Illustration for article titled Byron Allen Settles Racial Discrimination Lawsuit With Comcast

عکس: Noam Galai (گتی ایماژ برای Bloomberg Businessweek)

در یک حرکت تعجب آور بایرون آلن تا به حل و فصل خود را از تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه در برابر Comcast.

تبلیغات

شرایط مالی این قرارداد نیست, افشا, اما مهلت و انواع گزارش که Comcast به توافق رسیده است به گسترش آن شرایط آب و هوا کانال که آلن به دست آورد و در سال 2018 در علاوه بر این به 14 ایستگاه های تلویزیونی محلی که آلن رسانه های گروهی به دست آورد و در ماه اکتبر.

علاوه بر این Comcast را راه اندازی رایگان برنامه کانال آب و هوا, محلی در حال حاضر در آن Xfinity و انعطاف پذیری سیستم عامل و همچنین به عنوان وب سایت WeLoveWeather.TV.

تبلیغات

همچنین توجه داشته باشید Comcast را با استفاده از آن X1 پلت فرم برای توزیع Comedy.TV, Recipe.TV و JusticeCentral.TV سه کانال های کابل تولید شده توسط آلن Entertainment Studios. این قرارداد همچنین شامل ویدئو بر روی تقاضا و تلویزیون در همه جا حقوق.

“ما هیجان زده برای شروع فاز جدیدی از همکاری با Comcast و Xfinity از جمله توزیع ما کانال های کابل برای اولین بار در Xfinity, سیستم عامل,” آلن در بیانیه ای گفت.

در 2015, آلن ثبت 20 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر رسانه های نیروی عظیم منهدم کننده آن را متهم به نقض یک سال 1866 فدرال حقوق مدنی قانون است که تضمین می کند که “مردم سیاه و سفید بود و همان حق را برای ایجاد و اجرای قراردادهای سفید به عنوان مردم است.” با امتناع از حمل نمونه کارها خود را از کانال های کابل آلن گفته است که مسابقه میان به Comcast تصمیم در نتیجه نقض قانون است. Comcast به شدت رد آن ادعا و مورد رفت و تمام راه را تا به دیوان عالی کشور در ماه نوامبر.

تبلیغات

که چگونه این همه بازی کردن در دیوان عالی کشور, انواع حرکت شبیه چمچه زنی:

در ماه نوامبر گذشته وکیل آلن و Comcast مربع خاموش در کشور است دادگاه به استدلال می کنند بیش از یک باریک مسئله در پرونده مربوط به این که آیا مسابقه بود و تنها عامل در Comcast در رد آلن و یا اینکه آیا آن را یک “عامل ایجاد انگیزه.” آلن تیم استدلال برای “عامل ایجاد انگیزه” استاندارد. اهمیت اعمال شده به بار اثبات در مورد که می شده اند فندک در آلن تیم تا به حال قضات موافقت کردند که کاوش “عامل ایجاد انگیزه” استاندارد درست بود تست برای این مورد است.

در ماه مارس دادگاه 9-0 به نفع Comcast استدلال در تفسیر سوال و ارسال پرونده به دادگاه بدوی به refiled. این قابل درک است که حل و فصل بحث های بین Comcast و آلن برداشت کرده تا بخار حتی قبل از تصمیم دیوان عالی کشور صادر شد.

تبلیغات

Whew. که بسیاری.

“ما خوشحالیم که رسیده این چند وجهی توافق است که همچنان ما رابطه طولانی با آب و کانال در حالی که آوردن Xfinity مشتریان محتوای اضافی” Bec پشته معاون ارشد رئیس جمهور از فیلم و سرگرمی برای Comcast در کابل در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به همکاری مداوم.”

تبلیغات

من مطمئن هستم که بررسی کرده بود و با شکوه اما آلن جنگ در دادگاه نیست دقیقا ، او همچنین دارای یک $10 میلیارد دلار از تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه در انتظار در برابر یکی دیگر از رسانه های غول ارتباطات منشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de