تاج موارد اینچ نسبت به 3 لاخ علامت گذاری به عنوان متحده تقلا برای مهار ویروس

دهلی نو: نسیم موارد coronavirus برای اولین بار نقض 10,000 علامت در هند به عنوان کلی شمارش نقل مکان کرد و نزدیک به 3 لاخ. در روز جمعه, هند, ثبت بزرگترین پرش از 10,956 موارد و 396 مرگ و میر وادار کردن دولت به تقلا برای تازه استراتژی برای جلوگیری از عفونت های جدید از ضرب.

در میان گمانه زنی های تازه و مستند توسط دولت های ایالتی برخی از ایالت ها مانند ماهاراشترا و دهلی نو روشن است که وجود خواهد داشت نه یک پتو مستند. با این حال اعتقاد بر این است که ایالات متحده ممکن است استفاده از برخی از دقیق روش برای جلوگیری از جنبش توده ای از مردم در نقاط.

“از هم اکنون شروع دوباره است در حرکت است. @CMOMaharashtra Uddhav Thackeray جی به همه شهروندان درخواست کرد برای اطمینان اجتماعی فاصله, بنابراین به عنوان به نه حتی نزدیک به یک مستند. ایمنی شهروندان است و خواهد بود که تنها پارامتر ایم” ماهاراشترا وزیر Aaditya Thackeray در حالی که وجود دارد یک شبیه جیر از سانتی متر نیز.

در دهلی نو, دولت, وزیر بهداشت Satyender جین وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای یک تازه مستند. اما دهلی L-G آنیل Baijal جلسه با سانتی متر دبیر کل و دیگر مقامات پلیس دهلی و وزارت خانه امور به بحث در مورد استراتژی برای مهار منطقه مدیریت.

این بود آشکار است که وجود خواهد داشت برخی از اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از جنبش های غیر ضروری از مردم در برخی از مناطق. “توصیه افسران زمینه به تمرکز مناسب تعیین دقیق محیط, کنترل شدت IEC فعال خانه به خانه نظارت ویژه با تمرکز بر جمعیت در معرض خطر خود را برای مدیریت موثر عنوان هر GoI دستورالعمل ایم” Baijal.

در دهلی نو در مناطق گزارش شده است که بالاتر از موارد و مرگ و میر بیشتر, دولت, دولت آغاز شده است تحمیل محلی “مستند” با محدود کردن حرکت مردم در مهار مناطق.

او اضافه کرد که افزایش ظرفیت تخت و بهبود منابع پزشکی است که بالاترین اولویت در رسیدگی به COVID-19 وضعیت به اطمینان حاصل شود که افزایش موارد نمی پایمال شهر سیستم بهداشت و درمان.

در این بیانیه آمد به زودی پس از دادگاه عالی کشیده دولت دهلی نو بیش از دست زدن به آن از COVID-19 شیوع. دادگاه راس نیز ناودان دهلی و کشورهای دیگر — Maharashtra, Tamil Nadu در غرب بنگال و گجرات — برای کاهش تعداد آزمایشات و خواسته دولت برای خصوصی بگذارید آزمایشگاه برای تست به پوشش حداکثر جمعیت در اولین.

هند تا صبح روز جمعه ضبط کرده 2,97,535 موارد و 8,498 مرگ و میر با توجه به اتحاد وزارت بهداشت داده است. تعداد موارد فعال است 1,41,842 در حالی که 1,47,194 بهبود مصرف بازیابی رای دادن به 49.47 درصد است. اما به هر worldometers.info کل موارد در هند بودند 300,821 و مرگ و میر بودند 8,531.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de