Alexis Olympia, daughter of Serena Williams and husband Alexis Ohanian on January 12, 2020, in Auckland, New Zealand.

الکسیس المپیا, دختر سرنا ویلیامز و شوهر, الکسیس Ohanian در 12 ژانویه سال 2020 در اوکلند, نیوزیلند.
عکس: هانا Peters (گتی ایماژ)

ما به مدت طولانی شناخته شده است که حالت co-founder الکسیس Ohanian سواری سخت برای همسر سرنا ویلیامز; او تقریبا همیشه برای در یافت می ایستد در خود مسابقات و یا ردیف جلو در باند فرودگاه را نشان می دهد با صدای بلند تشویق او را در خود ثابت قدم پشتیبانی ساخته شده است که او را به یکی از مورد علاقه ما اعتیاد به مواد مخدره مردان در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

اما زمانی که آن را آمد به کناره گیری از هیئت مدیره از پلت فرم آنلاین شرکت او-تاسیس در سال 2005 در پی تظاهرات جهانی در پاسخ به قتل جورج فلوید Ohanian می گوید او می خواست به انجام بیشتر.

“من فکر کردم در مورد آنچه که من می تواند انجام دهد فراتر از رسانه های اجتماعی پست; فراتر از یک اهدا—اما واقعا منجر شود” گفت: Ohanian در یک مصاحبه اختصاصی با همسرش برای او سرنا شنبه Instagram سری. Positing که استعفای “می تواند یک شکل از رهبری” Ohanian نیز توضیح داد: پیشنهاد خود را که او می تواند با یک نامزد.

تبلیغات

“[W]e نیاز به تنوع در بالاترین سطح کسب و کار در حال حاضر بیشتر از همیشه…این به نفع هر شرکت را که اتفاق می افتد,” او گفت: ارجاع, پرفروشترین, کتاب , سفید, شکنندگی او به عنوان توضیح داده شده خود را افتخار و وظیفه شخصی “به تکیه به ناراحتی” از تصدیق خود را در محل که یک بار دودویی طیف. “هنگامی که من متوجه شدم که چرا من نیاز به انجام آن شد بسیار آسان است,” او اضافه شده (h/t نفر).

Ohanian اعلام هفته گذشته همراه بود خبری که او از این پس بود اهدا سود از ق سهام به سازمان حمایت از جامعه سیاه و برابری نژادی ابتدا با 1 میلیون دلار تعهد به khezri‘s حقوق خود را بدانید اردوگاه. اما در حالی که همسر سرنا ممکن است قدرتمند او ادعا می کند که در بر داشت Ohanian خروج به عنوان “تکان دهنده” به عنوان بقیه جهان با وجود شوهر داشتن چندین بحث در مورد مسابقه و جای خود را در Reddit.

“بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم من به شما برای انجام کاری و یا من شما مجبور,” او گفت: قبل از quipping: “[اما] او گوش نمیدهد به من همیشه.”

تبلیغات

هر دو ویلیامز و Ohanian در حال نیروهای مهم در سرمایه گذاری, سرمایه داری یک صنعت که در آن سیاه و Latinx جوامع در حال محزون می خوانی کمتر. ویلیامز اذعان به فشار Ohanian به سرمایه گذاری در آن جوامع (او همان طریق سرنا سرمایه گذاری) اما او همچنین خواستار صنعت خارجی ها به خوب بکار بردن نفوذ در سخت تغییر و خواستار پاسخگویی و نمایندگی از شرکت های بزرگ; به خصوص در فن آوری.

اما آن را یک عامل بسیار نزدیک به خانه است که در نهایت کمک به الهام بخش Ohanian عمده اطلاعیه—هر چند در دو و نیم دختر الکسیس المپیا است که هنوز هم بیش از حد جوان به درک او تاثیر است.

تبلیغات

“من فکر کردم در مورد چه کسانی که دلار می تواند برای یک جامعه است که به وضوح رنج می برد و برای بیش از حد طولانی است و من با قدرت و نفوذ و من افتخار می خواهید به انجام چیزی معنی دار به شروع به نشان می دهد یک تغییر است. برای ساختن یک دنیای بهتر برای المپیا” Ohanian می گوید ، “من می خواستم برای قرار دادن به عنوان وزن زیاد در پشت این حرکت به عنوان من می توانم چون من احساس من بدهکار آن را به من و شما بدهکار آن را به او.

“من به دنبال در المپیا; او دو و نیم در حال حاضر و او مانند یک خالص فقط بوم خالی است. او تنها می داند که عشق…وجود ندارد و هر اونس از نفرت در بدن او…که خرد کردن چیز” Ohanian همچنان بعد اضافه کرد: “در برخی از نقطه المپیا در حال رفتن به باید به یک بحث با شما—با ما صحبت کنید, اما به خصوص, بحث با شما—در مورد چگونه او را برای رفتن به کار است که بسیار سخت تر چگونه او را برای رفتن به باید برای مقابله با این مقدار بیشتر است. که من html کد خاموش است.”

تبلیغات

سپس او می پرسد سوال ما صادقانه آرزو می کنم بیشتر مردم سفید خواهد خود را بپرسید قبل از رد نژاد پرستی و خشم برحق سیاه امریکا—هر چند مسلما بسیاری از در حال حاضر می دانیم پاسخ: “اگر من این دلخور فقط در حال حاضر چگونه شما شده اند قادر به تحمل تمام زندگی خود را? چگونه باید نسل از آمریکایی ها قادر به تحمل تمام زندگی خود را? چون منf من فقط این دیوانه در حال حاضر من قادر نخواهد بود به تابع.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله