تبدیل بحران به فرصت; ساعت مودی چکش بر اعتماد به نفس

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ارائه شده است مراسم تحلیف از 95 سالانه جلسه عمومی هند در اتاق بازرگانی (ICC) از طریق ویدئو کنفرانس. در میان بسیاری از چالش هایی که کشور با آن مواجه است, PM مودی تصریح کرد رویای خود را به صورت متکی به خود و هند گفت که سرخپوستان در حال حاضر باید کار به نوبه خود از بحران دست به یک فرصت است.

در سخنرانی خود در این رویداد ساعت مودی گفت که دولت اصلاح بسیاری از بخش های آن است که در حال حاضر زمان برای indsutry و جوانان به جلو آمده و به نفع آن دسته از اصلاحات.

“باید مراحل را به اطمینان حاصل شود که محصولات است که ما مجبور به واردات از جاهای دیگر در حال تولید در هند” گفت: ساعت مودی.

ساعت مودی گفت که هند شده است رویای خود کفایی در بخش های مختلف مانند حمل و نقل هوایی دفاع ،

بعد از ظهر گفت که هند در حال حاضر با به چالش کشیدن چالش های متعدد مانند coronavirus طوفان و زلزله و غیره.

در اوایل این ماه نخست وزیر تحویل مراسم تحلیف به مناسبت 125 سالگرد کنفدراسیون صنایع هند (CII). در طول جلسه PM مودی گفت که هند در مسیر به دست آوردن رشد اقتصادی به این کشور وارد فاز ‘باز کردن قفل-1’ به تدریج بلند Covid-19 مستند اندازه گیری و افزایش فعالیت های اقتصادی.

وجود دارد نیاز به “قصد ورود سرمایه گذاری و زیرساخت و نوآوری” به عقب بر گردیم در مسیر رشد او گفته بود. تشریح CII به عنوان “قهرمانان بومی الهام’ مودی گفت: صنایع داخلی باید برای تسهیل بهبود و کمک به سطح بعدی از رشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de