The Breakfast Club interview with Russell Simmons

The Breakfast Club مصاحبه با راسل سیمونز
تصویر: باشگاه صبحانه قدرت 105.1 FM (YouTube )

*DJ حسادت صدای* صبح همه آن سه تخت پیچیده obtusely حساس رادیو شخصیت ارائه یک پلت فرم به اتهام متجاوز در حالی که بیشتر پاک کردن و خاموش کردن سیاه بازماندگان در یکی از بزرگترین سیاه و سفید-led سیستم عامل های رسانه های در کشور است.

تبلیغات

ماشه هشدار: این مقاله حاوی اطلاعات از یک مصاحبه با یک مرد است که ضرب متهم به تجاوز جنسی.

آن را در اواخر شنبه شب بود و من اسکرول جدول زمانی من وقتی دیدم زیر جیر ترویج قسمت بعدی از این باشگاه صبحانهمجموعه به هوا در صبح روز چهارشنبه:

نمایش شرکت-میزبان Charlamagne Tha خدا DJ حسادت و آنجلا یی نشسته با راسل سیمونز به بحث در مورد زندگی جدید خود را در بالی, گیاه خواری, پلیس اصلاحات و اواخر Andre Harrell. البته همه ما می دانیم چرا او وجود دارد: برای بحث در مورد تجاوز جنسی اتهامات علیه او در, HBO, حداکثر, مستند, در, رکورد, که به شرح زیر بازماندگان جلب دیکسون Sil لای آبرامز و شری Sher. چه به دنبال یک تحریک ساعت gaslighting فرار از تحقیر, شهادت, faux allyship و بیشتر.

تبلیغات

Charlamagne است به آسانی پذیرفت که اخیر خود بحث برانگیز مصاحبه با راش Limbaugh بود “اتلاف وقت” در یک مصاحبه با استفان کلبرت. بنابراین پس از آن بیشتر زباله هر کس دیگری را هم از عجله خود را به دیگری—”عمو راش“—با آید تپه طرف باعث شد نگران کننده می گویند ، اگر شما در حال رفتن به میزبان اتهام متجاوز به خاطر داشتن صادقانه, گفتگو, اصول اولیه عبارتند از: برگزاری مصاحبه شونده پاسخگو به پاسخ سخت و در عین حال لازم است به سوالات و ارائه فرصت های یکسان برای شاکیان.

تبلیغات

مصاحبه باز با آشکار—سیمونز’ مکان فعلی در بالی. اما زمانی که سیمونز توضیح دلایل خود حرکت می کند (ظاهرا او یک استعداد آژانس در آسیا و او در حال ساخت یک ورزشگاه برای معلمان) نه از شرکت میزبان فشرده او را مورد مشکوک در زمان گذشته از یک سوال (که سیمونز رد وجود هر گونه عمران و یا اتهامات جنایی علیه او). آنها به سادگی اجازه داده او را به اشاره به نیاز به “دور از رسانه ها و اجازه دهید آن بود.

تبلیغات

آبرامز تایید کرده است که این باشگاه صبحانه نمی رسیدن به او از بازماندگان دیگر و یا هر گونه مستند و نمایندگان خود را به نظر می رسد نشان می دهد. در عین حال من باید بپرسید: wولد آنها حتی احساس به اندازه کافی امن به نظر می رسد نشان می دهد, به هر حال ؟ آیا شرکت میزبان ایجاد یک محیط است که استقبال از این زنان در همان راه آنها soothingly آماده سیمونز برای این سوال اجتناب ناپذیر در مورد مستند ؟ بدون در نظر گرفتن این زنان باید داده شده و قدرت انتخاب را در هر تصمیم گیری آنها احساس آنها می تواند.

تبلیغات

هر چند سیمونز ادعا کرد که احساس “خاموش” زیر هجوم پوشش اطراف خود را با اتهامات من می خواهم استدلال می کنند که بازماندگان شده اند آشکار محدود. سیمونز شده است لقب “پدرخوانده هیپ-هاپ” و مظهر یک دروازه بان. این ایده است که او شده است خاموش که نه تنها او یک صدای, اما این صدا است که نادان است ، کسی که در نهایت گوش دادن به زنانی که تمام مشاغل و معیشت نابود شده اند به خاطر سکوت در برابر نیست به او که “خاموش” اما خوب است.

تبلیغات

زمان را بنیاد نوشت: گزارش, راهنمای رد چند تا از سیمونز’ به نقل از در این مصاحبه از جمله خود ادعا که تنها “شش یا هفت” زنان رو به جلو آمده اند با اتهامات علیه او (آن را حداقل 15 در این زمان) خود را بی اعتنا اظهارات و اشاره کرد که داستان “25 تا 40 سال” (که آن را اغلب طول می کشد زمان برای بازماندگان به جلو آمده برای انواع سیستماتیک و نهادینه شده بر اساس دلایل) و مسخره ایده “سمی زنانگی است.”

“سیاه بازماندگان تحمل تعدادی از تاریخی فرهنگی و سیستمیک موانع به حال شنیده پشتیبانی می کند و بر این باور” را نوشت. “بلافاصله قبل از احساسی گفتگو در مورد خشونت پلیس علیه زنان در این باشگاه صبحانه صبح امروز, Russell Simmons میفروخت متعدد اسطوره ها در مورد تجاوز جنسی کلیشه ای در مورد زنان و تحریف حقایق در انکار متعدد تجاوز جنسی اتهامات علیه او.”

تبلیغات

بیشتر روزنامه نگار و نویسنده پرفروشترین ایلین Welteroth صحبت کرد تا به طور مستقیم تماس از صبحانه باشگاه برای سرکوب بیشتر مکالمه در اطراف نیاز به حفاظت از زنان به خصوص با توجه به مسئولیت خود را به عنوان یک پیشرو, سیاه, خروجی رسانه ها.

تبلیغات

تبلیغات

در این لحظه ای سرنوشت ساز برای آزادی زنان و بازماندگان نباید با تخفیف @breakfastclubamm” Welteroth توییتی. “ما نیاز به رسانه های ما به صدای این زنان هستند که بیشترین بی احترامی محافظت نشده و غفلت مردم در امریکا است.”

تبلیغات

من می خواهم بی مبالات به ذکر است Charlamagne خود سابقه با اتهامات تجاوز به عنف به خصوص یک سال 2001 تجاوز به عنف تحقیقات (که شده است کاهش یافته استهر چند که نه به طور پیش فرض اثبات بی گناهی) مربوط به 15 سال است ، علاوه بر این او به شوخی در مورد “اسپانیایی پرواز” حادثه و به یاد می آورد مشتاقانه به تماشای R. Kelly پورنوگرافی کودکان نوار. تجاوز به عنف تحقیق به طور خاص نگرانی به نقطه ای که وجود دارد دادخواست به او را به اخراج از نشان می دهد. که دو سال پیش—و در اینجا ما امروز. که واقعا “خاموش” در اینجا ؟

در مصاحبه اخیر خود با ریشه آبرامز منعکس شده پس از آمدن به جلو یک تصمیم بود که بسیاری از سال در ساخت. “نه فقط با شما تماس گرفتن از مردم با انگیزه های نهان اما سکوت مطلق از مردم که شما فکر بودند که خود را از دوستان و آشنایان. [وجود دارد] رها که رخ می دهد” آبرامز گفت.

تبلیغات

این زنان رها شده اند. سیاه زندگی مهم نیست (و نباید) با یک ستاره. بلکه با یک برنامه ریزی دستور کار است که اولویت کشورهای مستقل مشترک المنافع-hetero مردان سیاه و سفید در بالا و/یا اعضای جامعه تجاوز.

تبلیغات

تبلیغات

صبحانه باشگاه شده است و برای دسترسی به آن, اما آن را به حال شده است امن برای زنان ؟ مانند بسیاری از مردم در جامعه من به گوش صبحانه باشگاه اغوا خاص حضور مهمان—در برخی از موارد این تنها سیاه و سفید-چراغ پلت فرم آن مهمان ظاهر (که باعث می شود آن را دشوار است به گزارش آن داده شده کار من). هنوز هم با وجود سهم عادلانه خود را از عمده اتفاقات ناگوار (از horrifyingly transphobic هاله ای از خود nilan مصاحبه شد عمده نقطه اوج برای من) وجود دارد به نظر می رسد شده اند به مراتب فشار بیشتری برای حفاظت از این بزرگ سیاه و سفید پلت فرم شبیه به جرم حمایت از مردان سیاه و سفید در هیپ-هاپ جامعه (به عنوان توضیح داده شده در رکورد). اما من خسته هستم. ما خسته. به اندازه کافی به اندازه کافی است.

من خسته از سیاه roadkill حتی در نام از غرور و افتخار است. من خسته از غرور به معنی حمایت از کشورهای مستقل مشترک المنافع-hetero مردان سیاه و سفید در هزینه از کسانی که شناسایی نمی مانند. من خسته ام از زندگی در زیر بار brolic تجاوز فرهنگ است. من خسته از این سیستم عامل که قرار است به نمایندگی از من به طور مداوم پریود در کسانی که نزدیک ترین نمایندگی به من. من خسته از فریاد من سرخوردگی و انتقادات به یک درجه اعتبار ساقط است. من خسته هستم.

تبلیغات

من حدس می زنم من می توانم بگویم که من…از دست من اشتها برای صبحانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله