معترضان lassoed یک مجسمه کریستف کلمب در خارج از مینه سوتا در کنگره آمریکا بعد از ظهر چهارشنبه کشیده و آن را به زمین گفت: این یک گام به سوی درمان برای آمریکایی های بومی جوامع است.

ده ها تن از مردم جمع آوری شده توسط این مجسمه در محوطه خارج از کنگره قبل از کشیدن آن را. فعال مایک Forcia که گفت: او را با رودخانه سیاه Anishinabe صحبت به یک عضو از دولت گشت که فرستاده شده بود به صحنه تشویق معترضان به دنبال یک روند قانونی برای از بین بردن مجسمه.

Forcia گفت: آنها سعی کرده بود که مسیر بسیاری از روابط و در آن مشغول به کار نشده بود.

معترضان سپس لوپ یک طناب در اطراف مجسمه برداشت آهولد و به سرعت کشیده و آن را سنگ پایه و به زمین است. دولت گشت از دور تماشا و اجازه دهید آواز خواندن معترضان و گرفتن عکس با مجسمه برای حدود نیم ساعت.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها هشدار داده شده بود در مورد اقدام از طریق رسانه های اجتماعی. این ذکر شد آن را در یک کنفرانس خبری یک ساعت و نیم زودتر با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. در آن زمان امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: دولت گشت خواهد بود اعزام برای دیدار با معترضان و به دنبال یک جایگزین قطعنامه.

کلمبوس یک قرن 15 ژنوایی اکسپلورر شده است هدف از آمریکایی های بومی فعالان در سراسر کشور برای نقش خود را در استعمار و بهره برداری از مردم بومی.

قبل از مجسمه پایین آمد Forcia و دیگران گفت: Walz و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان باید آدرس جمعیت است. اما مقامات منتخب آمد به صحبت می کنند. پس از بحث و گفتگو با دولت و افسر گشت آنها نقل مکان کرد به پاره کردن مجسمه.

Forcia خواسته زنان در جبهه و نگهداری از طناب با استناد به آنها به عنوان رهبران و خواستار توجه به تعداد زیادی از ناپدید شدن و قتل زنان بومی — مسئله ای است که قانونگذاران گرفته اند تا در سال های اخیر پس از یک جامعه فشار.

مجسمه بود به راحتی از پایه و سقوط کرد و به پیاده رو پس از چند لحظه از عمل کشیدن. Forcia خواست مردم را به صلح آمیز باقی می ماند. وجود دارد آواز ضربت زنی و شعارهای. یک زن و شوهر برگزار شد تا یک “End سفید برتری” نشانه. دولت افسران گشت به نام به صحنه نمی فورا دخالت کند.

Jolene Engelking از میننتنکا دیدم این رویداد ارسال شده در Facebook آورده و او 9 ساله دختر اولیویا به شهادت.

“ما احساس کردیم این بود چیزی که تا تاریخی” گفت: Engelking که مادر است, ثبت نام در زمین ملت است. “ما می خواستیم این مجسمه را برای یک مدت زمان طولانی است.”

کلمبوس مجسمه ایستاده بود در دولت غیرقانونی از سال 1931 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de