کلینیک مایو پرده کلیدی COVID-19 آزمایش پادتن

Category: کیمیا | No comments

کلینیک مایو و شرکت همکاران در دوشنبه پرده برداری از یک آزمون جدید است که کمک خواهد کرد که پاسخ به این سوال بسیار مهم است که آیا مردم در توسعه ایمنی به کروناویروس که باعث این بیماری عفونی.

این آزمون برای اولین بار در جهان خواهد شد که به طور گسترده به صورت تجاری در دسترس برای شناسایی آنتی بادی خنثی — پروتئین های تولید شده پس از COVID-19 است که به طور موثر مبارزه با کروناویروس اگر آن را تا به حال می آید. موجود تست های توسعه یافته در میان همه گیر نشان می دهد که آیا مردم باید تولید هر گونه آنتی بادی در پاسخ به COVID-19 اما نه این کلید پروتئین است.

“این است که بیشتر اطمینان از … مثبت [antibody test] به شما نشان دهد که قبلا در معرض ویروس,” دکتر گفت: Stephen Russell رئیس اجرایی Vyriad روچستر, Minn., شرکت است که ایجاد آزمون و ارائه آن به مایو از طریق صدور مجوز همکاری با یک شرکت Regeneron. “این تست نشان چه سطح حفاظت از شما در واقع.”

Vyriad و مایو رهبران هشدار داد که در این آزمون نمی تواند در عین حال به “ایمنی گذرنامه” و یا نشان می دهد که مردم دیگر در خطر COVID-19 پس از دوره نقاهت بعد از عرضه اولیه عفونت. هیچ کس هنوز نمی داند مقدار یا غلظت خنثی سازی آنتی بادی های مورد نیاز در سرم خون برای مبارزه با عفونت مجدد.

تحقیقات نشان داده است بسیار متغیر سطح این آنتی بادی در بیماران مبتلا به بهبود از COVID-19 از جمله حدود 5% است که تناقض هیچ آنتی بادی در پاسخ به این کوروناویروس.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن که چون ما نمی دانیم که چه سطح معنی داری در این مرحله گفت:” Elitza Theel مدیر مایو های عفونی بیماری های سرولوژی آزمایشگاه. اما در دسترس بودن آن آزمون را تا حد زیادی سرعت بخشیدن به تحقیقات در این سوال. آزمون در حال حاضر در دسترس به مایو پزشکان و محققان و ارائه خواهد شد خارج به دیگران بعد از آن در ماه ژوئن.

مایو و دانشگاه مینه سوتا در میان اولین موسسات در ایالات متحده برای توسعه COVID-19 آنتی بادی آزمایش افزایش امید در میان مینه سوتا سلامت رهبران که آزمون می تواند به سرعت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شناسایی افرادی که بهبود یافته اند و اعلام آنها به عنوان امن برای بازگشت به کار و حرکت در جامعه بدون ترس از عفونت است. که آمده است نه به تصویب و در عین حال اما چشم انداز باقی مانده است.

تحقیقات بین المللی در میمون ها ارائه کرده است پیشنهادات اولیه ایمنی پس از عفونت با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. مطالعات قبل از جهانی سارس بیماری همه گیر در سال 2003 نشان داد که حداقل دو تا سه سال از ایمنی برای افرادی که آلوده شده توسط SARS-CoV-1 coronavirus.

ایجاد شيوع COVID-19 در مینه سوتا حیاتی خواهد بود با توجه پیش بینی های که ویروس را معطل در کشور و تولید می تواند موج دوم از موارد در این بیماری همه گیر — به عنوان رخ داده در اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در 1918-1919. به عنوان پنج شنبه, مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش یکی دیگر از 453 آزمایشگاه-موارد تایید شده و 13 مورد مرگ و میر آوردن تلفات این بیماری همه گیر به 29,316 موارد تا کنون و 1,249 مرگ و میر — از جمله 994 مرگ و میر ناشی از ساکنان مراقبت دراز مدت و امکانات زندگی کمک.

در حالی که رشد در COVID-19 موارد زوال یافت در روزهای اخیر که مشخص نیست چه اتفاقی می افتد بعدی گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان صحبت پنج شنبه در دعوت از U مرکز برای مطالعه سیاست و حکومت. صادقانه بگویم که ما هیچ ایده که در آن می رود از اینجا چه از آن باقی می ماند در این الگو است.”

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در واشنگتن ارائه اولین مدل سازی پیش بینی بیش از یک دوم ملی موج گیر به احتمال زیاد با شروع با یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر در اوت و سپتامبر. این موسسه در حال حاضر پیش بینی 2,193 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا توسط Oct. 1.

کلید زیستی از ویژگی های COVID-19 بوده است “سنبله” پروتئین بر روی سطح آن است که کمک می کند تا آن را به خم شدن با گیرنده و حمله به سلول های انسان است. در حالی که دیگر آنتی بادی عمل به عنوان محرک برای فعال کردن سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت ، آنتی بادی خنثی به نظر می رسد برای اتصال به این ویروس خود به خود و جلوگیری از توانایی خود را برای آلوده کردن سلول های Theel گفت.

“از آنجا که این, آنها تصور می شود واقعا خوب نشانگرهای ایمنی” Theel گفت.

برای استارت, مایو خواهد با استفاده از آزمون جدید برای خنثی سازی آنتی بادی برای ارزیابی افرادی که از بهبود COVID-19 برای اهدای پلاسما. مایو است که منجر به یک ملی محاکمه کنید اگر این نقاهت پلاسما دارای مزایای درمانی برای بیماران مبتلا به فعال و شدید COVID-19 موارد است.

پلاسما است که سرشار از خنثی سازی آنتی بادی می تواند به خصوص موثر راسل گفت. از سوی دیگر پلاسما فاقد این آنتی بادی خاص می تواند اثر معکوس و در نتیجه شتاب گسترش ویروس.

“شما نمی خواهید به دادن مردم کم غلظت آنتی بادی,” او گفت:. “در نتیجه شما را اجرا خطر از همه چیز بدتر بود. بنابراین داشتن یک آزمون برای خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند تبعیض بین کم و متوسط و بالا [سطح] بسیار مهم است.”

این آنتی بادی خنثی آزمون همچنین می تواند کمک به توسعه و توزیع واکسن در برابر COVID-19 هنگامی که به آنها اعتبار از طریق تحقیق و در دسترس ساخته شده. Theel گفت اولیه واکسن مقادیر می تواند محدود شود بنابراین آنتی بادی آزمایش می تواند ارزیابی است که بیشترین نیاز به حفاظت.

بیشتر استفاده خواهد شد و ثابت شود با او اضافه شده است.

“این نوع از داستان برای تست آنتی بادی از یک روز” Theel گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از هیجان که باید وجود داشته اند اما در همان زمان ما واقعا درک نقش آنتی بادی تست و من فکر می کنم وجود دارد به حدی overexcitement. اما با خنثی سازی آنتی بادی آزمون مشاهده خواهد این را به عنوان گام دیگری به یکی دیگر از ابزار است که ما می توانید استفاده کنید برای درک بهتر واکنش سیستم ایمنی بدن ما به [ویروس]. بدون این ابزار ما می توانیم به جلو حرکت می کند.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>