یک بلومینگتون دختران سافتبال بانوان انجمن است که به درخواست برای کمک به کسی که پس از سرقت هزار دلار خروج غیر انتفاعی قادر به پرداخت صورتحساب خود.

به بلومینگتون Fastpitch انجمن که حامیان سریع-زمین سافتبال تیم برای دختران سنین 6 و بیش از گزارش در یک Facebook ارسال شد که در آن قربانی “مالی قابل توجهی سرقت” و که در آن بانک حساب بود “به طور کامل خالی است.”

بلومینگتون پلیس تایید شنبه که آنها تا به حال بازداشت یک مظنون در علت احتمالی جنایت و سرقت و اما منتشر کرده اند که فرد به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

“این نیاز به مقدار زیادی از ساعت قرار دادن یک مورد هم گفت:” معاون رئیس مایک هارتلی. “این فعال بررسی است.”

سرقت آمد در میان لغو بسیاری از سافتبال گروه 2020 نجومی و رویدادهای مالی. یک کلوچه صبحانه برای روز یکشنبه تنظیم شده است به تعویق افتاد و دو مسابقات شده اند پاک با توجه به COVID-19 محدودیت در رویدادهای عمومی.

مسئولین انجمن گفت: آنها در حال برنامه ریزی سایر رویدادهای مالی اضافه شده اما آنها هنوز هم نمی خواهد آمد به جایگزین درآمد از دست رفته.

“به منظور ادامه عملیات ما نیاز به کمک” انجمن گفت: در راه اندازی یک GoFundMe کمپین با $150,000 هدف است. “ما با فروتنی برای درخواست پشتیبانی شما اجازه می دهد تا ما را به ادامه تلاش ما برای ارائه یک معنی توسعه فرصت برای دختران جوان از بلومینگتون.”

این سازمان گفت: آن را گرفته و اقدام سریع برای تضمین آن حساب بانکی و تغییر فرآیندهای آن برای جلوگیری از سرقت دیگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de