COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از پیش افتادن از 1000 در مینه سوتا

بیش از 1000 Minnesotans زندگی در طولانی مدت و مراقبت از تاسیسات وابسته اند و از COVID-19 نقطه عطفی است که نشان دهنده تلفات سنگین این بیماری همه گیر بوده و در افراد مسن و آسیب پذیر در دولت است.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش داد یکی دیگر از 25 مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن مجموع برای این بیماری همه گیر به 1,274 — از جمله 1,015 در مراقبت طولانی مدت. دولت همچنین گزارش دیگری 490 آزمایشگاه تایید موارد آوردن شناخته شده در مجموع موارد از بیماری های عفونی به 29,795.

تا کنون 82 درصد از مرگ و میر در مینه سوتا از COVID-19 درگیر مردم 70 یا بالاتر — با وجود اکثریت شناخته شده عفونت تشخیص داده در مردم 49 و جوان. شرایط بهداشتی اساسی را تا حد زیادی افزایش شانس موارد شدید از جمله دیابت و آسم و بیماری های ریه ها و قلب و کلیه و سیستم ایمنی بدن است.

بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 بیماران کاهش یافته است کمی در روز جمعه به 403 — از جمله 191 نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به شدید تنفسی یا علائم دیگر. است که کمترین تعداد از اوایل ممکن است.

رشد COVID-19 موارد در مینه سوتا زوال یافت و تا کنون در ژوئن اما مقامات بهداشت باقی می ماند در مورد پتانسیل برای افزایش موارد به عنوان دولت محدودیت سهولت. های اخیر چشم انداز مثبت در مواردی بیش از یک دوجین متحده که کوچک پشت محدودیت زودتر از مینه سوتا تأکید کرد که نگرانی.

افزایش آزمایش های تشخیصی ظرفیت بخشی از استراتژی دولت برای پیگیری و پاسخ به هر گونه چشم انداز مثبت در مینه سوتا است. دولت در روز پنج شنبه گزارش داد 13,391 تست های تشخیصی — دوم-بالاترین روزانه شمارش تست در دولت تا کنون در این بیماری همه گیر.

با وجود تعداد رو به رشد مرگ و میر مربوط به مراقبت طولانی مدت تسهیلات ساکنان مقامات بهداشتی دولت شاهد پیشرفت های زیر افزایش استراتژی تست و نظارت بر سلامت در میان تسهیلات کارکنان و ساکنان.

تعداد دراز مدت مراقبت از امکانات گزارش شیوع بیماری کاهش یافته است و از 23 هر روز پنج هفته پیش به پنج نفر در هر روز هفته گذشته است.

“آن است که اطمینان بخش است که این تعداد به طور متوسط از امکانات جدید با مواردی است که به وضوح کاهش می یابد گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de