در کارناتاکا دولت در روز چهارشنبه تصمیم گرفت برای جلوگیری از زنده کلاس های آنلاین انجام شده توسط مدارس در سراسر کشور برای دانش آموزان تا پنجم استاندارد و ممنوع مدارس از شارژ اضافی هزینه برای کلاس های آنلاین.

وجود دارد شکایت که برخی از مدارس خصوصی در بنگلور متهم دانش آموزان هزینه های اضافی برای کلاس های آنلاین به غیر از ماهانه شهریه.

دولت و وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است, “کلاس های آنلاین نباید انجام شده برای پیش دبستانی (LKG, UKG) و کلاس اصلی (تا 5 طبقه) از این پس. چنین کلاس نمی خواهد جایگزین کلاس درس آموزش و ممکن است تحت تاثیر قرار دانشجويان سن و روانی خوبی بودن.”

مدارس خصوصی اجازه داده نخواهد شد به اتهام هزینه برای آموزش آنلاین.

با این حال از قبل ضبط شده کلاس باید انجام شود.
Parvathy ماهش را آرون است که در کلاس چهارم و او نگران با شارژ هزینه های گزاف برای کلاس های آنلاین.

“من با دولت در این است. علاوه بر این پسر من استفاده می شود به نشستن قبل از اینکه سیستم از صبح. این خوب نیست برای سلامتی خود است.”
در ضمن کلاس های آنلاین زنده خواهد بود و مجاز به ادامه ثانویه کلاس.

قبلا گزارش ارائه شده توسط موسسه ملی سلامت روان و اعصاب (NIMHANS) اشاره کرده بود که از جمله کلاس های مجازی نمی شد و ایده آل برای دانش آموزان زیر سن شش سال است.

کارشناسان در سلامت روانی موسسه ادعا کرد که آن را مناسب برای کودکان تا سن 6 سال به بیش از یک ساعت از زمان روی صفحه نمایش روزانه.
در پاسخ به انتقاد از کارشناسان که کلاس های آنلاین خواهد بود و نه عملی برای همه دانش آموزان در سراسر کشور با توجه به محدودیت های مالی و زیربنایی چالش های وزیر آموزش و پرورش سورش کومار گفت: “این نیز مهم است برای اطمینان از شکاف بین ‘دارا’ و ‘کرد’ را افزایش نمی دهد.”

به گفته مقامات اداره آموزش و پرورش این کارناتاکا بخش آموزش عمومی خواهد شد موضوع دستورالعمل های دقیق به همین زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de