COVID-19 تست از معترضان در شهرهای دوقلو می تواند تغییر شکل جهان را درک و پاسخ به همه گیر به خصوص اگر نتیجه این است که هیچ افزایش در موارد بیماری های عفونی.

این فرض به دنبال تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید است که این توده بشریت خواهد گسترش این رمان و بسیار عفونی کروناویروس که باعث COVID-19 اما اثبات خواهد آمد از طریق تست های ارائه شده در این ماه در نزدیکی اعتراض سایت در مینیاپولیس و سنت پل و نتایج حاصل از معترضان که به دنبال آزمون از پزشک خود.

“داده ها از این وقایع هر دو در مینه سوتا و در سطح گسترده تر خواهد شد که همه کمک به اطلاع رسانی به درک ما از چگونگی این ویروس عمل می کند و چگونه آن را تحت تاثیر جمعیت ما گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

افزایش موارد با توجه به تظاهرات خواهد بود انتظار می رود در حال حاضر در تئوری به عنوان دوره کمون بین قرار گرفتن در معرض و شروع علائم است دو تا 14 روز و اولین تظاهرات بزرگ زیر فلوید مرگ رخ داده است بیش از 14 روز پیش.

مینه سوتا دیده است چنین خروش — از 352 موارد تازه تشخیص داده شده در گزارش روز چهارشنبه به نمایندگی اندکی چشم انداز مثبت از شنبه شد و زیر تک-بعد از حدود 840 on May 23. بیماران بستری به علت شدید COVID-19 کاهش یافته است روز چهارشنبه به 427 با 193 در بخش مراقبت های ویژه. است که کمترین تعداد از آوریل 4.

دولت گزارش یکی دیگر از 19 COVID-19 مرگ و میر هر چند آوردن تلفات این بیماری همه گیر در این دولت تا کنون به 1,236 — از جمله 984 مرگ و میر ناشی از ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی.

بازگشایی مینه سوتا در میان همه گیر شتاب شنبه با کافه ها و رستوران ها مجاز به ارائه محدود داخلی و باشگاه های ورزشی سینما و بولینگ alleys مجاز به کار در 25 درصد ظرفیت است. همه باید خود را محدود تعدادی از مشتریان در داخل خانه به 250 و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که نگه داشتن گروه های نامربوط 6 فوت از هم جدا به عنوان آنجا که ممکن است به کاهش گسترش ویروس.

گام بعدی می تواند قبل از ژوئیه 4 و اجازه رقابتی جوانان, ورزش, یک شب تابستان اردوگاه ها و نرم افزار های ورزشی بدون طرفداران در غرفه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز چهارشنبه گفت:.

“آن است که رفتن به وابسته به آن اعداد هستند” گفت: Walz, پیش بینی تصمیم ژوئن 20.

دولت در هفته گذشته توصیه می شود COVID-19 تست برای افراد پنج تا هفت روز پس از شرکت در تظاهرات توده ای که در حال حاضر در معرض خطرات صرف نظر از اینکه آیا آنها هر گونه علائم تنفسی است که نشان می دهد عفونت است. قبلا دولت تا به حال اولویت بندی تست برای افراد با علائم و کارگران و بیماران در بیمارستان ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت.

عدم افزایش موارد ناشی از اعتراضات را تقویت نظریه که رمان coronavirus نمی گسترش به راحتی در خارج از منزل و یا در هوای مرطوب. Ehresmann گفت: دولت به دنبال نشانه هایی است که اعتراضات در کشورهای دیگر تحت تاثیر خود COVID-19 موارد و تنظیم تاکتیک بر اساس این نتایج.

“ما دنبال خواهد شد که در آن برای دیدن اگر که کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در تصمیم گیری های آینده,” او گفت:.

مقامات بهداشت خوشحالیم که شده است وجود دارد هیچ پایدار افزایش در موارد زیر Walz را زودتر تصمیم به بلند کردن یک ایالت اقامت در خانه سفارش پس از 51 روز در مارس 18. موارد را از اوج بیش از آخر هفته روز یادبود — با برخی از شهرهای دوقلو بیمارستان به طور خلاصه پر از تخت های مراقبت ويژه — اما روزانه مورد رشد فروکش کرده است.

مقامات بهداشت گفت: آنها خواهد بود مینه سوتا پیشرفت زیر آخرین reopenings به ویژه پس upticks در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده است که بیشتر در طول پوسته پوسته شدن محدودیت.

“شده است وجود دارد برخی از توجه فقط به تازگی به آریزونا و یوتا به عنوان مثال و آنچه که ممکن است آموخته شده از افزایش ناگهانی که ما می بینیم در این کشورها گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

مینه سوتا در وسط است که در مقایسه با کشورهای دیگر در نظر COVID-19 مرگ و میر, اما آن را تا به مرگ و میر بیشتر از ویسکانسین حتی اگر مرز ایالت پرجمعیت تر بود و آن stay-at-home محدودیت پرتاب توسط یک دادگاه در اواسط ماه مه.

Ehresmann گفت که می تواند با توجه به شیوع کمتری در بلند مدت امکانات مراقبت — که در آن سالمندان ساکن هستند بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 موارد — و یا در پردازش مواد غذایی از گیاهان که در آن ویروس می تواند به سرعت گسترش در میان کارگران است. اپیدیولوژی از دو کشور صحبت شده است در مورد تفاوت در پاسخ ها و نتایج.

مینه سوتا مقامات گزارش پیشرفت در کاهش COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات که در این دولت شامل ماهر خانه های پرستاری و گروه دیگر امکانات مسکونی. تهاجمی تست از ساکنان و کارگران به دنبال شناسایی موارد در آن امکانات قبل از آنها گسترش یافته است.

تعدادی از امکانات جدید گزارش شیوع بیماری کاهش یافته است و از 23 هر روز پنج هفته پیش به پنج نفر در هر روز در حال حاضر مالکوم گفت. ایالت موارد گزارش شده در 36 درصد از پرستاری ماهر امکانات.

با وجود روند مثبت بسیاری از کسب و کار شد و به کندی بازگشایی در روز شنبه با وجود دولت اجازه به انجام این کار. بسیاری از نیاز به زمان بیشتری برای آموزش کارکنان و تنظیم امکانات خود را برای حفظ اجتماعی فاصله در سطح است که شما را به مشتریان راحت گفت: Steve بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است.

“این است که اگر مردم همه سرعت در هنگامی که برای رفتن به رستوران” او گفت:. “امروز نه بزرگ بازگشایی کل مینه سوتا اقتصاد است. این آغاز یک روند است.”

بیشه گفت: حفظ اجتماعی فاصله کلیدی است. فیلم تئاتر مجتمع از لحاظ فنی می تواند تا 250 نفر در هر تئاتر اما باید برای رسیدن به یک شماره است که اجازه می دهد تا برای فاصله مورد نیاز.

مقامات بهداشت گفت: افزایش سطوح تست — و نرخ پایین تر از آزمون عطف مثبت — آیا شاخص های خوب که COVID-19 رشد قابل کنترل است در حال حاضر. این 8,859 آزمون توسط دولت گزارش روز سه شنبه به نمایندگی از یک رکورد است که بعد از هفته است.

رایگان تست درمانگاه ادامه خواهد داد در مینیاپولیس و سنت پل در روزهای سه شنبه و چهارشنبه دو هفته آینده در درجه اول برای مردم و دیگران درگیر در حوادث دسته جمعی.

دولت به دنبال گسترش ظرفیت از کسانی که کلینیک های زیر صف های طولانی و سنگین علاقه این هفته است. قرار ملاقات هستند توصیه می شود, به عنوان درمانگاه ارائه محدود پیاده روی تا فرصت.

 

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net