بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تقریبا در ظرفیت اما COVID-19 خرید اینترنتی همچنان در مزارع

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در مینه سوتا و جاهای دیگر بودند که در فاصله از COVID-19 شیوع یک ماه پیش در حال بازگشت به حالت عادی اما اختلال ناشی از این ویروس هنوز هم احساس توسط کشاورزان و مصرف کنندگان است.

تعطیلی و تولید slowdowns در کشتارگاه در معرض chokepoint در کشور عرضه مواد غذایی. با خروجی نزدیک به بازگشت به قبل از همه گیر سطح کشاورزان رقیب با بیش از حد بسیاری از حیوانات و ultralow قیمت برای آنها. خریداران از سوی دیگر روبرو هستند قیمت گوشت که قابل ملاحظه ای بالاتر از قبل است.

گوشت خوک قیمت در سراسر کشور شد 18.5 درصد بالاتر هفته پایان مارس 31 نسبت به همین هفته سال پیش با توجه به تحقیقات بازار شرکت Nielsen. قیمت گوشت گاو شد 23 درصد و بالاتر و قیمت مرغ 11 درصد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 28 آوریل به دستور سازمان های دولتی “را به اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ پردازنده ادامه عملیات” پیشرو پردازنده برای بازگشایی گیاهان هر چند اغلب با کارگران کمتر و خروجی کاهش می یابد. در یک نقطه در اوایل ماه مه کشتار گراز در حال اجرا بود در کمتر از 60 درصد ظرفیت در آمریکا به دلیل ویروس های مربوط به بسته شدن.

“تاریخ و زمان آخرین من دیدم ما در 88 درصد ظرفیت است که بسیار بهتر از یک ماه پیش” دیو گذاری به عنوان preisler مدیر مینه سوتا تولید گوشت خوک انجمن گفت: در این هفته. “ما نمی اضافه کردن هر بیشتر به پشتیبان گیری هفته گذشته است.”

این JBS ایالات متحده آمریکا کارخانه در Worthington, بزرگترین خوک پردازنده در مینه سوتا در حال حاضر عامل در 90 درصد ظرفیت پس از بسته شدن برای بیش از دو هفته در آوریل و مه که نزدیک به نیمی از آن 2000 نفر از کارگران قراردادی COVID-19. حداقل سه گیاه کارکنان فوت کرده اند این بیماری است.

این Smithfield غذاهای گیاهی در Sioux Falls, S. D., که تحمل یک مقیاس بزرگ شیوع حدود یک هفته قبل از JBS گیاه ساخته شده است که “پیشرفت قابل توجهی” نسبت به نرمال تولید یک سخنگوی گفت. او کاهش یافته است به مشخص تر می شود.

این دو گیاه با هم حساب برای نزدیک به 10 درصد از ملت گوشت خوک ظرفیت پردازش و کلید مقصد بسیاری از خوک مطرح شده توسط کشاورزان در مینه سوتا است.

از خاموش شدن ناگهانی را تضعیف کشاورزان گراز — اولین با از بین بردن تقاضا برای گوشت خوک در رستوران ها و سالن های غذاخوری و سپس با پاره شدن از طریق کشتارگاه.

با عرضه خوک outstripping تقاضا به دلیل اختلال در تولید مقدار که به کشاورزان پرداخت می شود برای خوک ها باقی می ماند و زیر هزینه جمع آوری آنها.

ناب گراز فروش برای حدود 48 سنت در هر پوند با تشکر ادامه داد: تقاضای کم از رستوران ها. کشاورزان نیاز است که به بالاتر از 60 سنت در هر پوند به شکستن حتی, گذاری به عنوان preisler گفت.

دولت فدرال coronavirus برنامه خواهد پرداخت کشاورزان گراز 17 دلار در هر خوک آنها فروخته شده در این سال از طریق اواسط مارس و دیگری پرداخت برای هر موجودی در اواخر ماه آوریل و مه. که کمک می کند, گذاری به عنوان preisler گفت: اما حل بحران است.

“این نیست که مردم را به شکستن حتی” او گفت:.

ملت گوشت خوک پردازنده کشتن حدود 500.000 خوک در روز است. و زمانی که آنها نمی انبارهای مزارع شروع به حمایت کردن با حیوانات که قرار بود به دور گرفته شده اند. به عنوان آنها همچنان برای به دست آوردن وزن آنها بیش از حد بزرگ شد برای پردازنده به رسیدگی است. به عنوان یک نتیجه کشاورزان مجبور به توسل به کشتن حیوانات بدون تبدیل آنها به مواد غذایی است.

گذاری به عنوان preisler تخمین زده می شود نزدیک به 300,000 خوک شده اند معدوم در مینه سوتا است. سایت راه اندازی شد در مینه سوتا برای کشاورزان به تخلیه مرده خوک جایی که آنها در آن زمین به کمپوست.

در یکی از کسانی که در یک گودال در نزدیکی دور دریاچه نزدیک به Worthington, hog لاشه تغذیه می شوند به یک چوب جیک جیک کردن و مخلوط با مالچ برای کمپوست.

گرگ Suskovic این دامپزشک در حال اجرا اختیار برنامه برای دولت هیئت مدیره از سلامت حیوانات گفت: 8,720 گراز لاشه شده اند دفع نزدیک دور دریاچه. در سایت های مشابه در لو سور شهرستان 9,558 خوک و 9,100 بوقلمون شده اند دفع.

گذاری به عنوان preisler گفت: یک نقطه روشن در این همه نبوغ از کشاورزان در پیدا کردن راه هایی به دور خود خوک. او نمی باید تعداد دقیق اما گفت که ده ها هزار نفر از مینه سوتا خوک ذخیره شده اند از euthanization. برخی از آنها به فروش می رسد در فروش انبارهای دیگران به شکارچیان که می قصاب یک حیوان است. کوچکتر پردازش گیاهان نیز یافت تولید.

“این واقعا یک عهد به این واقعیت است که کشاورزان واقعا نمی خواهید برای قرار دادن حیوانات و آنها مبتکر” گذاری به عنوان preisler گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر