هند به برتری انگلستان در COVID-19 موارد در 4 موقعیت در حال حاضر

دهلی نو: با 2,97,001 لاخ موارد تا کنون (به عنوان در هر worldometers.info) هند روز پنج شنبه پیشی گرفته بریتانیا در مجموع coronavirus موارد برای تبدیل شدن به چهارمین بدترین آمار کشور در جهان است.

دولت گفته است که این عادلانه نیست به مقایسه هند با کشورهای دیگر که کمتر مردم است. مقامات گفت: این وضعیت بسیار تحت کنترل و مرگ و میر کمتر گزارش شده در هندوستان در مقایسه با دیگر کشورها است. دولت اظهار داشت که این ویروس این است که “قطعا در جامعه انتقال از مرحله” در کشور است. طبق داده ها در worldometers.info هند تا پنج شنبه شب بود 9,846 مرگ و میر.

با 357 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, هند, ثبت بزرگترین جهش در COVID-19 مرگ و میر ناشی از مصرف کل تلفات به 8102 هر اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده. تعداد کل موارد هر دولت است 2,86,579 تا صبح روز پنجشنبه پس از 9,996 موارد جدید تشخیص داده شد.

به نقل از یک sero-بررسی انجام شده توسط ICMR که تحت پوشش 26,400 مردم در اکثر مناطق کشور به بررسی شیوع این ویروس در میان جمعیت ICMR رئیس Dr Balram Bhargava گفت: تنها 0.73 درصد از جمعیت در انتخاب 83 مناطق تا به حال شواهدی از گذشته در معرض SARS-CoV-2 یا COVID-19.

او افزود که مستند و مهار موفق شده است در جلوگیری از گسترش سریع ویروس. او اما اضافه کرد که بخش بزرگی از جمعیت است که هنوز هم مستعد و در معرض خطر بالاتر است در شهری (1.09 بار) و محله های فقیرنشین شهری (1.89 بار) از مناطق روستایی است. او گفت که عفونت نرخ مرگ و میر بسیار پایین در کشور با 0.08 درصد است.

این اولین بار است که sero-بررسی COVID-19 گسترش انجام شده توسط ICMR. این sero-بررسی دارای دو بخش است — برای اولین بار به منظور برآورد کسری از جمعیت شده است که مبتلا به SARS-CoV-2 و دوم به برآورد کسری از جمعیت شده است که با آلوده COVID-19 در مهار مناطق کانون شهرستانها. بخش اول از این بررسی به پایان رسید در ماه مه در حالی که دوم در حال انجام است.

Bhargava تاکید کرد که محله های فقیرنشین شهری بسیار آسیب پذیر برای گسترش عفونت و محلی مستند اقدامات نیاز به ادامه در حال حاضر به عنوان توصیه شده توسط دولت است. به طور مشابه و سالمندان و افراد مبتلا به مزمن morbidities زنان باردار و کودکان کمتر از 10 سال سن نیاز به محافظت می شود به عنوان آنها سقوط در دسته پر خطر.

اتحادیه مقامات وزارت بهداشت گفت: میزان بهبودی در هند در حال بهبود است و 49.21 درصد در حال حاضر. در طول 24 ساعت گذشته در مجموع 5,823 COVID-19 بيمار درمان شده است در میان کل 1,41,028 تا کنون. هند در حال حاضر دارای 1,37,448 فعال موارد تحت نظارت های پزشکی و تعدادی از بیماران بهبود بیش از تعداد فعال بیماران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر