پوشش داستان: #VogueChallenge یک زیبایی سیاه و سفید انقلاب برای دنیای مد

Category: کیمیا | No comments


The #VogueChallenge as interpreted by @localblackicon, left, @YanjuStephens1 and @00akua

این #VogueChallenge به عنوان تفسیر @localblackicon, چپ, @YanjuStephens1 و @00akua
تصویر: Eoin Greally (توییتر), به وضوح تمرکز رسانه ها کار می کند (توییتر), استوو کلی (توییتر)

در یک جهان در حال حاضر مصرف با تروما (و فراوان مقدار سفید, گناه, در پاسخ) زیبایی سیاه و سفید ممکن است احساس مانند یک لوکس ما نمی توانیم در حال حاضر استطاعت به عنوان لحظه ای مطالبات ما را ما چشم در آنچه احساس می کند مانند همیشه در حال حرکت تیر دروازه خورد.

تبلیغات

با این وجود زیبایی است که نه تنها لازم برای زندگی, اما آن است که یک انقلاب و از خود: این خواسته به توان و جرات ما را به تصور چیزی بهتر از وجود است. به همین دلیل یک هفته پس از Anna Wintour آشکارا پذیرفته نمی دادن سیاه استعدادهای فراوان سیستم عامل ها و فرصت ها در رواج دارد خرابکارانه شادی در دیدن کشت و عمدتا سیاه و سفید مدل عکاسان و طراحان و بیشتر از سراسر آفریقایی که گرفته اند در #VogueChallenge.

تبلیغات

چالش سرچشمه در رسانه های اجتماعی به عنوان انجام بسیاری از چیزهایی که این روزها شده و تایید شده توسط رواج خود را. مفهوم ؟ ساده است: فقط reimagine یاد رواج پوشش با خودتان و یا برخی دیگر از زیبایی سیاه و سفید بر روی جلد. نتیجه ؟ وجود دارد صادقانه بیش از حد به زیبایی پست اینجا (هر چند ما اجازه ارسال تعداد کمی از ما faves بالا) اما جستجو برای تگ در Instagram و یا توییتر بازده صدها زرق و برق دار تفاسیر—نوع الهام بخش محتوا است که تقریبا ممکن است شما احساس می کنید متاسفم برای رواج مشرف تمام بکر استعداد—تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که یک دیرینه و انتخاب آگاهانه است. (آنها gon’ یادگیری،)

برخی ممکن است فکر می کنم آن را کم عمق پیگیری در زمان بحران عمیق, اما ما می خواهم استدلال می کنند که زیبایی و خشم هرگز متقابلا منحصر به فرد. در مبارزه برای برابری و آزادی و سیستم عامل به تصور ایجاد می شود و به رسمیت شناخته شده و الهام گرفته از ارزش مبارزه برای بیش از حد. با که در ذهن و بدون ado بیشتر, ما با خوشحالی به اشتراک گذاری پلت فرم ما با تعداد کمی از ما هنرمندان مورد علاقه و تصاویر از #VogueChallenge.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>