Steve Huffman, Republican candidate for the 80th district , speaks during a rally at Darke County GOP headquarters, Monday, Oct. 13, 2014, in Greenville, Ohio.

استیو هافمن جمهوری خواه نامزد برای 80 منطقه صحبت می کند در طول یک تظاهرات در Darke County ایران ستاد, شنبه, اکتبر. 13, 2014, در گرین ویل اوهایو.
عکس: Al Behrman (گتی ایماژ)

او نمی که.

من می دانم که این ایالت اوهایو مجلس نیست, خود را رفع, نازک-لب ها حاکی از آن است که…

Ohhhh خروس سیاه بزرگ, black, من نمی توانم حتی نوع به روح اجداد من در حال سوختن از طریق من شعار “ما نمی با خانواده potlucks!”

تبلیغات

من قصد دارم که به شعار راه من از طریق یکی از این, اما من می دانم که خوب و لعنتی خوب است که این افراد چاق سفید جرم “خود و خانواده معنی y’all نمی شستن پاهای خود را?” نه در Crispus Attucks’ امریکا در سال خداوند ما و “شما در مورد از دست دادن yo کار,”رفع دهان خود را به می گویند که “رنگی جمعیت” ممکن است ضربه سخت تر توسط coronavirus چرا که آنها “نمی شستن دست های خود و همچنین سایر گروه ها” در طول یک جلسه در مورد اینکه آیا برای اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی بحران تپه گزارش.

من به عقب خواهد بود, من نیاز به sage ما کامپیوتر صفحه نمایش:

تبلیغات

Ohio state ایالت استیو هافمن است که در یک اتاق اورژانس پزشک “خواسته سوال در طول دولت بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته شنوایی چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر” به دیتون دیلی نیوز گزارش داد.

“نظر من این است که من درک می کنم آمریکایی های آفریقایی تبار بروز بالاتری از شرایط مزمن و این باعث می شود آنها را بیشتر مستعد ابتلا به مرگ از COVID,” هافمن گفت. “اما چرا آن را نمی کند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به فقط COVID?”

“می تواند از آن بود که آمریکایی های آفریقایی تبار یا رنگی جمعیت نیست شستن دست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گروه ها و یا پوشیدن یک ماسک و یا نمی اجتماعی فاصله خود را ؟ که می تواند توضیح بالاتر بروز?”

اوهایو کمیسیون اقلیت سلامت مدیر آنجلا Dawson, که سیاه و سفید است که به سرعت به نام هافمن یک سنگ سرد و سپس او را دعوت به آمدن بازرسی دست او را برای پاکیزگی بنابراین او می تواند به او بدهد که کار توضیح داده شده به dumbass اورژانس پزشک است که او نمی داند که آنچه از او صحبت کردن در مورد.

تبلیغات

“این است که نظر رهبری کارشناسان پزشکی در این کشور” داوسون گفت و اشاره کرد که کروناویروس “اثرات سیستم تنفسی و باعث می شود کسانی که با شرایط مزمن بیشتر در معرض این بیماری” تپه گزارش.

اوهایو قانونی سیاه پارلمانی رئیس جمهور استفانی Howse (D) گفت: روزانه اخبار این است که دقیقا آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد زمانی که سیاه مردمی صحبت می کنند در نظام نژاد پرستی.

تبلیغات

“او برجسته چه نژادپرستی نظاممند و چشم انداز. او را قانونگذار اما فراتر از آن است که حرفه ای او یک پزشک” Howse گفت.

“هنگامی که ما صحبت در مورد سلامت و نابرابری است که اتفاق می افتد به دلیل سیاه مردمی نیست و معتقد بودند زمانی که آنها در واقع صدمه دیده نیستند با توجه به این که درمان آنها نیاز دارید. آیا شما فکر می کنم که کسی که اذعان ‘coloreds’ در حال رفتن به عشق و مراقبت است که مردم نیاز به زمانی که آنها می آیند از طریق آن درها؟”

تبلیغات

Howse اضافه شده که هافمن بیانیه ضمنی که آمریکایی های آفریقایی تبار, کثیف هستند و یا به اندازه کافی هوشمند به درک که زیر دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 شامل شستن دست.

“این حق در اینجا این است که زمینه ای ضمنی و تعصب/پنهان نژادپرستی بود که در سوال” دولت تشکر. اریکا کراولی (D) گفت هافمن بود implicating که مردم کمتر بهداشتی و یا پاک “که به وضوح نیست حقیقت است.”

تبلیغات

اما ما نیست, آن خانواده است که تا به حال…

سردبیر Genetta Adams: Stephen نمی آورد تا لیف چیز.

من: ولی یک صدای جیر جیر.

تبلیغات

GA: ما نمی خواهد وید در این آب.

من: منظور شما این کثیف لیف حمام-کمتر وان آب? *اجرا می شود از اتاق قبل از او می تواند پرتاب چیزی در من است.*

تبلیغات

هافمن البته توضیح داد که هنگامی که او به ذکر است که مردم سیاه و سفید و یا “coloreds” را به عنوان او آن را نمی شستن دست های خود او معنا نیست که آنها کثیف و همه فقط او را اشتباه گرفته.

“من در تلاش بود به تمرکز بر روی COVID-19 تاثیر می گذارد مردم از رنگ در یک نرخ بالاتر از ما واقعا نمی دانیم که تمام دلایل,” او گفت: دیتون دیلی نیوز. هافمن همچنین با صدور بیانیه ای به واشنگتن پست اواخر روز چهارشنبه ادعا کلمات خود را “خارج از متن” و گفت که او فکر عبارات “مردم رنگ” و “رنگ جمعیت” شد شبیه او نیست روشن تا سیاه مردمی بخشی ،

تبلیغات

“مردم از رنگ ها بهتر شده اند اما به نظر می رسد قابل تعویض” او گفت:.

هیچ. The. دمار از روزگارمان درآورد. آنها. نیست.

او همچنین با رد نگرانی ها در مورد نقش خود به عنوان یک تمرین ،

“کسی می آید که به هر اتاق اورژانس من آنها بهترین مراقبت صرف نظر از آنچه که نژاد آنها هستند,” او گفت: تپه گزارش.

تبلیغات

در روز پنج شنبه هافمن با ارسال بیانیه دیگری به سی ان ان تلاش برای پاک کردن این گه دوباره.

“متاسفانه من یک سوال در یک ناخواسته بی دست و پا راه بود که به عنوان مضر بود و دقیقا مخالف آنچه من به معنای” او گفت:. است که یکی دیگر از راه گفت “متاسفم برای راه شما شنیده ای تا سوال پرسیدم.”

تبلیغات

و این است که چرا هیچ فرد رنگ (و من این را در جهانی ترین راه ممکن) با لیندا سالاد ماکارونی. تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de