هند گشت در مینیاپولیس با اعتبار صرفه جویی در ساختمان های در طول تظاهرات

Category: کیمیا | No comments

Pow Wow زمینه است که به خوبی شناخته شده برای آن وحشی سوپ برنج و tacos.

اما در حال حاضر آن را نیز شناخته شده به عنوان مرکز چشمگیر جامعه تلاش است که ذخیره خیابان فرانکلین کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی در طول این خشونت ها که فوران پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

آن آغاز شده و با سه آمریکایی رهبران هند را دیدم که تخریب آشکار در خیابان دریاچه و با عجله به محافظت از کسب و کار در قلب آمریکا هندی فرهنگی راهرو امتداد خیابان فرانکلین. مایکل Goze مدیر عامل شرکت آمریکایی جامعه هند شرکت توسعه و فرانک پارو رئیس جنبش سرخپوستان آمریکایی (هدف) ارسال یک تماس برای داوطلبان به عنوان خشونت فوران در خیابان. باب برنج صاحب Pow Wow دلایل کافی شاپ افتتاح شد اموال خود را به عنوان منطقه عملیات برای هدف گشت زنی در خیابان ها و دیگر ارائه پشتیبانی لجستیکی.

هر شب 50 تا چند صد جامعه داوطلبان جمع آوری شده در Pow Wow زمینه پارکینگ برای یک وعده غذایی. نماز و تکالیف از هدف حفاظت از این منطقه است.

به عنوان گشت زنی در خیابان زخم کردن آخر هفته گذشته همسایگان خود را نشان داد قدردانی. کتابداران در فرانکلین کتابخانه تا به حال یک نقاشی دیواری از هدف پرچم نقاشی شده بر روی آن سوار درب. جامعه بومی آمریکا درمانگاه حال ناخوانا “با تشکر از شما هدف” در آن پنجره تخته است که به پایین آمدن.

“این می توانست دریاچه خیابان” Goze مشاهده شده است. “در حال حاضر ما می تواند ساخت تا به جای بازسازی است.”

“من در ترس از آنچه که آنها” اضافه خواهد Delaney, co-رئیس Franklin منطقه کسب و کار ارتباط. “همه ما در مورد برخورد با بسیاری از چالش ها در آن زمان. به جلو پاترول با هم و نگه داشتن سازمان دیده بان در خیابان فرانکلین … من واقعا سپاسگزار.”

این هفته سازمان راه می رفت پایین خیابان فرانکلین اشاره به آسیبی ساختمان و خواص با پنجره های شیشه ای دست نخورده است.آنها شامل مینیاپولیس آمریکا مرکز همه ملت کلیسا Mashkiki Waakaaigan داروخانه, جنگل, بانک ملی, دلار ذخیره و ماریا کافه.

هدف این گشت ها نیز در خیابان دریاچه و منطقه آنها گفت: امنیت این بخش از کار و Migizi ارتباطات یکی از ساختمان آنها قادر به صرفه جویی در.

مردان گفت: آنها رها شدند که قلب شهرهای دوقلو آمریکایی هندی جامعه در امان ماند و سپاسگزار است که بسیاری از مردم ارائه شده برای محافظت از این منطقه است.

برنج اشاره به ساختمان متصل مغازه اشاره کرد که “اگر یکی از این ساختمان ها بالا رفته بود در آتش ما می خواهم که از دست داده است.”

پارو گفت که او به نام رئیس جمهور هدف ملی آمریکا, هندی, حقوق مدنی, گروه, موفقیت کلاید Bellecourt فقط دو روز قبل از فوران خشونت. پس از شنیدن در مورد غارت و چپاول و آتش سوزی, او گفت که او می دانست که اجرای قانون را ندارد خیابان فرانکلین یک اولویت است.

تا او زنده شهروند گشت راه اندازی شد با هدف هنگامی که آن را در سال 1968 در این محله به سند و حفاظت از ساکنان از خشونت پلیس. اخیر گشت شامل فرزندان و نوه که اولین گروه.

“همسر من به من نشان داد یک نقشه از مکان های در مینیاپولیس است که غارت شده و سوخته” پارو گفت. “در اینجا وجود دارد فقط دو یا سه نقطه.”

“ما تا به حال بسیاری از مردم درگیر,” او اضافه شده است. “مردان است. زنان. مردم را از سن 16 سالگی به 70s.”

Eat pray گشت

جمعه گذشته حدود 50 نفر جمع شده بودند خارج Pow Wow زمینه را برای دنده اهدا شده توسط معروف دیو رستوران و کبابی و انواع مختلف اردک ماهی. با پایان دادن به حکومت نظامی آن خواهد بود که شب گذشته در خیابان.

لیزا Bellanger مدیر اجرایی ملی هدف نشسته در یک جدول با یک مقاله شبکه نمایش خواص است که نیاز به حفاظت. داوطلبان امضا با نام و اطلاعات تماس. آنها محافظت خاص ساختمان, اما نیز نگه داشته و یک چشم باز برای مشکل در هر نقطه.

“برخی از مردم بر روی پشت بام در اینجا” گفت: Goze قیافه به مینیاپولیس آمریکا ، “ما تا به حال دستگاه مخابره فیلم ناطق. ما با استفاده از یک برنامه بر روی گوشی. ما پیامک.”

Goze گفت: برخی از patrollers که تا به حال پنهان کردن و مجوز حمل اسلحه انجام شده.

روش خود را ندارد همیشه معمولی است. هنگامی که آنها کشف چهار پسران نوجوان در تلاش برای شکستن به یک محله مشروب فروشگاه گشت و اعضای آنها را دستگیر و به نام پدر و مادر خود را. یک شرط برای آزادی بود که پدر و مادر در شهر خود Eau Claire, Wisconsin درایو به مینیاپولیس و بازیابی آنها.

شبانه ارسال کردن برای patrollers شامل یک مراسم سنتی هند و طب سنتی برای حفاظت در خیابان.

در حالی که گروه شهرستان دریافت مجوز برای گشت زنی در اوایل برخی از سردرگمی وجود دارد پس از مینه سوتا گارد ملی وارد صحنه. فقط به عنوان محله بلوک باشگاه ایستاده بود به تماشای گذشته حکومت بود و هدف گشت. این منجر به یک درگیری با اجرای قانون در زمین مجتمع مسکونی هنگامی که گلوله های لاستیکی از کار اخراج شدند گفت: Bellanger.

اما شب بعد از شب داوطلبان وارد ماندن در پست خود تا 6 صبح

Aldi مدیر فروشگاه آماندا Jerde به یاد می آورد کشیدن تا به فروشگاه خود را برای پیدا کردن چندین وسایل نقلیه مسدود کردن جلوی ورودی حفاظت از کسب و کار خود را.

“این واقعا شگفت انگیز است چه آنها گفت:” Jerde. “من می خواهم به کار در 5:30 یا 6 صبح و آنها می تواند معترضان را در پارکینگ. و من لازم نیست اتصال به جامعه است. من فقط اینجا کار می کنند.”

در سراسر خیابان در فرانکلین کتابخانه های نارنجی و زرد و سیاه و سفید هدف پرچم نقاشی شده بر روی تخته سه لا پوشش درب که بسته شده است از ماه مارس به دلیل COVID 19 بیماری همه گیر.

“ما می دانیم چقدر هدف محافظت ساختمان های ما و جوامع ما” گفت: کتابدار بکی ولف در یک جامعه جمع آوری وجود دارد آخر هفته گذشته. “کتابخانه کارکنان می خواستم برای انجام کاری برای آنها تشکر می کنم.”

الکس Buehler شعبه مدیر جنگل ملی بانک شد رسیدگی به درخواست مشتری در آن روز به خاطر یک گشت که پیش از آن متوقف شده بود دو مرد جوان که تا به حال تهدید به مشعل بانک. اما زمانی که هدف گشت های بسته بندی شده در حدود 6 صبح, دیگران خم در تخریب شده بود برای تماشای یک فرصت برای حرکت در.

“آنها را شکست و در حدود 6:30 به” Buehler گفت. “آنها به سطل آشغال لابی.”

این هفته زندگی بود به حالت عادی بازگشت. Pow Wow زمینه پارکینگ در حال حاضر دارای یک چادر که در آن مردم می توانند برای ثبت نام رایگان مواد غذایی و لوازم موجود در کنار کافی شاپ. Goze تبدیل شده بود توجه خود را به توسعه مسکن ارزان قیمت در منطقه.

اما با توجه به موفقیت این هدف گشت پارو گفت که او می خواهم برای کمک به آن را در ادامه البته به عنوان یک کوچکتر گشت. او سازماندهی یک جلسه این هفته به کشف آن است.

گفت: پارو: “من فکر می کنم ما یک معامله از یک شغل است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>