خانواده که صاحب دوقلو به مدت طولانی اهدا پول برای مبارزه با بی خانمانی در شهرهای دوقلو. اما پس از جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس به Pohlads متوجه آنها می تواند و هم باید مبارزه یکی از علل ریشه ای که وضعیت: نژاد پرستی.

“سیاه مردم را تجربه کرده اند ظلم و ستم و نژادپرستی برای بیش از حد طولانی در این کشور” Bill Pohlad گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد خانواده تعهد اضافی $25 میلیون نفر از طریق آن بنیاد به دنبال نژادی عدالت است. “ما محکوم به نژاد پرستی در همه اشکال آن و ما قویا متعهد به این کار فراتر از این لحظه منی در تاریخ کشور ما.”

آن را خیلی زود به می گویند که دقیقا چگونه این پول استفاده خواهد شد گفت: جو Pohlad زن, برادرزاده دوقلوها’ رئیس جیم Pohlad چرا که آنها می خواهند به شنیدن از جامعه چه چیزی مورد نیاز است. “طرح ما این است که گوش از یادگیری و درک بهتر آن دسته از افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر نژادی و بی عدالتی است. این تجارب خود را که اطلاع رسانی خواهد شد تلاش های ما,” او گفت:. “و از آنجا ما را شریک با حق سازمان است که می تواند کمک به پیدا کردن راه حل است.”

این Pohlad بنیاد خانواده را اولین کار برای بازسازی کسب و کارهای آسیب دیده پس از فلوید مرگ را مطابقت با کمک های مالی به علت و حمایت داوطلبانه توسط کارکنان خود را. پس از اولیه که کار این بنیاد در نظر دارد به همکاری با سازمان های دیگر به “کمک به تغییر سیستم های که ایجاد نابرابری نژادی و حاشیه راندن مردم از رنگ است.”

فلوید مرگ و تظاهرات که به دنبال گالوانیزه خانواده Pohlad گفت: از نظر انسان. اما آنها نیز احساس کرد که عمل در حال حاضر می تواند به خصوص تاثیر موثر. “این لحظه ای است. وجود ساختمان حرکت در حال حاضر و ما می خواستیم به دست گرفتن آن لحظه و کمک به نگه داشتن آن و شتاب رفتن,” Pohlad گفت. “اما ما نمی دونیم این عنوان در کوتاه مدت چیزی. این یک تعهد به تلاش مداوم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله