Anna Wintour attends the 2019 Met Gala Celebrating Camp: Notes on Fashion at Metropolitan Museum of Art on May 06, 2019, in New York City.

Anna Wintour, حضور 2019 Met Gala جشن کمپ: یادداشت مد در موزه متروپولیتن در مارس 06, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ)

مجله وگ شده است در خط مقدم صنعت مد, پیش بینی روند که بقیه جهان به شرح زیر است. اما در حال حاضر این مجله است که در نادر موقعیت کار برای دریافت جلوتر از لحظه ای فرهنگی است که در آن صنعت مد—و آن نشریات—هستند که تحت تعقیب خود را برای درمان سیاه استعداد در صفوف آن است.

تبلیغات

Wintour, editor-in-chief از وگ آمریکا از سال 1988 پس از اینکه در همان در وگ از سال 1985 تا 1987 نیز شد مدیر هنری برای شرکت مادر Condé Nast در سال 2013. در آن زمان رواج حق رای شده است به عنوان مترقی ارتفاع آن از استعداد است که شامل نه تنها سابق آمریکا رواج ویرایشگر-در-بزرگ آندره لئون Talley, Wintour را یک بار righthand و مردی که به تازگی متهم او را از callously اپیدمیولوژیک او در خاطرات نوعی پارچه ابریشمی ترانشهبلکه ایلین Welteroth که شد editor-in-chief از وگ نوجوان در سال 2016 (فقط دوم آفریقایی برای نگه داشتن این عنوان در Condé Nast 107 سال سابقه); ادوارد lonely planet, editor-in-chief of British Vogue از اواخر سال 2017; ونسا Kingori, چاپ و نشر, مدیر, British Vogue از ژانویه 2018 قبل توسط همان نقش در GQ; و لیندسی مردم واگنرکه در زمان بیش راس در وگ نوجوان در اواخر سال 2018 است.

اما کارکنان یادداشت از Wintour, ارسال پنج شنبه گذشته و پس از به دست آمده توسط Page شش می گوید داستان دیگری است. در احساسی و بدون فاصله های دیرین برخی از حق رای دادن—که لابی برای جو بایدن به انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا در مه 31 سردبیر نامه—اذعان می کند که این مجله بوده است “مضر و تحمل” به آن جامعه سیاه و سفید ،

تبلیغات

“من می خواهم برای شروع با برسمیت شناختن احساسات خود و بیان من همدلی نسبت به آنچه که بسیاری از شما در حال رفتن را از طریق: غم صدمه دیده و خشم بیش از حد” نوشت Wintour. “من می خواهم بگویم این خصوص به اعضای تیم ما—من فقط می توانید تصور کنید آنچه در این روزها شده بود. اما من نیز می دانم که صدمه دیده و خشونت و بی عدالتی ما از دیدن و صحبت کردن در مورد شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. به رسمیت شناختن آن و انجام کاری در مورد آن سر رسیده است.

Wintour کلمات تایید شد در توییتر موضوع توسط مد مورخ و سابق رواج رسانه های ریز شلبی Ivey کریستی در روز سه شنبه که در توصیف زمان خود را در مجله به عنوان “چالش برانگیز ترین [و] زمان بدبختی زندگی حرفه ای او.” در میان “بیهوده کار” او توصیف شد انتظارات که او کار در سراسر ساعتاز جمله روزهای شنبه و یکشنبه در اداره صرف و حداقل یک مورد از بودن scapegoated برای خطا برتر. کریستی همچنین توصیف نژادی توهین آمیز حادثه که گزارش شده توسط کارکنان اما دریافت پاسخ ناکافی از منابع انسانی در شرکت و نشان میدهد که severances از خروج بسیاری از کارکنان ممکن است مشروط بر امضای NDAsو به طور قطع آنها را در صحبت کردن در مورد این و دیگر مسائل فراگیر در رواج و دیگر Condé Nast چاپی. چند تا از ادعای خود بودند موید در آنلاین پاسخ از دیگر سیاه.

تبلیغات

“من می خواهم بگویم سادگی که من می دانم رواج یافت نمی شود به اندازه کافی راه برای بالا بردن و فضا را به ویراستاران و نویسندگان و عکاسان و طراحان و سازندگان” Wintour, توجه به کارکنان خود ادامه داد. “ما اشتباهات بیش از حد, انتشار تصاویر یا داستان شده اند که مضر یا تحمل. من مسئولیت کامل برای کسانی که اشتباهات.

“این نمی تواند آسان به یک کارمند در رواج و وجود دارد بیش از حد کمی از شما. من می دانم که آن را به اندازه کافی می گویند ما بهتر انجام خواهد داد اما ما خواهد شد — و لطفا می دانم که من ارزش خود را در صداها و پاسخ همانطور که ما حرکت رو به جلو است. من گوش دادن و می خواهم برای شنیدن نظرات شما و مشاوره خود را اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یا نه.”

تبلیغات

اگر Wintour می توانید اذعان کرد که وجود دارد بیش از حد چند سیاه کارکنان در اثر او را—و حد چند سیاه استعدادهای ویژه و بسیار با نفوذ پلت فرم او موفق برای بیش از 30 سال مطمئنا او می دانست که قبل از پنج شنبه گذشته; در واقع قبل از جورج فلوید از دست داده و زندگی خود را در دست مینیاپولیس افسران پلیس. در واقع اگر صنعت مد است که “یکی از بزرگترین نژادی ستمگران در جهان” به عنوان متهم توسط کسب و کار مد نویسندگان Jason کمپبل و هنریتا Gallina پس مطمئنا با او بی نظیر نفوذ Wintour یک مجرم حتی اگر تنها او عمدی obliviousness. با این حال او شده است و گالوانیزه و یا شاید خجالت—به عمل است.

“من افتخار می کنم از مطالب ما منتشر شده در سایت ما بیش از این چند روز گذشته اما من نیز می دانم که وجود دارد خیلی بیشتر کار را به انجام,” او می گوید. “لطفا دریغ نکنید برای تماس با من به طور مستقیم. من تنظیم راه ما می توانیم بحث در مورد این مسائل با هم رک و راست, اما در عین حال من خوش آمدید افکار خود را و یا واکنش.”

تبلیغات

باید منصفانه مشکلات در Condé Nast گسترش فراتر از رواج است. در واقع در شنبه, آدم Rapoport, editor-in-chief از Bon Appétit مستعفی در میان آیات از عکس های قدیمی از او با پوشیدن brownface به عنوان بخشی از یک صحنه و لباس, گزارش نیویورک پستکه همچنین یادداشت های این حادثه به عنوان “ترکیب مبتنی بر نژاد جنجال بر سر پرداخت حقوق صاحبان سهام در Condé Nast ویدئو را بدست آورد.” پس Rapoport استعفای سابق Condé Nast ویرایشگر الیزابت تامسون توییتی که ناشر برگزار شد “شرکت گسترده تاون هال” در روز سه شنبه که در آن آنها اعلام کرد قصد دارد به “رفتار داخلی ‘مطالعات در مورد تنوع و پرداخت حقوق صاحبان سهام” و “اقدام ‘تا پایان تابستان.'” طبعا اعلامیه داد و بسیاری از این تصور که این مسائل ممکن است به عنوان فوری به بالاتر یو پی اس’ تعطیلات تابستان برنامه.

تبلیغات

بیشتر tellingly مدیر عامل شرکت راجر لینچ به نظر می رسید به همان اندازه جای سرزنش بر این ادعا قربانیان در این جلسه گفت که “من فکر می کنم اگر مردم به حال با استفاده از کانال های داخلی و نگرانی در این مورد قبلا ما توانسته ایم آنها را به آدرس.” در حالی که لینچ به گزارش ارجاع مسائل در Bon Appétit, Elaine Welteroth بود در میان کسانی که به نام مزخرف در شعارهای ظاهرا پس از تماس چند تن از Condé کاستی در او پرفروشترین 2019 خاطرات بیش از اندازه کافی.

تبلیغات

این مسائل است که می تواند حل شود با یک “مطالعه”? و یا می کند وجود دارد نیاز به یک تعمیرات اساسی در Condé Nast سیاست های, ابتکارات و فرهنگ شروع می شود که از بالا به پایین ؟ آن باقی مانده است دیده می شود اگر هر استعفای مورد نیاز خواهد بود اما اگر Wintour را پذیرش مسئولیت او همچنین ساخت بهترین تلاش در کنترل آسیب نوشتن: “این یک تاریخی و دلخراش, لحظه ای برای کشور ما است و باید آن را یک بار گوش دادن انعکاس و فروتنی برای کسانی از ما در موقعیت های افتخار و اقتدار است. همچنین باید زمان عمل و تعهدات. در سطح شرکت های بزرگ کار در حال انجام است به حمایت از سازمان ها در یک راه واقعی. این اقدامات اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله