Uddhav نکات در سفت مستند قوانین در ماهاراشترا

بمبئی: coronavirus ناشی از مستند در ماهاراشترا است به احتمال زیاد به اجرا دوباره به شدت اگر تسهیلات ارائه شده توسط دولت در نتیجه بدتر شدن وضعیت. اگر مردم همچنان به سرپیچی مستند هنجارهای ما هیچ گزینه ای جز اجرای آن به شدت هشدار داد وزیر Uddhav Thackeray در روز چهارشنبه.

پس از بیش از دو ماه از دقیق مستند دولت ارائه کرده است چندین تسهیلات به افراد تحت ماموریت شروع دوباره ” از تاریخ 8 ژوئن. اما جمعیت زیادی در مکان های عمومی و شکست در حفظ فاصله اجتماعی را تهدید به لغو مزایای مستند.

ابراز نگرانی بزرگ بیش از این آقای Thackeray گفت: “ما باید بسیار مراقب باشید به عنوان coronavirus تهدید هنوز تمام نشده است. دولت این است که وضعیت را از نزدیک. اگر این تسهیلات به اثبات می تواند تهدید کننده زندگی دولت ممکن است مجبور به تحمیل مستند sternly.”

ما در حال حاضر به یاد بگیرند برای زندگی با ویروس. این مستند اقدامات بوده است کاسته و به دلیل فعالیت های اقتصادی نیاز به رزومه. اما این جمعیت در جاده ها افزایش قابل ملاحظه ای پس از این تسهیلات. مردم شده اند مجاز به گرفتن یک پیاده روی اما فوق العاده ای بود با عجله برای آن است. فضای فیزیکی فعالیت اجازه داده شده برای سلامتی شما و نه به از بین بردن آن است. فاصله امن باید همیشه حفظ شود او اضافه شده است.

تحت تسهیلات به ماهاراشترا دولت اجازه داده است و مغازه ها و بازارها و مناطق بازار به تابع به صورت کامل ساعت کار می کند. علاوه بر این دفاتر خصوصی باید اجازه داده شده است به کار با 10 درصد از قدرت است.

رئیس جمهوری تصریح کرد تقاضای خود را برای از سرگیری حومه خدمات قطار در بمبئی برای حرکت از کارکنان در خدمات ضروری وظیفه. “ما درخواست شده است این مرکز برای از سرگیری محلی قطار در بمبئی. بهترین خدمات نیز در حال اجرا نیست در قدرت کامل است. به دلیل عدم وجود حمل و نقل بسیاری از مردم قادر به سفر” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر