Samira Nasr attends the Louis Vuitton X Grace Coddington Event on October 25, 2018, in New York City.

سمیرا نصر در مراسم Louis Vuitton X فضل Coddington رویداد در 25 اکتبر سال 2018 در شهر نیویورک است.
عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ برای Louis Vuitton)

اگر جهان در حال مبارزه با آن پاسخ به این اعتراض که سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از حد است که در صنعت مد—آنجا که در کلمات از یک ویرایشگر مد به تب و تاب بودن تا کاملا بدیهی است که “تقلا” برای نشان دادن همبستگی در هفته های اخیر. فقدان هر دو آمادگی و نمایندگی در صنعت رتبه شده اند به گفتن; به قول جاویدان کلمات شیطان پرادا می پوشد‘s میراندا روحانی, “چرا هیچ کس آماده است؟”

تبلیغات

در حالی که بقیه از صنعت ممکن است مبارزه با این سوال هارپر بازار آماده بود با یک جواب: پس از یک جامع جستجو برای جدید editor-in-chief زیر ژانویه اعلام دیرین EIC Glenda بیلی خروج در روز سه شنبه اعلام شد که آرزو نقطه خواهد بود پر شده توسط Vanity Fair اجرایی مد, مدیر, سمیرا نصر.

تبلیغات

به عنوان یک زن از لبنان-ترینیداد, میراث نصر خواهد بود اولین زن سیاه—و رنگ—به سکان 153 سال انتشار, شروع نقش خود را به عنوان سردبیر از بازار در تاریخ 6 ژوئیه.

“من لنز طبیعت رنگارنگ است و پس از آن برای من مهم است برای شروع یک فصل جدید در بازار تاریخ توسط تاباندن نور بر همه افرادی که به اعتقاد من الهام بخش, صدای, زمان ما” نصر گفت: در ضبط اعلام نقش جدید او که در آن او هر دو اذعان خود او تقاطع و ابراز قدردانی برای کسانی که رهبری کنونی جنبش اعتراضی گفت: “من می بینم شما من با تشکر از شما و من امیدوارم که ما می تواند به پیوستن به نیروهای برای تقویت پیام برابری به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

زمان نمی تواند بهتر به عنوان روزنامه نگاران شده اند در آینده از چوب به عنوان اواخر به متهم چندین مد انتشارات و شرکت های پدر و مادر—مقاله, مجله, Refinery29 و Condé Nast در میان آنها — برای microaggressions پرداخت نابرابری ها تن پلیس sidelining و تحقیرآمیز درمان خود را سیاه و استعداد خاص است.

تبلیغات

نصر انتصاب بدون شک علامت تغییر در بازار—امیدوارم در بسیار به همان شیوه ادوارد lonely planet معراج در بریتانیا رواج بلافاصله طلیعه در inclusity در میراث انتشار. “این یک امتیاز فوق العاده ای برای سپرده شود با حرکت این میراث با نام تجاری به یک دوره جدید—که, رنگارنگ, فراگیر و جشن زیبایی مد بر روی هر پلت فرم” Samr در بیانیه ای گفت به بازار.

مانند lonely planet نصر گسترده تجربه ها و دستاوردهای خود در این صنعت باید برطرف گمان که او یک رمز و یا تنوع استخدام. گذشته از گزارش ضرب و شتم از دیگر جانبازان صنعت (h/t نیویورک پست) به عنوان بازار امتیاز قبلی به نقش خود در Vanity Fair نصر صرف پنج سال به عنوان مدیر مد در ال. قبل از این که نقش او سبک مدیر برای InStyle و سبک های بی شماری مبارزات و مد شاخه پس از شروع کار او به عنوان یک دستیار به رواج افسانه ای مدیر خلاق فضل Coddington پس از بدست آوردن کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه نیویورک.

تبلیغات

و اگر نصر آشنا به نظر می رسد ممکن است به دلیل ظاهر اخیر در Tracee Ellis Ross’ افتتاحیه کمپین الگویکه نصر همچنین مدل دهید. دو دسته اند بهترین دوستان شما برای بیش از 25 سال; بر این اساس راس کلمات تبریک برای او bestie, ارسال آنلاین ادای احترام طریق Instagram آن به عنوان خوانده شده در قسمت:

“این یک پیروزی برای همه. قلب من سرشار است. من خیلی افتخار می کنم.
من هرگز خجالتی در مورد عشق و علاقه من به این زن. من نمی تواند انجام دهد این چیز زندگی بدون او.”

تبلیغات

یک پیروزی برای همه, در واقع. تبریک سمیرا نصر. ما به دنبال به جلو به یک جامع تر در بازار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de