خاله كلیك كنید: مردم سیاه و سفید نمی تواند به شما صرفه جویی در; ما Tryna نجات خودمان

Category: کیمیا | No comments

توجه مردم سفید:

آن است تا به مردم سیاه و سفید برای آموزش شما و کمک به شما را در درک نژادپرستی. آن است تا به مردم سیاه و سفید به شما بگویم آنچه شما نیاز دارید برای گفتن به خود را سفید نژادپرستانه دوستان است. آن است تا به مردم سیاه و سفید برای خنثیسازی نژاد پرستی. آن است تا به مردم سیاه و سفید برای لغو امتیاز سفید. آن است تا به مردم سیاه و سفید به دست خود را نگه دارید در حالی که ما در حال تلاش برای نجات خودمان است.

تبلیغات

انقلاب اتفاق می افتد. آن است که خود را در خیابان های شهر و صفحه نمایش تلویزیون در هر روز است. مردم سیاه و سفید خسته شده اند. ما تغذیه می شوند. ما بیمار از خسته بودن. بودن در امریکا فرسوده است چرا که AmeriKKKa gaslights مردم سیاه و سفید به صورت روزانه.

لطفا اضافه کردن به توهین است که موجود و در یک فضای سفید برتری به عنوان یک فرد سیاه و سفید با آوردن خود را سفید خود بیش و درخواست آمرزش و اعتبار و pat بر روی سر برای بودن “خوب سفید است.”

تبلیغات

خواندن اتاق سفید مردم است. جزئیات اتاق.

مثل همیشه من می خواهم از شما بشنوم. اگر شما یک سوال و یا اگر شما نیاز به مشاوره و یا اگر شما یک پیشنهاد برای موضوع شما فکر می کنم خاله باید پوشش لطفا با ایمیل من در [email protected].

مبارزه با قدرت. برو به پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>