سمینارها و کنسرت و بنیادی اوه من: در اینجا برخی از مجازی حوادث به اتمام این آخر هفته


From L to R: Michael Ealy, Lena Waithe and Billy Porter are among the stars involved in a a few virtual events this weekend.

از L به R: Michael Ealy, لنا Waithe و بیلی پورتر در میان ستاره های درگیر در چند مجازی رویدادهای این آخر هفته.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ), Liliane Lathan (گتی ایماژ), JEAN-BAPTISTE پارك/AFP (گتی ایماژ)

این آخر هفته بسیار مانند گذشته خواهد شد و بسیاری مانند یکی بعد از آن. در حالی که آب و هوا در حال گرم شدن است تا آن را هنوز هم مهم است برای تمرین مناسب اجتماعی فاصله پروتکل. اگر شما لازم نیست که هر برنامه ای برای خودتان نگه دارید اشغال خاص این آخر هفته رسانه های اجتماعی پر از سرگرمی را در نوک انگشتان خود را و ریشه است که در اینجا با گزینه های. نه تنها مجازی این حوادث پوشش جنبه سرگرمی ما نیاز (از یک فاصله امن) اما بسیاری از آنها بشردوستانه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

بررسي فايلهاي چند حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر شما به دنبال چیزی کمی برای انجام. همچنین, مطمئن شوید که به قدم زدن و نوشیدن برخی از آب!


ژوئن 11

برابری نژادی

طیف مجازی مجازی برگزاری چند فرهنگی changemakers رهبران کسب و کار و کارآفرینان و نوآوران متقابل بخش پزشکان و سرمایه گذاران که متعهد به دیدن پیشرفت در بستن نژادی شکاف ثروت. روز پایانی این همایش سه روزه است که در 11 ژوئن و در روز افتتاحیه, سیاستمدار, Stacey آبرامز خطاب به شرکت کنندگان در یک پیام ویدئویی.

تبلیغات

امروز نهایی پانل است که به نام “آمریکا رنج می برد” که شامل “برخی از با نفوذ ترین صداها در خط مقدم خواستار عدالت برای جوامع ما است.”

بنیادی یادگیری

این چیزی است که هر کسی می تواند لذت بردن از, آیا جوانی و یا کمی بزرگتر. EarthX است teaming تا با نشنال جئوگرافیک برای هفته اقیانوس که در آن کسانی که در حضور و غیاب خواهد شد یادگیری در مورد اقیانوس, این موجودات و نحوه محافظت از آن.

تبلیغات

برخی از حوادث اتفاق می افتد در طول امروز اقیانوس هفته های برنامه نویسی شامل “تعقیب مرجان” و EarthXOcean کنفرانس. آن را چک کنید در اینجا.

تبلیغات

ژوئن 12

حرفه ای کمک

اگر شما می خواهید برای دریافت یک پا تا در حرفه خود به عنوان یک نویسنده نگاه هیچ بیشتر از Chantelle Adanna. نویسنده راه اندازی دوره های آنلاین به منظور کمک به نویسندگان حرکت خود انتشارات جهان و چگونه به خود عوامل در بودجه است.

تبلیغات

او رزرو در حال حاضر برای جولای 1st, Live وبینار. اگر شما علاقه مند در یک 45 دقیقه مشاوره تلفنی با Chantelle, کلیک کنید اینجا.

موسیقی

SummerStage در هر نقطه جدید دیجیتال سری از پایتخت یکی از پارک های شهر بنیاد SummerStage. “مردم صحبت می کنند” رویداد ایجاد شده در همکاری با صداهایغیر انتفاعی هنر آموزش و پرورش و عدالت اجتماعی سازمان, ویژگی های “هنرمندان معاصر و نویسندگان خواهد شد که با استفاده از, رویدادهای موسیقی و کلمات از در تاریخ ملت ما به عنوان الهام بخش برای بحث جدید.”

تبلیغات

شود در مواظب برای حضور و سخنرانی از, بازیگر, Michael Ealy, بازیگر نوازنده و چند نوازنده Megalyn E. K و ژست‘s رایان جمال Swain. این رویداد برگزار خواهد شد در تمام تابستان طولانی است.

تبلیغات

ژوئن 13

مدل

مدرسه است که هنوز هم برای بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی با وجود قرنطینه. به منظور کمی شادی به دانش آموزانی که شناسایی به عنوان اعضای جامعه تجاوز بیلبورد میزبانی “پراید مدل” یک رویداد مجازی شامل اجراهای عجیب و غریب از هنرمندان تعاملی مجموعه ای DJ و کشیدن عملکرد منجر به اعلام 2020 غرور ملکه Prom.

تبلیغات

بیلی پورتر لنا Waithe, Todrick سالن Wilson, کروز, the cast of ‘The L Word: نسل Q’ و بیشتر خواهد شد در حضور و غیاب در طول بیلبورد #PrideSummit محتوا که شامل پراید مدل. کلیک کنید اینجا برای اطلاعات بیشتر.

تبلیغات

ژوئن 14

موسیقی

طرفداران K-Pop, شما در را برای درمان: BTS انجام شده است در یک آنلاین pay-per-view سبک رویداد “Bang Bang باهم زندگی می کنند,” برای لغو تور جهانی خود را. این رویداد شروع می شود در 5 p. m. و/ 2 a. m. PT, بنابراین مطمئن شوید که شما به خوبی استراحت اگر شما برنامه ای در حال تماشای.

تبلیغات

نیویورک-بر اساس DJ مارس شکار Rashaad Newsome, بازیگر و هیولا افسانه ای Mon_Teese و خانه من ستاره با ارزش در حال ارائه یک پروژه جدید ترویج و جشن, سیاه, شادی است. او در دو قسمت تصویری و زنده DJ مجموعه ای با عنوان “رفتن! شادی در تمرد” جشن “سیاه و سفید عجیب و غریب صوتی, تصویری و نمایشی سنت.” این رویداد برگزار شد در 6 p. m. و در همکاری با شهر نیویورک ریختن یک مرکز هنرهای ارائه اصل آثار از هنرمندان در سراسر سیستم عامل.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de