نیروی دریایی ایالات متحده آخرین نیروی نظامی به ممنوعیت مؤتلفه پرچم


Illustration for article titled US Navy Latest Military Force to Ban the Confederate Flag

عکس: شاتر

در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند اند ناشی از بسیاری از دیرینه موسسات آمریکایی به نگاه به درون و کشف کردن که چگونه آنها می توانند حداقل برای حمایت از علت است. تفنگداران دریایی دستور داده اند که حذف مؤتلفه پرچم از پایگاه های خود را; ارتش ابراز کرده بودن به ایده تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه ژنرال; و در حال حاضر نیروی دریایی اتحاد پیوست و در آن حرکت نمایشی.

تبلیغات

سی ان ان گزارش می دهد که یک سفارش است که گردد برای اطمینان از حذف همه متفق پیکرنگاری از نیروی دریایی موسسات. “فرمانده نیروی دریایی عملیات Adm. مایک Gilday است به کارگردانی کارکنان خود شروع به تهیه یک منظور که منع مؤتلفه نبرد پرچم از تمام فضاهای عمومی و مناطق کار روی تاسیسات نیروی دریایی, کشتی, هواپیما و زیردریایی” Cmdr. Nate Christensen, Gilday این سخنگو در بیانیه ای گفت:.

در ابتدا ارتش ایالات متحده در اتاق رایان مک کارتی وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley بیان باز بودن به برگزاری دو حزبی بحث به تغییر نام حدود ده پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال—but رئیس جمهور تهمت بسته است که گه پایین با سرعت هر چند. در یک سری از توییت فرستاده شنبه گفت: “دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی…”

تبلیغات

اگر من به نظر می رسد بدبینانه در مورد این حرکت خوبی است که من هستم. در حالی که این حرکات زیبا و دلفریب, تا زمانی که نظامی باعث فعال تلاش برای مبارزه با سفید ناسیونالیسم در درون صفوف خود این حرکات را حلقه توخالی. در سال گذشته یک اقدام طراحی شده برای مبارزه با سفید ناسیونالیسم در نیروهای مسلح تا به حال عبارت “سفید ناسیونالیسم” حذف شد. در ماه مارس یک وظیفه فعال عضو ارتش رسم با یک ناسیونالیست به بمب گذاری در شهر کانزاس بیمارستان به عنوان COVID-19 pandemic شدت یافته است. وجود دارد روشن مشکل اینجا است که ارتش فقط به نظر می رسد مطالب را نادیده بگیرد.

آن را به خوبی در آنها در حال از بین بردن برخی از پرچم ها ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر