اسلام آباد: سازمان بهداشت جهانی گفته است که پاکستان باید آن را پیاده سازی “متناوب” مستندات برای مقابله با افزایش coronavirus عفونت است که به عنوان کشور باعث محدودیت, مقامات گفت.

پس از شروع پاکستان شیوع در ماه مارس نخست وزیر عمران خان مخالف در سراسر کشور مستند از این نوع دیده می شود در جای دیگر استدلال فقیر کشور می تواند آن را ندارند.

به جای پاکستان چهار استان دستور داد یک درهم آمیخته از تعطیلی اما هفته گذشته خان گفت: بسیاری از این محدودیت ها را برداشته بود.

مقامات بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد یک رکورد تعداد موارد جدید در 24 ساعت گذشته. این کشور در حال حاضر را تایید کرد و در مجموع بیش از 113,000 موارد و 2,200 مرگ و میر-هر چند با تست هنوز محدود نرخ های واقعی تصور می شود بسیار بالاتر است.

“از امروز پاکستان را برآورده نمی کند هر یک از پیش شرط شرایط را برای باز کردن قفل” را که گفت: در نامه ای تایید شده توسط مقامات پاکستان روز سه شنبه.

بسیاری از مردم نه به تصویب تغییرات رفتاری از قبیل اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن معنی “دشوار” تصمیم گیری خواهد شد مورد نیاز از جمله “متناوب مستندات” در هدفمند مناطق نامه متحده است.

حدود 25 درصد از تست ها در پاکستان دوباره مثبت برای COVID-19 گفت که نشان می دهد سطح بالایی از عفونت در جمعیت عمومی است.

سلامت بدن توصیه می شود متناوب مستند چرخه از دو هفته دو هفته.

در پاسخ به این که نامه ظفر میرزا نخست وزیر ویژه مشاور سلامت گفت: این کشور در حال “آگاهانه اما به تدریج” کاسته مستندات در حالی که اجرای دستورالعمل ها در مغازه ها و مساجد و حمل و نقل عمومی.

“ما باید به سیاست های سخت انتخاب به اعتصاب تعادل بین زندگی و معیشت” میرزا گفت.

پنجاب استانی وزیر بهداشت یاسمین رشید که دریافت که نامه استان گفت: دولت در حال حاضر با توجه به “سفارشات را سخت علیه کسانی که نقض” ویروس دستورالعمل.

بیمارستان در سراسر پاکستان می گویند که در نزدیکی یا ظرفیت برخی از آنها تبدیل COVID-19 بيمار دور.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: 136,000 موارد گزارش شده بود در حالیکه در 24 ساعت “در یک روز تا کنون” با اکثر آنها در جنوب آسیا و آمریکا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de