Coronavirus انتظار می رود برای از بین بردن 40 درصد از کسب و کار متعلق به

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Coronavirus Expected to Wipe Out 40 Percent of Black-Owned Businesses

عکس: الیاس Nouvelag (گتی ایماژ)

این COVID-19 همه گیر است مختل زندگی آمریکایی در یک اقدام بی سابقه در راه است. در حالی که واکسن و درمان ضد ویروسی در نهایت کمک به کاهش عوارض بهداشتی ، هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر در شکل دادن به شدید و طولانی مدت است.

تبلیغات

ایسنا گزارش که 40 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در حال انتظار برای آن را از طریق coronavirus بیماری همه گیر. پژوهشی از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز قرار داده و تعدادی از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در بیش از 1 میلیون در شروع سال 2020 است. در اواسط ماه آوریل به عنوان خاموش شدن ناگهانی تصویب شد در سراسر کشور 440,000 سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به طور دائم تعطیل. که یک قطره از 41 درصد است. در مقایسه با تنها 17 درصد از سفید کسب و کار به طور دائم بسته در همان دوره از زمان با توجه به UC Santa Cruz.

ساخت بدتر این است که چک حفاظت از برنامه راه اندازی شده توسط دولت فدرال برای کمک به کسب و کارهای کوچک ارائه شده است تقریبا هیچ کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. مرکز مسئول وام در بر داشت که 95 درصد از کسب و کار محروم بودند بودجه از برنامه است.

تبلیغات

دیگر عوامل منجر به مرگ بسیاری از سیاه و سفید, کسب و کار, از جمله عدم ایجاد روابط با بانک ها. عدم دسترسی به اعتبار بانکی تا حد زیادی کاهش می یابد توانایی برای یک کسب و کار به حرکت پریشانی مالی. علاوه بر این بسیاری از سیاه و سفید, کسب و کار کوچک در مقیاس ارائه درآمد عمدتا به مالک و شاید تنها یک زن و شوهر از کارکنان. این حاشیه سود به طور معمول نیست بزرگ ساختن آن دشوار برای مالک برای صرفه جویی در, اجازه دهید به تنهایی به اندازه کافی برای حرکت از یک بحران مالی است.

از رادیو فردا:

جای تعجب نیست که مرگ بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در این سال نیز برجسته میراث نژادپرستی در امریکا است. سیاه صاحبان طول تاریخ شده است را تکذیب کرد وام بیش از هر گروه نژادی با توجه به فدرال رزرو داده. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آفریقایی-آمریکایی با یک کسب و کار اجتناب از بانک ها در دسترس نباشد.

UC Santa Cruz پروفسور رابرت Fairlie گفت: بسیاری از صاحبان سیاه و سفید روبرو خواهد شد قابل توجهی از موانع احیای کسب و کار خود را پس از همه گیر را برطرف می کند با استناد به ثروت عظیمی فاصله بین سیاه و سفید آمریکایی است. بسیاری از آفریقایی-آمریکایی خانوار فاقد منابع مالی مورد نیاز برای بازسازی مانند بانک پس انداز دسترسی به صفحه اصلی خط سهام اعتباری و یا توانایی به قرض گرفتن از خانواده و دوستان او توضیح داد.

Fairlie نشان می دهد که یک سری جدید از وام اضطراری صادر شده توسط دولت فدرال می تواند ضروری برای نگه داشتن برخی از این کسب و کار شناور. “وام اضطراری برای این مقیاس کوچک مالکان تنها برای پرداخت اجاره و یا هزینه های اینترنت و یا هر هزینه های ماهانه می تواند واقعا مهم است. که می تواند اجازه می دهد آنها را برای زنده ماندن تا آنجا که ما واقعا نمی خواهید برای دیدن این مهم دور از کسب و کار بسته شدن بیرون آمدن از این بیماری همه گیر.” Fairlie گفت: CBS MoneyWatch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>