یک حزب به گام به دور از چانه زنی.” او افزود: “من قصد ندارم به شرکت در mudslinging و انگشت اشاره در حالی که من متمرکز بر کمک به شهر ما حرکت رو به جلو و تحویل معنی دار اصلاحات ساختاری است.” طی هفته گذشته نه اعضای شورا باید به نام برای برچیدن محاصره نیروی پلیس شروع با پوسته پوسته شدن پشت آن $194 میلیون بودجه.

روز چهارشنبه اعلام شد و آخرین در یک سری از پیشنهاد تغییرات داخلی پس از راه اندازی یک دولت حقوق مدنی تحقیق پلیس اداره سیاست ها و شیوه های. هفته گذشته مینیاپولیس ممنوع chokeholds و گردن محدودیت و تقویت الزامات مورد نیاز برای افسران به مداخله اگر آنها را به یک همکار استفاده نامناسب نیروی تحت یک قرارداد مذاکره بین شهرستان و دولت است. توافق شده و امضا شده توسط یک قاضی.

 

کارکنان نویسندگان لیز Navratil اندی Mannix و جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de