هیچ جامعه انتقال COVID-19 در Telangana: ICMR

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: در میان دلسردی ناشی از افزایش Coronavirus موارد و مرگ و میر در Telangana دولت دریافت کرده است برخی از اخبار خوب وزارت بهداشت گفت: با استناد به نتایج یک بررسی سرولوژيک انجام شده توسط ICMR که نشان داد که هیچ جامعه انتقال Covid-19 در Telangana.

انتشار نتایج دفتر وزیر بهداشت Etala Startengine گفت که sero نظرسنجی نشان می دهد که تنها 0.2 درصد از Coronavirus عفونت در نمونه های جمع آوری شده از مناطق روستایی Telangana دولت در حالی که در نمونه های جمع آوری شده از مناطق شهری نرخ مثبت بود و تنها سه درصد است. در حالی که در مجموع 1200 نمونههای جمع آوری شده در مناطق روستایی از جنگن, کمرددی و نلگندا مناطق که از آن تنها 4 مورد یافت شد به حمل Coronavirus آنتی بادی در 500 نمونه های جمع آوری شده از پنج مهار مناطق در Adibhatla, Tappachabutra, Miyapur, Chandanagar و Balangar در حیدرآباد و اطراف آن تنها 15 مورد یافت شد مثبت است. یک sero نظر سنجی طراحی شده است برای پیدا کردن حضور آنتی بادی برای هر گونه عفونت خاص و نشان دهنده گذشته عفونت در میان یک جمعیت داده می شود.

در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت که Startengine اعتبار فقدان جامعه انتقال Covid-19 در Telangana دولت برای اجرای صحیح این مستند در دولت توسط وزیر K. Chandrashekar رائو.

در حالی که شواهد از عدم وجود جامعه انتقال هر ICMR-NIN sero بررسی ممکن است به عنوان برخی از خبر خوب این نیز اشاره به این واقعیت است که در میان جمعیت روستایی در Telangana عظیم 99.8 درصد از افراد آسیب پذیر باقی می ماند به Cononavirus عفونت. و در مناطق شهری و 97 درصد از جمعیت این ایالت نیز آسیب پذیر باقی می ماند به Covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>