نیوجرسی دادستان کل انتشار فیلم های متصل به تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه


Illustration for article titled New Jersey Attorney General Releases Footage Connected to Police Shooting of Unarmed Black Man

تصویر: N.J.com (YouTube)

در مه 23, گزارشی مرد بود به ضرب گلوله در Bass River, N. J., خلاصه بعد از یک مبارزه با یک افسر پلیس که کشیده او را بیش از حد سرعت. روز دوشنبه نیوجرسی دولت دادستان عمومی منتشر شد حدود 30 ساعت به ارزش فایل های صوتی و تصویری متصل به ترافیک متوقف شود.

تبلیغات

ان بی سی نیوز گزارش که 28 سال Maurice گوردون متوقف شد, در باغ دولت, پارک وی توسط پلیس ایالتی Sgt. Randall Wetzel که گفت Gordan رانندگی 110 مایل در ساعت در پارک وی.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است به گزارش ان بی سی:

ای به تصویری از سپاهی خودرو نشان می دهد که در طول توقف Wetzel می پرسد گوردون به حرکت اتومبیل خود را به خاطر او کشیده در fast lane نه از روی شانه اما گوردون می گوید مرده است. Wetzel خواستار یدک می پرسد و گوردون “که در آن شما می خواهید بروید؟”

گوردون می گوید او به رهبری به یک نمایندگی خودرو و سپاهی به او می گوید او می تواند نشستن در صندلی عقب, ماشین گشت خود را به شنیده می شود در این ویدئو. گوردون می پذیرد.

“من می تواند شما را به سوار شدن در هر کجا که شما در حال تلاش برای رفتن” Wetzel می گوید گوردون در این ویدئو.

Wetzel بازگشت به گوردون پس از حدود 20 دقیقه باز درب عقب و به او پیشنهاد یک ماسک که در آن نقطه Wetzel “خارج خودرو” و “اقدام به وارد کردن صندلی راننده از گروهبان. Wetzel خودرو در دو نوبت” با توجه به دادستان کل انتشار.

پس از اولین تلاش Wetzel اسپری فلفل گوردون آزادی می گوید.

“پس از دوم مناسبت Sgt. Wetzel حذف آقای گوردون از وسیله نقلیه و پس از یک مبارزه فیزیکی بر روی شانه چپ عازم جنوب پارک وی Sgt. Wetzel ضرب گلوله کشته شد آقای گوردون با خدمات خود سلاح” لوی سارنوالی گفت. “گروهبان. Wetzel اخراج شش بار و پس از آن قرار می گیرد دستبند آقای گوردون.”

دولت سپاهی که وارد پس از تیراندازی سعی در ارائه کمک به گوردون اما تشخیص نیست یک پالس. او مرده در 7:28 صبح با توجه به دادستان کل انتشار.

تبلیغات

به دنبال در ای به تصویریکه مشخص نیست چه خبر است هنگامی که مردان در خارج از ماشین اما این گزارش مدعی است که گوردون رفت و برای Wetzel تفنگ و سوار دور در ماشین پلیس قبل از او کشته شد.

همچنین شامل دادستان کل فایل های ضبط صدا از یک 911 تماس ساخته شده توسط یک دوست از گوردون را در نیویورک روز قبل از عکسبرداری است. دوست شد ابراز نگرانی در مورد گوردون تندرستی گزارش که “او فقط گفت که او قرار بود به صورت یک درایو او نمی خواهد به من بگویید که در آن او بود. او نگاه بسیار دست پاچه…او گفت: چیزی در مورد تجربه های ماوراء الطبیعه.”

این فایل ها همچنین نشان می دهد که Wetzel را متوقف شد و در واقع چهارم تعامل گوردون با افسران پلیس که صبح است.

از NBC:

گوردون برای اولین بار با نزدیک شدن توسط یک افسر کردن وظیفه در بانک قرمز نیوجرسی در 3:13 صبح هنگامی که او را گاز زد و متوقف شد در خط وسط عازم جنوب Garden State Parkway. افسر به نام یک کامیون یدک کش و خارج از وظیفه دولت سپاهی و وظیفه دولت سپاهی نیز به کمک.

در 4:54 صبح دیگر دولت سپاهی کشیده پشت گوردون خودرو به دلیل آن متوقف شد در سمت چپ خط عازم جنوب Garden State Parkway. این سپاهی به نام یک کامیون یدک کش و چپ قبل از یک غیر نظامی آورده گوردون به واوا فروشگاه برای دریافت گاز ثبت شده در فیلم.

گوردون رو به عقب در اتومبیل خود و رانندگی نگهداری. او پس کشیده است و بیش در 6:13 صبح توسط دولت سپاهی که به او یک بلیط به اتهام رانندگی 101 مایل در ساعت.

تبلیغات

با توجه به انتشار Wetzel کشیده گوردون بیش از 10 دقیقه پس از آخرین افسر او را متوقف کرد.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, William O. Wagstaff یک وکیل به نمایندگی از گوردون خانواده گفت: Gordan مادر و خواهر هستند “خشم” است که نمی تواند آنها را مشاهده فیلم های قبل از آن را برای عموم منتشر شد.

تبلیغات

“آنها صدمه دیده است. آنها در کنار خود. هر دو آنها را در آغوش من گریه بیاختیار. به دلیل آنچه که آنها احساس بود بیشتر قربانی این خانواده” Wagstaff گفت. “این رادیو سکوت برای چند ساعت آن را به عموم مردم منتشر شد و خانواده دریافت پیام های متنی از افراد گفت که آنها بر این باورند که آن را در یوتیوب.”

دفتر دادستان کل ادعای آن ارائه راه های متعدد برای مشاهده و گوش دادن به فیلم اما Wagstaff نامیده می شود که پیشنهاد یک “درخواست غیر منطقی” برای خانواده به سفر از نیویورک به Whippany, N. J., در کوتاه مدت متوجه.

تبلیغات

Wetzel در حال حاضر در مرخصی استحقاقی اداری. گوردون را Racquel بارت نیست شاد که به او باور ندارد Wetzel است به عنوان بی گناه به عنوان تخلف گزارش باعث می شود او خارج می شود.

“من فکر می کنم پلیس نیاز به شارژ بارت گفت: MSNBC. “من فکر نمی کنم او باید در مرخصی گرفتن پرداخت می شود به دلیل آن را فقط ناخوش آیند و همه چیز را شما می دانید. من هیچ کلمه ای; آن را فقط ناخوش آیند.”

تبلیغات

بارت توصیف او به عنوان پسر “شگفت انگیز ترین, شگفت انگیز شخص است.”

“او فوق العاده, پسر,” او گفت:. “من زندگی را هرگز هرگز هرگز همان خواهد شد دوباره. من از دست رفته یک قطعه از من—که پسر من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de