پس از فیلم جدید پدیدار در مانوئل الیس’ مرگ, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee سفارشات تحقیقات مستقل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled After New Video Emerges in Manuel Ellis Death, Washington Gov. Jay Inslee Orders Independent Investigation

عکس: Jason ردموند (خبرگزاری گتی ایماژ )

در مارس 3, 33 سال مانوئل الیس درگذشت در حالی که مهار توسط پلیس تاکوما. بعد از ویدیو جدید منتشر شد ارائه یک نگاه روشن و در شرایط اطراف الیس’ مرگ, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee خواستار تحقیقات مستقل.

تبلیغات

“من متقاعد شده اند که Pierce County Sheriff باید تکمیل تحقیقات از مرگ مانوئل الیس و شهرستان دادستان نباید نقد بررسی و شارژ تصمیمات” Inslee گفت: در اخبار انتشار با توجه به KIRO-7. Inslee این تصمیم پس از یادگیری است که پیرس شهرستان کلانتر آژانس قبلا تحقیق در این مورد کرده بود ماموران در صحنه زمانی که الیس درگذشت.

تبلیغات

در ژوئن 3, تلفن تصویری گرفته شده توسط سارا مک داول منتشر شد که به تصویر کشیده الیس بودن مورد ضرب و شتم و مهار توسط پلیس. در ژوئن 9, نه دقیقه فیلم ضبط شده در نزدیکی یک حلقه دوربین منتشر شد که در آن الیس شنیده میشد گفت: “من نمی توانم نفس بکشم آقا.

“یک نشانه روشن است که آن را نه تنها در مبارزه برای نفس اما تلاش می شود هنوز هم احترام خود را در آخرین لحظات زندگی است. نشانه آن است که او نبود تهاجمی فرد اجرای قانون برعهده او بود” وکیل خانواده جیمز کتاب مقدس گفت: بعد از دیدن این ویدئو.

مقدس شده است انتقادی از راه سوراخ شهرستان کلانتر به کار گرفته شده بررسی تاکوما اداره پلیس. “ما نمی توانیم اجازه متخلف سازمان ها و دوستان خود بررسی هر یک از دیگر. باید وجود داشته باشد عدالت” مقدس است.

از سیاتل تایمز:

الیس’ مرگ رد شد قتل توسط هیپوکسی با توجه به محدودیت فیزیکی با توجه به Pierce County دفتر معاینات پزشکی است. هیپوکسی است یک کمبود در میزان اکسیژن رسیدن به بافت های بدن است.

کالبد شکافی حاکی از الیس حال میزان خطرناک متامفتامین در سیستم و بیماری قلبی, اما بیشتر از عوامل مهم شد و به احتمال زیاد داری, بدن, موقعیت یاب و, تف, ماسک قرار داده شده بیش از الیس’ ،

تبلیغات

Inslee هنوز به تصمیم می گیرید که خواهد شد مسئول جدید بررسی است. “در این مرحله ما در حال کار برای تعیین خواهد کرد که انجام تحقیقات مستقل و که را شارژ تصمیم گیری. گفت: دولت تضمین خواهد کرد تحقیقات مستقل و مستقل دادستانی بررسی به مرگ مانوئل الیس. ما اطمینان حاصل شود کار انجام می شود عاری از تضاد منافع” Inslee گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>