جو بایدن فقط نوشت که او می خواهد به پلیس پول بیشتر و او کاملا نیاز به STFU

Category: کیمیا | No comments


A photo of Joe Biden either in the beginning phases of dapping someone up or about to punch something. Odds are 50-50.

یک عکس از جو بایدن هم در آغاز مراحل dapping کسی یا در مورد به پانچ چیزی. شانس 50-50.
عکس: اولیویه Douliery (گتی ایماژ)

من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار من نیاز به این می گویند اما جو بایدن نیاز به تنها نورد به آمریکا سه بار: هنگامی که می گویند که او را برداشت یک زن سیاه و سفید می شود معاون رئیس جمهور, زمان دیگر, بنابراین او می تواند می گویند “Black Lives Matter” و آخرین بار بگویم “با تشکر از شما به تمام کسانی که کمک منتخب من رئیس جمهور.”

تبلیغات

که در آن است.

پس ما نیازی به شنیدن از جو بایدن هر بیشتر این سال است. هر نه بیشتر. او نیازی به اعلام برنامه های خود به او نیاز ندارد به آنچه او کار بر روی. او قطعا نیازی به صحبت کردن با هر کسی در یک شبکه تلویزیونی. در این نقطه من خوب هستم اگر بایدن باقی می ماند در یک پرفشار مجلسی و تنها می آید در اطراف 3:00 بعد از ظهر و هر شب برای شام.

تبلیغات

چون بیشتر به معاون سابق رئیس جمهور—و یا می نویسد: در این مورد بیشتر او را نگه می دارد لعنتی این بالا!

جو Robinette بایدن (که خود واقعی نام میانی; من در حال حاضر در مورد توانایی از نام میانی خود را به تنهایی به طنین انداز با جامعه سیاه و سفید) خود را ثابت قدیمی, کون, انگشتان برای تایپ کردن یک op-ed امروز ایالات متحده آمریکا است که در آن او را نمی شنوند گریه می کند از معترضان (که به احتمال زیاد رای برای خود) پال خواستار قطع بودجه دولت ، جواب منفی Robinette راهپیمایی های قدیمی خود را, سفید, کون, از اینجا و گفت: “من قصد دارم به صرف پول بیشتر در پلیس!”

عیسی مسیح جو بایدن شما لطفا فقط STFU!

شانس هستند که شما نمی خواهید به خواندن خود op-ed, اما اگر شما می خواهید به پانچ خود را در چهره و یا احساس بدتر در مورد غذا خوردن بیش از حد, بستنی, پس از آن شما می توانید جزئیات آن را در اینجا. برای کسانی از شما که مایل به خواندن آن اجازه بدهید شما را به صخره یادداشت:

  • بایدن ادعا می کند ما در یک نبرد برای روح این ملت است.
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک spever از نفرت.
  • این قسمت دوست داشتم: “ما نیاز به ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند در سراسر قوانین ما و موسسات و ما نیاز به مطمئن شوید که سیاه و سفید آمریکایی ها یک شات واقعی به جلو.”
  • او اشاره کرد که مردمی زندگی شده اند و با زانو بر روی گردن خود را بیش از حد طولانی (OK جو. ما شما را ببینید.)
تبلیغات

و پس از آن جو سوار کامیون درست کردن گاییدن صخره در هنگام اعلام این مزخرف:

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات.

من مدت طولانی است که اعتقاد راسخ به قدرت پلیس جامعه—گرفتن پلیس از موبایل و ایجاد روابط با مردم و جوامع آنها وجود دارد برای خدمت و حفاظت. به همین دلیل من پیشنهاد اضافی 300 میلیون دلار برای تقویت پولیس مردمی در کشور ما است. هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس.

تبلیغات

چرا جو ؟ چرا ؟

چرا کسی در صفوف خود را به او بگویید این راه ؟ شما نمی توانید به صحبت کردن در هر دو طرف گردن و جو. شما نمی توانید می گویند که شما را در درک قلب جنبش برای زندگی و بدرفتاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و به طور کامل چشم پوشی از تماس خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت از ادارات پلیس که یک مشکل سیستمیک بیش از حد پلیس سیاه و قهوه ای و جوامع است. و سپس در همان نفس می گویند که شما نه تنها نیست برای defunding پلیس اما شما در واقع برای افزایش بودجه خود را! آن را می سازد هیچ حس, اما چه چیزی باعث می شود حتی کمتر حس است که چرا شما در حفظ و صحبت کردن است. من در حال حاضر در دستور بایدن کمپین در مورد نحوه رسیدگی به این: انتخاب یک زن برای معاون رئیس جمهور و اجازه دهید او را در آن خانه است.

تبلیغات

حتی با کمک روسیه تهمت از دست خواهد داد به یک جوراب. مغلوب ساختن پیشی جستن فقط می تواند به توقف تیراندازی خود را در پا و همه بایدن به STFU و او برنده—و او حتی نمی تواند انجام دهد. چیزی به من می گوید که در تمام این یک بزرگتر داستان در مورد امتیاز–هر دو جنس نر و سفید–یک داستان بزرگتر از نفس و تلاش است که با آن نفس می خنثیسازی خود حتی زمانی که نفس تا به بهترین نیت. اما در حال حاضر من فقط می خواهم جو به STFU—, لطفا, من به شما التماس. اما چیزی به من می گوید او را گوش نمی, چرا که او مشغول توزیع کسی آبجو خود را به طوری که او می تواند راه رفتن به میکروفون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>