Illustration for article titled An End to Product Profiling? Walmart Will No Longer Keep Multicultural Beauty Brands Under Lock and Key

عکس: شاتر

دهها مسئله ای است که باقی می ماند unreconciled در کشور ما اما ما بنا به گزارش شاهد کمتر از آن در خارج زیبایی راهرو به عنوان شرکت اعلام کرده که دیگر نمی خواهد نگه داشتن “چند فرهنگی مراقبت از مو و زیبایی محصولات” در موارد قفل شده در هر یک از فروشگاه های آن است.

تبلیغات

به گزارش ان بی سی نیوز:

این عمل که خارج می گوید تنها در محل “در حدود ده” از آن 4,700 ایالات متحده فروشگاه های نقد دریافت کرده است به مفهوم این است که مشتریانی که خرید این محصولاتعمدتا مردم رنگ نمی توان اعتماد کرد. این موارد باید گوشی توسط فروشگاه کاردانیو محصولات معمولا پس از آن گرفته شده به فروشگاه برای خرید.

تبلیغات

NBC اعتبارات امی و برنده CBS Denver خبرنگار Tori میسون با شکستن داستان و شاید میسون نیز سزاوار اعتبار برای کمک به وادار به تغییر نیز هست. با وجود شکایت قبلی و پوشش در مورد آنچه که یک مشتری به عنوان یک “تحقیر آمیز” سناریو (از جمله اینجا در تب و تاب بودن تا) خارج شده فاش تصمیم به ماسون در پاسخ به گزارش او در مورد این مسئله.

بدیهی است خارج شده است تنها فروشگاه گناه از مسابقه مربوط به محصول و مستندات. NBC نیز رسیده به Walgreens و CVS, اما نه اظهار نظر در داستان خود را.

خارج سخنگوی لورنزو لوپز گفت: ان بی سی نیوز که این شرکت “حساس به این موضوع و درک نگرانی های” خواهد بود و اجرای تغییر در سیاست

تبلیغات

“به عنوان یک خرده فروش خدمت به میلیون ها نفر از مشتریان هر روز از زمینه های متنوع وال مارت را تحمل نمی کند تبعیض از هر نوع” خارج سخنگوی لورنزو لوپز گفت: ان بی سی نیوز گفت: این تغییر می تواند اجرا شود “در اسرع وقت” قبل از اضافه کردن: “مانند سایر فروشندگان این موارد در جای خود قرار گرفتند برای جلوگیری از عمیق از برخی از محصولات مانند الکترونیک خودرو, لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی دیگر.”

ان بی سی اشاره می کند که با وجود لوپز ادعا تنها محصولات هدفمند به چند فرهنگی (دفعات بازدید: غیر سفید) در بازار نگه داشته شده است در موارد به عنوان مشتری یهودا بل بود که مصاحبه برای ماسون داستان.

تبلیغات

“این سخت است برای یک مشتری به اختلاف که عمدتا آفریقایی آمریکایی مردم در حال خرید این محصولات پس این فرض این است که ما دزد گفت:” بل. “من سعی می کنم به فروشگاه در هر نقطه که در آن من فرض می شود یک دزد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de