دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ارائه می شود مراسم تحلیف از 95 سالانه جلسه عمومی هند در اتاق بازرگانی (ICC) از طریق ویدئو کنفرانس. در میان بسیاری از چالش هایی که کشور با آن مواجه است, PM مودی تصریح کرد رویای خود را به صورت متکی به خود و هند گفت که سرخپوستان در حال حاضر باید کار به نوبه خود بحران دست به یک فرصت است.

“من مردم فکر kaash (ای کاش) ما متکی به تجهیزات پزشکی, من آرزو می کنم ما متکی در تولید PPE کیت, من آرزو می کنم ما متکی به خود و در دفاع از تولید و من آرزو می کنم ما متکی در تولید تمام است که ما خرید و یا مصرف. من بی شماری از جمله kaash در سرخپوستان امروز. راه حل تمام این تنها می تواند از آتما nirbhar بهارات (متکی هند) گفت:” نارندرا مودی در طول جلسه.

ساعت مودی گفت که دولت اصلاح بسیاری از بخش های آن است که در حال حاضر زمان برای صنعت و جوانان به جلو آمده و به نفع آن دسته از اصلاحات.

“هنگامی که ما خرید چیزی از ما معامله گران محلی ما نه تنها تشویق هند اعتماد به نفس ما ارزش کار و همچنین همچنین اعتماد به نفس شروع می شود از خانواده است. هر کودک است گفت: برای تبدیل شدن به خود متکی پس از رسیدن به سن 18 سالگی” گفت: ساعت مودی.

“باید مراحل را به اطمینان حاصل شود که محصولات است که ما مجبور به واردات از جاهای دیگر در حال تولید در هند” گفت: ساعت مودی.

در سخنرانی خود در این رویداد ساعت مودی گفت که هند شده است رویای خود کفایی در بخش های مختلف مانند حمل و نقل هوایی دفاع ،

نخست وزیر گفت که دیجیتال هند ابتکار کمک کرده است تا هند را ندار دسته به عنوان آنها در حال حاضر دسترسی به DBT حساب و غیره.

هند در حال حاضر با به چالش کشیدن چالش های متعدد مانند coronavirus طوفان و زلزله و غیره است.

در اوایل این ماه نخست وزیر تحویل مراسم تحلیف به مناسبت 125 سالگرد کنفدراسیون صنایع هند (CII). در طول جلسه PM مودی گفت که هند در مسیر به دست آوردن رشد اقتصادی به این کشور وارد فاز ‘باز کردن قفل-1’ به تدریج بلند Covid-19 مستند اندازه گیری و افزایش فعالیت های اقتصادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله