دهلی نو: در دور دوم نظامی مذاکرات بین هند و چین, ژنرال بزرگ از دو سپاه ملاقات روز چهارشنبه به سعی کنید به د-تشدید هفته بیست و نظامی ایستادگی کردن در خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh بخش.

هند و چین ارتش در حال برنامه ریزی برای همچنین برگزاری مذاکرات در سطوح مختلف از سرتیپ سطح به فرماندهی افسران در 10 روز آینده در نقاط مختلف به همراه لاک در تلاش برای حل و فصل نظامی ایستادگی کردن. این در حال پیگیری سپهبد سطح مذاکرات در آن برگزار شد از بین هند و چین ارتش در روز شنبه.

“عمده سطح عمومی ایران برگزار شد امروز در سمت هند گفت:” یک مقام ارشد.

ارتش هند را 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی منطقه, فرمانده, Maj Gen لیو لین برگزار شده بود بیش از 5 ساعت طول جلسه در روز شنبه در Moldo.

پس از این جلسه شده است وجود دارد کمی متارکه بین دو ارتش در سه نقطه گشت نقطه 14 (Galwan منطقه) گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم.

هند خواسته است در چین به منظور کاهش ساخت تا از نیروهای خود را در لاک و برگرداندن به وضعیت موجود آوریل در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Galwan دره.

اصلی مشاجره بین هند و چین نیروهای باقی مانده شمالی بانک Pangong Tso دریاچه چینی که در آن سربازان باید تن به تن, چادر در انگشت 4 محل برای جلوگیری از ارتش هند به گشت تا انگشت 8 که هند معتقد است بخشی از قلمرو آن است. نیروهای نظامی از دو طرف درگیر در یک برخورد در Pangong Tso در مداخله شب مه 5 و مه 6.

خطر عمده هنوز هم باقی می ماند عظیم تجمع توسط هر دو ارتش همراه با توپخانه رادار وسایل نقلیه زره پوش و تانک های خود را در عمق مناطق در امتداد خط کنترل واقعی (لاک). تا زمانی که و مگر اینکه این نیروهای حرکت به عقب به صلح-زمان و مکان تهدید درک بالا باقی می ماند در لاک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de