اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) پنج شنبه اعلام کرد که از آن ارائه شده است $10,000 در پول پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت یک مرد و یک زن در حال بررسی برای آتش سوزی بودند که در مجموعه سنت پل.

از ع ” است که در آن تلاش برای قرار دادن Jose Felan جونیور و منا Dyaha Yousif که مظنون آتش سوزی در ارتباط با تظاهرات که به دنبال مارس 25 کشتن جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

Felan و Yousif اعتقاد به سفر جنوب عج, گفت:, و اضافه کرد که باید در مواظب برای آنها در امتداد بزرگراه بین ایالتی 35 راهرو.

در روز یکشنبه خبر انتشار عج گفت که انسان که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده به عنوان Felan تنظیم کرده بود آتش سوزی در مکان های که شامل Gordon Parks دبیرستان که در خدمت جوانان محروم. پس از اولیه آن پاداش متوجه ع گفت: آن دریافت اطلاعات بیشتر از شناسایی Felan.

“ما سپاسگزار برای پاسخ فوق العاده ای” گفت: ویلیام هندرسون نماینده ویژه مسئول عقبی را St. Paul زمینه بدست آورد.

از ع در ابتدا به ارائه یک 5000 دلار پاداش برای شناسایی ، آن است که در حال حاضر ارائه دو پاداش بیشتر از $5,000 برای هر یک از دستگیری و محکوم مرد و زن است.

کسانی که مایل به تماس با ATF انجام این کار ممکن است توسط e-پستی ATFTips@atf.gov; با ارسال اطلاعات در ReportIt.com; یا با استفاده از گزارش این برنامه تلفن همراه

هنگامی که با استفاده از آن را گزارش انتخاب “ع-St. Paul میدان تقسیم” را به عنوان گزارش آژانس. از شیعیان خواسته افراد را به گزارش به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است. Tipsters همچنین می توانید تماس 1-888-ع-راهنمایی (1-888-283-8477).

به پریا گفت: اطلاعات را می توان به صورت ناشناس اما اگر یک پاداش است که به دنبال آژانس نیاز اطلاعات تماس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de