Illustration for article titled Tulsa Police Major Says Theyre Shooting Black People 24 Percent Less Than We Probably Ought to Be

عکس: شاتر

آن شروع به احساس می کنم مثل سفید مردم در یک رقابت برای دیدن که می تواند بدترین را در طول این دوره از تحول اجتماعی. امروز مسابقه است تراویس یاتس عمده در تولسا اداره پلیس که در این آتش سوزی پس از رفتن بر روی یک پادکست و ساخت برخی از واقعا وحشی نظرات.

تبلیغات

با توجه به تپهیاتس رفت پت کمپبل نشان می دهد و گفت: ماموران پلیس در حال تیراندازی افراد سیاه و سفید “24 درصد کمتر از ما احتمالا باید باشد.”

که آه…که قراره تواند اوه من سگ.

یاتس در این پادکست به بحث در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس که رخ داده است در هفته های اخیر. بدیهی است که او یک فن نیست.

تبلیغات

از تپه:

یاتس در پادکست زدم تظاهرات که فوران در سراسر کشور زیر فلوید مرگ و متعاقب آن دستگیری ماموران درگیر است.

“افسر دستگیر شد روز بعد. آنها تحت تعقیب آنها از کار اخراج شدند. چه کار می کنی ؟ منظورتون ‘عدالت؟’ عدالت در این نقطه انجام شده است” یاتس گفت: در روز دوشنبه. “پس آن را تبدیل به نظام نژادپرستی سیستماتیک خشونت پلیس.”

“این چیزی است که آنها در حال تلاش برای گفتن است که تمام این تغییرات نیاز به آمده است: این است که چرا ما اعتراض این است که چرا ما در حال شورش. به دلیل سیستماتیک سوء استفاده از قدرت و نژاد پرستی. که فقط نمی وجود دارد,” او اضافه شده است.

پس از به حق بودن برای نام خود headass نظرات یاتس چرخ کردن “گرفته شده خارج از چارچوب” دفاع کرده اند تا علاقه در سال های اخیر است. “گفت: من هرگز ‘در واقع.’ این است که به سادگی نادرست و در واقع نادرست است. و به فکر می کنم که فراتر از یک بحث تطبیقی آمار که من نشان می دهد که “پلیس در واقع باید تیراندازی” هر کسی است که به سادگی ظالمانه است.” یاتس گفت: در بیانیه ای به KTUL در تولسا.

این اولین بار نیست یاتس گفت: برخی واقعا فاحش گه. “آیا ما حتی می دانیم که در آن فرگوسن بود اگر مایکل براون را به سادگی از خیابان مانند افسر خواسته بود او را به انجام?” یاتس پرسید در یک سال 2016 مقاله با عنوان “پیروی از دستورات و یا می میرند.” “هر کسی می تواند تولید یک ویدئو از یک افسر پلیس گفتن کسی که برای انجام کاری آنها منطبق و پس از آن افسر فقط شاخه های آنها. شما می توانید تصور کنید که ویدئو است؟” یاتس می رود به درخواست در این مقاله. به معنای واقعی کلمه یک هفته پس از او نوشت: این, چارلز کینزی بود به ضرب گلوله توسط یک میامی police افسر در حالی که تخمگذار بر روی زمین با دست خود ، تنها چند ماه بعد یکی از یاتس’ افسران همکار در تولسا اداره پلیس به ضرب گلوله و کشته Terrance Crutcher در حالی که او ایستاده بود در وسط خیابان با دست خود ،

تبلیغات

آن را به نظر نمی رسد یاتس خواهد شد و در صورت هر گونه اقدام انضباطی برای آنچه که او گفت. Tulsa Police سروان. ریچارد Meulenberg بود و به ظاهر بی تفاوت پرسید که رادیو عمومی تولسا در مورد یاتس,’ نظرات.

“همه رو یک راست به افکار خود. بدیهی است که او در حال عمده با تولسا اداره پلیس آن را حمل برخی از وزن است که او به نظر او و ما باید فقط از نوع رفتن را از طریق این. منظورم این است که من نمی توانم صحبت می کنند بر چیزی که او صحبت کردن در مورد در اینجا چون من نمی داده. من نمی توانم رد یا اثبات چیزی است که او گفت: در اینجا” Meulenberg گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de